Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Med1on


Med1on
aktív tag

Ez szerintem egy kifejezetten jó eredménynek számít. Valószínűleg érdemes is lesz megmaradni ennél, mert hatalmas tartalék még feszültségemelés után sem lesz benne, ellenben könnyen átalakul kazánná. :DDD

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#2) GgG91


GgG91
tag

Azt mondom jól gondolod, nekem az FX 8300 1.425v-al tudott 4,7Ghz-et vízhűtéssel. :D
5Ghz-ig meg se állj az új hűtővel :)

(#3) Med1on válasza GgG91 (#2) üzenetére


Med1on
aktív tag

Elvégre az még 6% órajel (4700 -> 5000), amivel akár 5%-ot is gyorsulhat a processzor. :DDD

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#4) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

határozottan jó érték, az én 8320am 4.4ig jut 1.45Val.. és ott egy [Thermalright MACHO REV.A (BW)] se tudja lehűteni pedig nem a gyári hanem egy annál közel 2x nagyobb fordulatú és légszállítású venti próbálja lehűteni jól szellőző házban ... (víz kéne neki a továbbmenetelhez, de ez egy "gyenge" példány) (pedig még egyenesre polírozást is kapott a venti talpa ami szintéh hozott vagy 5-6 fokot)

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5) GgG91 válasza Med1on (#3) üzenetére


GgG91
tag

Csak jobban néz ki :) Több az architektűrábol adódóan nincs benne :(
Jó hallani hogy nem csak én vagyok olyan elvetemült, hogy polírozgatok.. :) Én a kupakot is "felirat mentesítettem"

(#6) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Az Fx-ek nem annyira rosszak mint a hírük, de talán rosszkor dobták piacra amikor még nem volt szükség sok szálra. Fx kisėrlet volt inkább aminek azért sok nyűgje is van, de nem csodálnám ha a mai progikban hozná egy Sandy I7 erejėt. Nekem se volt sose Fxem nem is vágyom rá :) Ebben a szegmensben egy Intel sokkal jobb alternatíva.

(#7) domos válasza Zicokuka (#6) üzenetére


domos
senior tag

A mai programokban is ugyanúgy alulmarad, mint anno a régebbiekben.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.