Hirdetés

2022. december 8., csütörtök

Gyorskeresés

(#251) MrM94 válasza puhoska76 (#250) üzenetére

MrM94
őstag

1het

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#252) mackosajt

mackosajt
addikt

Majdnem 1 év alatt nem sikerült be se kerülni a listába, de már nincs is rá szükség, mert másik deszka van a gépben.

Mellesleg ezzel nem vagyok egyedül a listában.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#253) puhoska76

puhoska76
tag

Nos másfél hónap után végre kicserélték a deszkát nagy öröm és bodottá egy hónapig kb azután jött egy-két kékhalál,idegbaj,szitkozódás.Hiba keresése tápcsere,ramcsere,procicsere,(mind kölcsönkérve)Hibák:kékhalál,rendszerfagyások,ujraindulás,telepítésből kilépdesett,vinyok próbálgatása.majd mikor meguntam vissza a régi giga deszkát és azt használtam mig meg nem okosodok vajon mi a gond,míg nem valaki a legegyszerűbb dolgot javasolta frissitsem a biost :Y és lám csodát minden helyreált és megy rendessen.De vajon mért ment egy hónapig gond nélkül és utánna hipp hopp hiba hiba hátán.Addig addig hogy kiderült a gond forrása (szerintem) asrock kiadott pár bios frissitést Zotac vga-kra mivel gond volt velük és én is egy zotac gtx 460-at hajtok és a legujjab driver felrakása után jöttek a gondok.És a biost kell hozzá frissiteni és gond nélkül megy.Ez az én verzióm lehet hogy nem a vga a ludas én úgy érzem ez lehetett a gond ,csak arért irtam le hátha valaki ugyan ebbe a gondba ütközik. :R

(#254) puhoska76

puhoska76
tag

Eljött az idő hogy szétverjem ezt a mocskot most már kezd az agyamra menni... :((( legujabb hogy kifagy a kép 5-10 másodpercre hang az megy tovább.VGA-t mát teszteltem mindennel ami csak létezik memóriákat is vinyót is uj táp is van már csak ez a mocsok lap lehet.....(pár hónapos)Játéknál fel ugrik a pingem 200 ig netezésnél meg akad pl ahogy tekkerem lejjeb.Ilyenkór ki sem lehet jelentkezni vagy felhasználót váltani csak a kikapcsolás megy.Elegem van az asrock-ból.....soha többet :W Ujrainditás után van hogy egy napig semmi gond...Hőmérsékletek szerintem rendben CPU:35-45fok GPU:játék közben max 70fok gép belsejében 32 fok.Nemtudom mire váltsak gigárol tértem át asrockra asus ....Cégnél szenvedünk velük MSI lehetne esetleg...

[ Szerkesztve ]

(#255) pook20 válasza puhoska76 (#254) üzenetére

pook20
aktív tag

itt próbáltál már segítséget kérni?

[ Szerkesztve ]

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#256) fantasy29 válasza puhoska76 (#254) üzenetére

fantasy29
csendes tag

Pontosan ebben a cipőben járok én is az alaplapon kívül már mindent cseréltem de mégsem jó.Battlefild 3-nál mostanában azt csinálja felugrik a pingem 180-ra majd le 10-re ezt kb 5-10 másodpercenként egy rakás fo..... ez az alaplap fizukor valószínűleg visszaállok ASUS-ra.

(#257) puhoska76 válasza fantasy29 (#256) üzenetére

puhoska76
tag

Nem tudom mire váltsak ez helyett ..nagyon bíztam benne hogy ez egy jó kis deszka lessz.MSI -ben agyalok de jelenleg a pénzügyi helyzetem nem engedi...

(#258) fantasy29 válasza puhoska76 (#257) üzenetére

fantasy29
csendes tag

Én személy szerint nem vennék MSI-t inkább GIGABYT-et.

(#259) puhoska76 válasza fantasy29 (#258) üzenetére

puhoska76
tag

ÁÁÁÁ Gigáról váltottam asrock-ra még egyszer nem :D

(#260) SigmaW válasza puhoska76 (#259) üzenetére

SigmaW
tag

Sziasztok, Asrock 970 Extreme4-et használok, olyan gondom van, hogy k*rva halk az alaplapi hangkártya, valakinél jelentkezett még ilyesmi ? és ha igen mi a megoldás? :R

Rendszergizda :)

(#261) puhoska76 válasza SigmaW (#260) üzenetére

puhoska76
tag

Szia nálam ilyen gond nincs :N nem is hallottam még senkitől.Ez egy nagyszerű deszka de nagyon hisztis is egyben én már annyit szívtam vele mire kitapasztaltam hogy mit hogyan kell. :DD

(#262) mackosajt válasza SigmaW (#260) üzenetére

mackosajt
addikt

Nekem is halk volt.
Én vettem egy PCI-os hangkarit inkább.

A mostani lapom ezerszer hangosabb.
Jah, és a jack-eket ezen végre ki lehet választani, hogy mit dugtam bele, nem úgy, mint az Ext4-ben.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#263) puhoska76 válasza fantasy29 (#256) üzenetére

puhoska76
tag

Ez a kifagyás nálam ram cserével megoldódott,fura mert ram teszteken semmi sem jelentkezett.Aztán eggyesével próbálgattam és az eggyiknél indításkor kékhalál jelentkezett a másiknál nem volt semmi gond,nem is szarakodtam vele leadtam gariztatni, kicserélték azóta semmi gond.

(#264) weri

weri
aktív tag

Érdeklődnék hogy a NB és HT sebességet hogyan lehetne rendesen beállítani (4.8GT/s-re) ugyanis 2000/2000-en megy, ha 2400-ra állítom mind2-t akkor nincs aero, ha 2600nb/2200ht akkor se jó :d

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#265) weri

weri
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#266) baludanny

baludanny
csendes tag

hali
valaki meg szokott erre jarni
a hibakodom 10 az alaplapi kijelzon lehet vele valamit kezdeni vagy sem es dobhatom ki :F :F
:O :O :O :O

(#267) puhoska76 válasza baludanny (#266) üzenetére

puhoska76
tag

Üdv bios reset és ramok próbálgatása eggyenként ...próbát megér.

(#268) baludanny válasza puhoska76 (#267) üzenetére

baludanny
csendes tag

hali
hat en mar probalgattam mindent de semmi nem tortent

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.