Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) mqm válasza #20749568 (#1) üzenetére


mqm
senior tag

A sport játékokat nem szeretem.. Max bunyós de az sem annyira kot le.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Euro Truck Simulator 2

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) mqm válasza Vakegérke (#3) üzenetére


mqm
senior tag

Ez pont megvan! :D Nem rég vettem egy alap kormány/pedál szettet, lehet ki is próbálom ezzel a játékkal. :)

(#6) EczkE


EczkE
addikt

MMO fun? Nem inkabb fan?

Asszem mindenféleképpen!

(#7) mqm válasza EczkE (#6) üzenetére


mqm
senior tag

Javítva!

(#8) mqm válasza #20749568 (#5) üzenetére


mqm
senior tag

Jöhet ömlesztve is az ajánlás! Jó ha van miből válogatni! :) F1)et lehet neten csapatni?

(#9) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

FPS-hez ezt ajánlom:

Hard Reset -> igaz, hogy ez 2011-es, de látvány és fizika terén sok mai AAA játékot nevetségessé tesz.
Shadow Warrior -> 2013-as játék, ahol sokan csak azt mondják, hogy ebben a legjobb a közelharc (kardforgatás).

Szimulátornak én is egyértelműen az ETS2-t ajánlom, de ha időnként kedved volna egy kis adrenalinos árkádos versenyzéshez, akkor a Grid 2-t is bátran ajánlanám.

Van két olyan játék, melyek ugyan nem "shooterek", de belső nézetes játékok és szerintem a tavalyi év legjobb alkotásai:
- The Vanishing of Ethan Carter -> kicsit talán rövid, de látvány terén szinte az összes AAA címet a földbe döngöli
- The Talos Principle -> kiváló, zseniális belső nézetes logikai puzzle játék, sokak szerint a Portal szellemi örököse

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#10) kaszaking


kaszaking
tag

Tomb Raider 2013, Metro Redux?

(#11) #40485120


#40485120
törölt tag

Ha nincsen sok időd akkor ajánlom az Europa universalis 4-et, és Hearts of Iron 3-at. :U

(#12) nemlehet


nemlehet
őstag

Rengeteg F2P cím van. Ha egy kis lövöldözésre vágysz akkor Loadout vagy Warframe. Moba-ból LoL vagy Dota bár Dota-ban nagyon barátságtalan a közösség, kezdőként nem az igazi. Ha tetszik a műfaj, de akarsz benne egy kis csavart akkor Smite, ez TPS nézetes, kissé pörgősebb és a közösség is sokkal jobb. Nincs tele 12 éves ragekidekkel és kb 30 perc egy menet még 5v5 mapon is.

Olcsóbb címekből Chivarly 1-2 menetben lefejezni az enemyt elég jó feeling, de a Sanctum 2-t is tudom ajánlani ha szereted a tower defense játékokat egy kis csavarral.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#13) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

Szimulátorból a Goat simulator, vagy a The forest.

(a kecske szimulátor csak poénból írtam)

[ Szerkesztve ]

(#14) beefjeez


beefjeez
senior tag

lfs s2vel meglenne évekig a programod

(#15) mqm


mqm
senior tag

Köszönöm szépen az ajánlásokat! Mindegyiknek utána járok és kivalasztom azokat amik megtetszenek!

(#16) aAron_


aAron_
őstag

Sleeping Dogs, Tomb Raider, CIV V, Total War: Shogun 2, Portal 2, Mirror's Edge, Mafia II, Far Cry 3-4, Bioshock Infinite, Planet Side 2, Orcs Must Die! 2

Hirtelen ennyi jutott eszembe, amelyik régebbi annak is szerintem mai napig simán jónak mondható grafikája van.

(#9) huskydog17: Ezek nekem is tetszenek, elrakok párat belőle későbbre. :)

MOD: Mostani Humbebundle jó kezdés lehet. :K

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#17) ricinus13


ricinus13
senior tag

Skyrim? Ugyan 2011-es, de ha van alá géped, modokkal rendesen feltornázható a grafika. Nekem már több mint 3000 órám van benne, de a mai napig találok újat és érdekeset.

(#18) mqm válasza aAron_ (#16) üzenetére


mqm
senior tag

Humble jó ötlet! Lehet benevezek rá..

ricinus13: MODolt Skyrim-hez elég lenne a gépem? (adatlapom)

(#19) Rimuru


Rimuru
veterán

Borderlands széria.

Skyrim: elégnek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#20) kaszaking


kaszaking
tag

Life is strange Nekem nagyon bejött a játék, 5 epizódból fog állni, jelenleg az első részt adták ki. Magyarosítás is található hozzá. Az első epizód kb 1,5-2 óra alatt megcsinálható.

Ha gondolod próbáld majd ki

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.