Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Zirowe


Zirowe
nagyúr

a Dolby Digital támogatás kivétele 2020 utáni modelleknél

A dd maradt, csak a dts-t vették ki, nem?
Ami ugye earc támogatás mellett nevetséges, hiszen még csak tovább se engedi az ilyen hangot, hiába nem kell feldolgoznia.

Nekem egy C9-es oled tv-m van, szintén lg-ről cseréltem, de azon még nem a webos volt, hiányolom is, mert pár dologban jobb volt (pl: ok gombot megnyomva külső forrás esetén mutatta a képfrissítést, amit webos alatt sehogy se sikerült még előhívnom, puszira elhiszem a 24p-t :D ).
Sajnos én is agyfaszt kapok a reklámoktól a youtubeon, nekem se segít a vanced, majd kipróbálom a rootot, de szinten biztos nem fog menni, mert sajnos eddig mindig felraktam a frissítéseket.
Pedig jó lenne, mert egyszerű tényleg agyrémet kapok a folyamatos dupla reklámoktól.

Viszont ami még jobban idegesít: a távinyító gombjainak megváltoztathatatlansága.
Eleve az, hogy kevesebb irányító gomb maradt (play/pause/stop, stb), de ezt külső lejátszón kodiban még átállítottam, nem gond.
De a baromi idegesítő, kiírthatatlan netflix/amazon/movie gomb nagyon zavar.
Még csak át se kellene programozni, csak annyi, hogy leszedem a "ráégetett" appokat és akkor nem csináljon semmit ha megnyomom..

A túlpörgető folyamatokat véglegesen is ki lehet lőni amúgy?
Mert gondolom a magas fogyasztás mellett azt is eredményezi, hogy hamarabb tönkremegy a tv vasa..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.