Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Grat! Akkor ma már kettő "5230: megvettem" bejegyzésünk van. Csak lenne benne wifi és már verné az 5800-át. :W

(#2) Kolondrum válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Független?

(#3) Cucuska2 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Cucuska2
őstag

5530?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4) Wictor válasza Cucuska2 (#3) üzenetére


Wictor
senior tag

No 3G + no HSDPA + kisebb kijelző (-0,3")...

[ Szerkesztve ]

(#5) mr-ecomin


mr-ecomin
csendes tag

Független :)

Amugy nagyon jó kis teló, wifi nem nagyon kell mert van mobilnet csomagom..

''Az, hogy nem hoztál nekem sütit, bunkó, tirpák dolog volt!...''

(#6) Kolondrum válasza Cucuska2 (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Abban meg GPS nincsen. Tényleg nem izélni akarok. E90-ből indulok ki.

(#7) Samus válasza Kolondrum (#6) üzenetére


Samus
addikt

De van Wifi. A Nokia szétkapta az 5800-t, és eladta féláron, két különböző modellként, a pont a lényeges dolgoknál kettéválasztva. E72-t a népnek, és nekem is :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) Kolondrum válasza Samus (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Várj most bevittél a sűrűbe! Az 5800-ba van GPS és WIFI ez tiszta. Az 5230-ban wifi nincsen ellenben van GPS, az 5530-ban meg wifi van és GPS nincsen. E90-ben van ez is az is. csak ne lenne olyan nagy.
de folytatom a gondolatmenetemet. Ne lenne olyan nagy az 5800. Valahogy össze kéne ollózni az 5530 méretét, az 5800 érintőkijelzős tulajdonságát és az E90-es eszét. :DDD
Tudom túl nagyok az elvárásaim.

[ Szerkesztve ]

(#9) Cucuska2 válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az N97 mini meg drága, úgyhogy akkor...?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) Kolondrum válasza Cucuska2 (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Értem én. :R Nézegettem de még drága. jó ez az E90 is a célra.

(#11) Samus válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Samus
addikt

Az 5530 méretét nem tudok ráhúzni az 5800ra, előbbi kijelzője 2.9, utóbbié 3.2". Az 5800 méreteivel semmi baj (láttad már a Samsung Galaxy S-t? Na az egy tepsi.). Az 5230ban van 3G/HSDPA és GPS, az 5530ban ebből semmi, cserébe van Wifi, na meg kisebb kijelző, nehogymár élvezetesebb legyen a böngészés.

Viszont. Kipróbáltam ma a Vodafone 845öt. A kijelzővel semmi baj. De a sebességgel van. A rendszer önmagában gyors, néhol kel várni, de Symbiannál megszoktam, de üzenetírás közben mérföldeket verek a szoftverre, lehet a T9 miatt, de olyan lassú a bevitel, hogy az már látványos. Cerka is kellene a Qwerty-hez, mert az sem túl nagy. Csak gondolkodtam, hogy mindez 31000 pénzért nem is olyan rossz. Cserébe rettentő szép a gép. Csak egy jobb kamera, és egy előlapi kamera hiányzik a videóhíváshoz. Talán a Vodafone 945 (ha lesz majd ilyen :D).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) Proci64


Proci64
tag

sziasztok! Tudnátok segíteni abban,hogy tudom a GPS-t feléleszteni 5230 ban? tegnap vettem auchanban kártyafüggetlenül a navis kivitelt...kérdeztem az eladót van e hozzá memkari...azt mondta nem,én meg vettem egy 4Gb kártyát aztán otthon ért a meglepi,hogy ott csücsül a kártya a telefonban 2GB...ami rajta voltak mappák mind átmásoltam a 4gb-ra mondom ha már megvettem azzal használom...de hiába akarom GPS-t használni nem talál műholdat...a kapcsolatoknál csak a beépített GPS-jelöltem ki gondolom az nem lehet baj...vagy mégis? segítséget kérnék,hogy tudnám használatra bírni a GPS-t! Köszönöm

„ Akkor tanulsz meg igazán káromkodni, amikor autót vezetni tanulsz. ”

(#13) Proci64


Proci64
tag

sikerült működik...

„ Akkor tanulsz meg igazán káromkodni, amikor autót vezetni tanulsz. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.