Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

gps nem fog hiányozni? Tény h méretben az 5230 nyer, de tudásban az 5800

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

gps nem fog hiányozni? Tény h méretben az 5230 nyer, de tudásban az 5800

(#3) Samus válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Samus
addikt

Csak utóbbi kétszer annyiba kerül...és annyi pénzért lehet kapni jobb telót is, igaz, hogy képminőségben és felbontásban nem fog versenyezni vele abban az árkategóriában.
Vodafone 845ön nem gondolkodtál? Android 2.1, GPS, Wifi, 3.5 jack, 31000 pénz, kártyásan.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Kolondrum válasza Samus (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én már soha nem újban gondolkozom. Legutóbbi új telóm a Nokia 6820-as volt sok sok éve, azóta csak jól körüljárt használtakat veszek. Eddig mindig bejött a dolog. Újonnan nem adnék ki annyit az 5800-ra mert tudom h nem éri meg, aztán meg azért, hogy kipróbáljam a feelingjét nem adok ennyit. Kiszálláskor annyit esik az ára, hogy felejtős. Ha alapból használt és vigyáz rá az ember (én nagyon tudok!!!) akkor közel úgy lehet belőle kiszállni mint ahogy az ember beleugrott. PL: Nokia 9500-án 3ezret kerestem és állták azt a költséget, hogy elvigyem másik megyébe! Mindezt úgy hogy párom utazása is ki lett fizetve mert a városnézést is belekalkuláltam. Csak okosan! ;)
A 6db Nokia 7650-est redukáltam 3-ra, a másik 3ból negatívan szálltam ki, de csak éppen ,hogy. Lehet hogy 6ért vettem négyeskét, de 4ért adtam el, viszont ketteskét 2-ért vettem és 4-ért ment el.

:R

(#5) mr-ecomin válasza Kolondrum (#2) üzenetére


mr-ecomin
csendes tag

SymbianOS: Van benne GPS! Én nekem is eddig használt telóim voltak. De most mindenképp újat szeretnék. Hosszú távra tervezek most..

Samus: 22ezer forintér veszem, Android-os telót meg nem szeretnék, meg alapból az is hogy Vodafone fújjj :D

''Az, hogy nem hoztál nekem sütit, bunkó, tirpák dolog volt!...''

(#6) Kolondrum válasza mr-ecomin (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Boccs én a wifire gondoltam végig csak GPS-t írtam. :W
Az viszont nincs benne.

(#7) mr-ecomin válasza Kolondrum (#6) üzenetére


mr-ecomin
csendes tag

Tudom, de van mobilinternet elöfizetésem. Úgyhogy nekem a WiFI teljesen fölösleges igy :)

''Az, hogy nem hoztál nekem sütit, bunkó, tirpák dolog volt!...''

(#8) Kolondrum válasza mr-ecomin (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Óóóóó az nagyszerű mert akkor segíthetnél. Nekem van wifim itthon, de akad vele a net telón, pontosabban tölt és tölt és tölt nem megy, sokszor újratöltöm a lapokat h moccanjon. Megnéznéd majd nekem, hogy mobilnetten is van e ilyen jelenség? Az a gyanúm,hogy a routerem a baj, mekibe wifivel nagyon pörgött nem akadt el.

(#9) mr-ecomin válasza Kolondrum (#8) üzenetére


mr-ecomin
csendes tag

megnézem :)
mien routered van? van titkositva?

''Az, hogy nem hoztál nekem sütit, bunkó, tirpák dolog volt!...''

(#10) Kolondrum válasza mr-ecomin (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Dlink DI-524 és van titkosítás.
Imádom, de a telóval nem haverkodik úgy néz ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.