Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Mit is mondhatnék. Nyugodjék békében.

(#2) Daczy


Daczy
aktív tag

Nuygodjék békében szegény...

1. Abból a gyakornokból se hiszem, hogy valaha mozdonyvezető lesz ezután.

2. A kamionosnak meg a #¤÷× édesanyukáját.

Felmerül a kérdés, hogy miért nem vasúton szállítunk? Összeségében környezetkímélőbb lenne, biztosnásosabb, és nem terheli felelslegesen a közutakat... Hogy cska a nagy dolgokat említsem...

(#3) Mr.Csizmás válasza Daczy (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet írtam, vagy csak akartam

pár napja a gugel erten nézegettem, délegyházán a sóderbányáknak nem egy iparvágányuk volt.

(#4) morhange 10 éven belül ez a 3. súlyos, gépsérüléssel, és halálesettel járó baleset a délegyházi sóderlobbi környékén. valami nem furcsa?! mindig a sóderoskamionokkal ütköztek, nem személyautó meg ilyenek...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) morhange


morhange
tag

Kíváncsi vagyok hány balesetnek kell lennie ahhoz, hogy az emberek megtanulják, nem éri meg áthajtani a tilos jelzésen, akármennyire sietnek.

(#5) Daczy


Daczy
aktív tag

Szerdán délelőtt 11 óra 20 perckor a jól működő fénysorompó tiltó jelzése ellenére a sínekre hajtó kamionnal ütközött a Kelebiáról Budapestre tartó tehervonat. Az ütközés következtében a kamion és a vonatot továbbító mozdony a vasút melletti árokba fordult. A baleset következtében a tehervonatot továbbító 41 éves mozdonyvezető életét vesztette.
A helyszínre érkezett mentőhelikopternek információink szerint egy újabb sóderszállító teherautó ment neki. A mentést nehezíti hogy – nem hivatalos értesüléseink szerint – az egyik siklott teherkocsiban fokozottan tűzveszélyes anyagot, dimetil-étert szállítottak, ami szivárog jelenleg is. A vonatot a V43 1054 pályaszámú mozdony továbbította.
Úgy értesültünk, hogy az egyik személyvonatot pótló autóbusznak eközben egy traktor ment neki, erről a balesetről további információink nincsenek.
Jelenleg áll a forgalom ezen a szakaszon, Délegyháza és Kiskunlacháza között buszok járnak a vonatok helyett, emiatt fél órás késésekre kell számítani a MÁV-START közlése szerint. A baleset következtében a vasúti pálya mintegy háromszáz méter hosszban megrongálódott, a helyreállításig a nemzetközi vonatok (az Avala és a Beograd) kerülő útirányon, Cegléd, Kiskunfélegyháza és Kiskunhalas érintésével közlekednek.
A környéken közlekedő sóderszállító kamionok egyébként korábban is sok gondot okoztak már a vasutasoknak, a délegyházi sóderbánya közelében több alkalommal találkozott már vonat és teherautó.

mod:
Forrás: [link]

mod2: Amúgy az a ballada valami eszméletlen jó!

[ Szerkesztve ]

(#6) szablya válasza Daczy (#5) üzenetére


szablya
tag

És ezt hogy!? Az az idióta kamionos megölt egy embert! Legalább életfogytig járna neki, ha már ekkora idióta.

Nyugodjék békében.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) gamek!ller válasza szablya (#6) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Te 100% magyar! Ott voltál a helyszínen és láttad a balesetet? Tudsz minden körülményt és részletet? Azt is tudod pontosan miért hajtott a sínekre a kamionos? Nem? Na akkor üljél le és gondolkozz el azon, hogy ki az idióta.

Bírom ahogyan a sok pro ember mondja, hogy idióta köcsög stb.. kamionos, mert éppen benne volt egy balesetben. Semmi másra nem jó amit csináltok csak arra, hogy tudjátok fogni valakire, tudtok köpködni, hogy milyen segghülye volt..

Mi van akkor ha két kamion megy egymásnak és mindkettő meghal? Idióta kamionosok..
Mi van akkor ha bármi történik és az egyik résztvevő kamionos? Idióta kamionosok..
Mi van akkor ha bármi történik és az 10km-es körzetben van kamion? Idióta kamionosok..
Mik azok akik ezt mondják? Idióták.

[ Szerkesztve ]

(#8) e=mc² válasza gamek!ller (#7) üzenetére


e=mc²
őstag

Nem azert, de a vonat kotott palyan megy, a kamion megy ra simnre!

Meg a vegen kihozod, hogy minek ment arra a vonat?

Ambulimax Provider

(#9) gamek!ller válasza e=mc² (#8) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem, én csupán arra akartam rávilágítani, hogy biztosan megvan az oka annak miért ment rá a kamion a sínre és arra, hogy nem mindig mindenért tehetők felelőssé a kamionosok.

(#10) Daczy válasza gamek!ller (#9) üzenetére


Daczy
aktív tag

Persze , hogy megvan az oka: a 8-osztály 10 év alatt...

(#11) gamek!ller válasza Daczy (#10) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Akar az is lehet, de akkor sem ertem miert kell altalanositani.

(#12) nem_tom


nem_tom
őstag

Nagyon szép ballada.
Nyugodjék Békében!

(#13) szablya válasza gamek!ller (#7) üzenetére


szablya
tag

Hé! Szidtam én valahol a kamionosokat? Tudhatnád, hogy éppen, hogy oda vagyok értük!

Nekem csak azzal a barommal van bajom, aki a sorompó ellenére a sínekre hajtott, és ezzel megölt egy mozdonyvezetőt, aki 41 éves családapa (volt). Ha hajóskapitány lett volna, értelemszerűen azt szidnám.
Másik dolog, hogy ezután még egy, ehhez a céghez tartozó sofőr belehajtott a mentőhelikopterbe... meg az is ide tartozik, hogy már több halálos baleset is volt ezen a szakaszon, ugyanezekkel a figurákkal.
Ja, meg hogy a kamion, aki nekiment a helikopternek, veszélyes anyagot szállított... mégis, vakok vezetnek ott?

Minden tiszteletem a kamionosoknak, de az más lapra tartozik.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) gamek!ller válasza szablya (#13) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igy mar mas. Bocs ha durva voltam, de most minden attol hangos hogy mekkora parasztok a kamionosok.

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

na tisztázzunk valamit

fejsbukon is volt erről vita.

az írással nem a kamionos szakmát akarom kihozni vádlottnak, hanem annak egy szeletét, a délegyházi sóderos kamionosokat. nincs mentség arra, hogy a tilos jelzés ellenére a sínekre hajtott!

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link]

egy kép a balesetes gépről....gyakorlatilag megsemmisült a mozdony eleje. (felénk közelebb a hátsó vége van)

cikk, képekkel: [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) Móci


Móci
addikt

Nyugodjék békében a mozdonyvezető.
A ballada nekem is nagyon tetszett. Arra meg nem tudok mit írni, hogy még a helikopterbe is belehajtott egy kamion...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Mi volt a #17-ben?

(#20) tornas


tornas
őstag

Nagyon jó ez a ballada...

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.