Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sandrew


Sandrew
őstag

Nekem is Galaxy S van. Egy haver megvenné elég jó áron. Gondolkoztam mi legyen :F

4 tetszik de még drága. 3Gs valahogy nem jön be. Esetleg Desire HD :F

(#2) Mr X


Mr X
veterán

Pont két napja szereztem be egy 3G-t, szintén ismerkedem vele, csak nekem ez nem újrakezdés, mert első apple telefonom. :)

(#3) mr.kocka válasza Sandrew (#1) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Én előszőr megbántam, hogy eladtam. (Cseréltem a HD2-re) amit eladtam, akkor vettem a 3Gs-t. Nem akartam venni, csak azért vettem, mert jó árba volt. (Haver kapta kapott gariból vissza egy újat, 60ért odaadta.) ezért vettem, hogy ha jó, marad, ha nem, akkor eladom. Pár naposan, garival, stb. el lehetne jó áron adni. De, nem, megszerettem. Egyszerű, nem kell gányoljak vele, mint SGS-el, hogy jó legyen, jó appok, stb. Egyedül a kijelző furcsa, picinek érzem. :B :)

Várd meg az 5-öt, az lenyomja majd szerintem a 4árát. Lesznek olyan gyökerek, akik SOS-be eladják olcsón, hogy megvehessék az 5-öt. Kihatással lesz az árra nagyon. Ha 60-70körül lemegy az ára, lehet én is veszek egyet.

Mr X: Üdv a "klubba." :)
Mid volt előtte? Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra, hogy milyen, más telefon után az Iphone. :D

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#4) Tomate


Tomate
veterán

Hát a HD2-ről nagy visszalépés lesz a 3gs...

(#5) Sandrew válasza mr.kocka (#3) üzenetére


Sandrew
őstag

Hát igen... ennek a jó kis 4" kijelzője Desire HD-baj meg 4,3 :)

Nekem gyári 2.2.1-van rajta nem gányoltam semmit vele :N

(#6) mr.kocka válasza Tomate (#4) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Nekem csak a baj volt vele, Android volt rajta, nem jött be. Meg, nehéz volt. :DDD

Sandrew: Nekem előszőr 2.1 volt, aztán 2.3.3 elég szépet javult a gyorsaság. De, én pl. zenét is hallgatok rajta, borzalmasan szólt gyári sw-vel, minden nélkül. Ilyen téren a 3Gs felüdülés. :) Annyira én sem szoktam bíbelődni vele, rootolás és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#7) Tomate válasza mr.kocka (#6) üzenetére


Tomate
veterán

Milyen fülessel hallgattad?

(#8) mr.kocka válasza Tomate (#7) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Sennheiser CX500, Brainwavz Alpha, meg volt még 1, meg, azthiszem az Omnia 2 gyári headsete. Nagyon nagy különbséget észleltem hangerőbe, hangzásba..

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#9) máyköl


máyköl
veterán

Jó döntés!
Kicsit csúnya nekem a 3GS kijelzője egy iPhone 4 retina kijelző után, de hozzá lehet szokni. A lényeg: 2 percnél tovább ne nyomogass iPhone 4 -et, mert megfertőz, és venni akarsz, senki nem állíthat meg! ;]

Appok: 360 panorama, műsorújság, find my iphone, élő televíziós, translate!, hdr camera, skype, msn, oplayer, hir24, bpmenetrend, hungary offline, weather pro.

Játékok: angry birds, cut the rope, nuts!, doodle jump, drawrace, fs5 hockey, frisbee, geared 2, paper toss, fruit ninja, gangstar, motocross motocross matchup, texas poker, road trip, parking lot, asphalt 6.

Elég lesz? :N

(#10) mr.kocka válasza máyköl (#9) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Nyomogattam i4-et eleget, de nekem külsőre nem tetszik. Ez a 3G/Gs jobban tetszik. Bár, a jobb kamerát elfogadnám az igaz. A kijelző annyira nekem nem gáz. :)

Köszi a programokat, már naggyából megtaláltam ami kell nekem. De, azért megnézegetem őket. Egy részét ismerem azért. :)
MetalStorm nevű játékra kattantam rá. ;]

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#11) k.


k.
őstag

Gratula neked :)
Én idén nyáron váltottam 4re, de bánom, hogy fél évvel elötte, nem vettem egy 3GS-t.
Mert ugye az volt, hogy 3gs vagy X10, és az x10 nyert. Hát, utólag bánom.
Ne add el, lesz faja iOS 5 rá, minden jósággal, szerintem megéri még 1-2 évig használni :)

(#12) mr.kocka válasza k. (#11) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Köszi. :)

Hát, remélem tényleg jó lesz rá, nem örülnék, ha az lenne mint anno a 3G-vel volt, 4.2.1 alatt nagyon belassult.

Nekem is volt most olyan opcióm, hogy X10, de már nem. Annyira nem is új, nem is jó.. SGS-t vettem volna újra, de nem bántam meg. 3GS-en már elég gyorsnak érzem a rendszert. :K

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#13) Mr X válasza mr.kocka (#3) üzenetére


Mr X
veterán

Előtte ZTE Blade, Galaxy Ace, utoljára meg egy Nexus One.

Még nagyon ismerkedési fázisban vagyok a 3G-vel, bújom a fórumokat, okosodom. :)

(#14) máyköl válasza mr.kocka (#12) üzenetére


máyköl
veterán

Nem lassul be, már vannak béták, és semmi lassulás nem érzékelhető se 3GS -en, se I4 -en... Elvileg két héten belül itt a végleges iOS 5.

(#15) máyköl válasza Mr X (#13) üzenetére


máyköl
veterán

Milyen szoftver van rajta? Nehogy megútáld a lassúsága miatt...

(#16) mr.kocka válasza máyköl (#15) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Igen, ezt akartam én is kérdezni, nekem a 3G 4.2.1vel botrányos volt.. 3.1.3 szerintem a legjobb 3G-re. :K

Köszi az infót. Majd lehet ránézek. :) :R

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#17) Mr X válasza máyköl (#15) üzenetére


Mr X
veterán

Belecsaptam a lecsóba. iPad BB van rajta. Mielőtt megszóltok, tudtam előre, ezzel együtt is úgy döntöttem, kell. A GPS hiányát kibírom, van erre célszerszámom. :D

4.2.1-es szoft volt rajta, mikor megvettem. Lassúcska volt, még a billentyűzet előhozása is akadozott. Egy restore után javult a helyzet, de nem sokat. Így downgrade-eltem 3.1.3-ra. Na az megfelelő sebességgel fut nagyjából.

Most, mivel kísérletezős kedvemben vagyok és van két ráérő napom, adok még egy esélyt a 4.2.1-nek, aztán ha nem barátkozom meg vele, kipróbálom a whited00r-t. :)

A rendszer maga nekem nagyon fura android után, pár dolgot hiányolok is, de annyira nem vészes, hogy egyből feladjam. SBSettings viszont kincset ér nálam. :DDD

(#18) mr.kocka válasza Mr X (#17) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Szerintem hagyd rajta a 3.1.3-t, annyi a gáz vele, hogy néhány programnak 4-es iOS kell. .

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#19) Mr X válasza mr.kocka (#18) üzenetére


Mr X
veterán

Igen, azt már kitapasztaltam. :)

(#20) máyköl válasza Mr X (#17) üzenetére


máyköl
veterán

Hagyd rajta a 3.1.3 -at.
+ tudsz még felesleges damenokat törölbi, ami dob a sebességen egy picit. Bár egy 3GS még így is lekörözi, de azt kell turbózni, ami van.

3.1.3 + csináld meg ezt!

JB van rajta? Ha igen, hasznos programok:

Sbsettings (szerintem tudod mire való), Mxtube (youtube vidiket tudsz vele leszedni), iFiles (ezt is tudod gondolom), Winterboard (témázgatás), + még van egy csomó hasznos progi a Cydia -ban, iPhone topikban mondanak még párat... :)

(#21) Mr X válasza máyköl (#20) üzenetére


Mr X
veterán

A leírást köszönöm, kipróbálom.

Az appokat nézegetem folyamatosan, sosem tudni, melyik fórumon akadok bele egy hasznos dologba. :)

(#22) Mr X válasza máyköl (#20) üzenetére


Mr X
veterán

Kipróbáltam a leírást 4.2.1-en (az van fenn épp), jelentős a gyorsulás a springboard-ban.

Megnézem 3.1.3. alatt is. :R

(#23) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

Zombie Hwy - vel játszik valaki?

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#24) Ocarina válasza mr.kocka (#23) üzenetére


Ocarina
aktív tag

[link] Itt az iPhone off topikja, ott próbálkozz. :)

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#25) mr.kocka válasza Ocarina (#24) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

:) :R

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.