Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karma


Karma
félisten

Köszi a kiegészítést :R
Azt nem tudod esetleg, hogy mennyi a képernyő felbontása?

Mondjuk ahogy nézem, nem igazán ellenfél az ugyanennyibe kerülő Kindle3-nak :(

“All nothings are not equal.”

(#2) MR_Joe válasza Karma (#1) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Sajnos erről nem találtam infot :(

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#3) alamuszi válasza MR_Joe (#2) üzenetére


alamuszi
senior tag

Nagyon köszönöm a tesztet, holnap azt hiszem veszek egy ilyet: 30 000 Ft-ot nekem nagyon de nagyon megér.

Mégegyszer köszi.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#4) troops


troops
újonc

Kb 3 hete használok egy ilyen készüléket, és lenne pár észrevételem a teszttel kapcsolatban.
1. Az enyém csont nélkül olvassa a .DOC fileokat, az RTF-fel sincs semmi gondja.
A DOC-ra a kezelési utasítás azt írja, hogy firmware frissítés után tudja, de én már kései változatot vettem, ebben az új firmware volt gyárilag teelepítve.
2. A PDF-et is tördeli, ezt sem értem miért nem sikerült a teszt példányon. A pdf könyv behívása után a menüből a pdf rearrange switch menűt választva lehet a tördelést kiválasztani.
Persze egy sima scannelt pdf-et ahol az oldalak mint képek vannak meg ez nem működik, de azokkal egyik olvasó sem boldogul, a korrekt pdf könyvekkel semmi gondja nincs.
Én így 3 hét után nagyon elégedett vagyok ezzel a kis masinával, mindenkinek csak ajánlani tudom. :C

[ Szerkesztve ]

(#5) babics


babics
csendes tag

Hi,
A nagyobb, akár 100 megás szkennelt pdf-eket megeszi?
Képnézegetéskor a képek átméretezését szépen csinálja? Nem pixeles, stb? Apropó a 3 nagyitási lépcsőnek van vmi egzakt értéke?
kösz,b

(#6) mcll válasza troops (#4) üzenetére


mcll
aktív tag

Ahogy az előttem szóló is leírta, az enyém is csont nélkül kezeli az összes DOC-ot, RTF-et, stb, és bizony szépen tördeli a PDF-et is. PDF tördelésnél az egyetlen negatívum talán hogy az elválasztással azért van baja, mert nem szabályszerűen választ el, azonban még így is jól olvasható.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#7) LeslieB válasza babics (#5) üzenetére


LeslieB
csendes tag

Kicsit régi ez a téma, de beleolvastam, és azért csak lenne egy megjegyzésem.
A cikkben olvasható, hogy valószinű txt fileokhoz szánták. Bár igaz, hogy egész jól kezeli a txt-ket is, de a gyártó ajánlása szerint az FB2 az a formátum, amit a legjobban szeret az olvasó.
Mondjuk nem nagyon tapasztaltam különbséget ha EPUB-ot vagy ha FB2-t olvastam rajta. Már nem én használom, mert a gyereknek adtam, de még mindig szivesen veszem a kezembe alkalmanként, mert nagyon szerettem ezt a kis kütyüt, csak az idők szavára hallgatva einkesre cseréltem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.