Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zkxdn


zkxdn
őstag

Burza46 redditen: Because we will announce something cool tomorrow ;)
Mibe fogadjunk hogy gwent hír lesz ma és nem CP2077?! :)
Amúgy én is örülnék már valaminek de egyben azt is akarom, hogy CDPR ne siesse el a játékot. :)

(#2) oriic válasza zkxdn (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gwent hír esetén tuti lázadás lesz ezek után. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tavaly év végén már mondták, hogy sokkal nyitottabbak lesznek idén a játékkal kapcsolatban. De leszögezték, hogy semmi komolyra ne számítsunk, mert csak akkor mutatják majd meg a közönségnek, ha ők arra alkalmasnak találják. Elmondták, hogy tudják, a Witcher szériával nagyon magasra tették a mércét, ezért nem akarnak csalódást okozni, hogy olyat mutatnak ami ezt a mércét nem éri el. És mivel a játék még közel sincs kész, a mérce is magasan van még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) zkxdn válasza oriic (#2) üzenetére


zkxdn
őstag

De mindkettő játéknak lesz egy kis (inkább nagy) hypeja. Tegnap CP2077 ma meg Gwent. 2 legyet ütnek egy csapásra. :) De szerintem lesz itt még valami a Cyberpunkkal is. Azért ilyeneket nem csinálnak véletlenül, pont azon a napon amikor 5 éve rakták ki az első és egyetlen trailert. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) KaitouP


KaitouP
veterán

Nagyon régen vártam már ennyire egy játékot mint a CP2077, lázba is jöttem a tegnapi, láthatólag semmitmondó tweet után, remélem hamarosan mutatnak valamit, akár egy kis morzsát a projektről. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindenki, hogy lázba jött ettől a tweet-től, mert rég nem volt ott aktivitás. Aztán lehet ma meg majd kitweetelik, hogy "hopp bocsi, valaki feltörte a játék tweet fiókját" :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) oriic válasza .LnB (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reménykedjük benne, hogy nem a takarító találta meg kiragasztva valahova a Twitter fiók jelszavát. ;]

Live-Die-Respawn

(#8) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Beindult a marketinggépezet. Remélem lassan tényleg érkezik valami kézzelfogható dolog is, nagyon-nagyon régen volt már az a teaser.

(#9) KKaresz45 válasza oriic (#7) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Ja, kezd egy kicsit DNF feelingje lenni a dolognak, ott már a késésekből is viccet csináltak több mint 10 év ígérgetés után.

(#10) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Ilyen gyorsan rég nem kattintottam cikkre.. :D

(#11) Scholes9


Scholes9
nagyúr

És reméljük még jobb játékot kapunk, mint a Witcher 3 :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) SaGaIn válasza Fitzgerald (#8) üzenetére


SaGaIn
senior tag

A fenét, csak valaki talált egy poros szekrény mélyén egy twitter feliratú lezárt borítékban egy username password párost és kipróbálta tényleg működik-e :D

Vagy csak visszajött a PR-os gyesről :D

Valve-nál lenne egy ilyen beep, menne egyből a ---> Half Life 3 CONFRIMED!

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#13) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Cyberpunk 2077?
That's a name I've not heard in a long time

Life, Uh, Finds A Way

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon várom én is ezt a játékot, mióta a Deus Ex széria nagyon nem abba az irányba megy, amibe szerintem kéne!

(#15) SaGaIn válasza Fred23 (#14) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Azért megnézném azt a meetinget ahol a "Mit írjunk ki Twitter-re négy év után először" napirendi pontnál ez a javaslat győzött.

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#16) Fitzgerald válasza SaGaIn (#12) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én inkább reménykedem egy újabb seggreülős tézerben, ha már így egy fél örökkévalóság óta (az pont öt év az informatikában) nem hallottunk semmi konkrétat a játékról.
Óh, a Valve esetében ez már olyan összeesküvés-elméleteket spawnolt volna, hogy A Keselyű három napja azokhoz képest kutyafasza. :D

(#17) Tanisz válasza SaGaIn (#12) üzenetére


Tanisz
senior tag

Én azon röhögök, hogy a Valve-nál amióta HL3ról szó esett megbízott volna 5 embert a fejlesztéssel, már rég kész lennének :D Vagy béta állapotban lenne :D Na jó tudom ez kicsit kevés erőforrás, de amennyi ideje nem csinálnak semmit, egy kisebb csapat már eljutott volna egy korai verzióig :) Költségben sem lenne vészes így a Valve-nak.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#18) szupermacs


szupermacs
veterán

Kicsit off, de látom szóba került a Witcher is. Megvettem még nagyon régen a Witchert, de a mechanika miatt sose tudtam végigtolni, mert a harcrendszer nem tetszett. A második részt meg az első hiánya miatt nem kezdtem el, pedig azt is megvettem, hogy hátha egyszer... Most a harmadik részen gondolkozom, de érdemes belevágnom úgy, hogy az előző két rész kimaradt? Esetleg a második részt elkezdenem az első végigjátszásának a hiányában?

(#19) edari válasza szupermacs (#18) üzenetére


edari
őstag

Nyugodtan elkezdheted a 3. részt.

(#20) carl18


carl18
addikt

Hát én azért kételkedem a játékba, sajnos manapság nagyon nagy dívat lett valamit jól bepromozni.
A játékról csinálsz egy gigászian jó előzetes videót, ha az tetszik a népnek, lesz csomó előrendelés.
Így volt ez a Watch dogs első része esetén is, sok haverom beszélt milyen jó játék lesz meg a grafika.
a wd1 rengeteg helye egy félkész játékra hasonlít. [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#21) GodGamer5 válasza Scholes9 (#11) üzenetére


GodGamer5
addikt

Mondjuk azt nehezen hiszem, hogy überelni tudják. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#22) NandoXXL


NandoXXL
senior tag

Új cyberpunk kártya játékot dobnak piacra.

(#23) Tyrel válasza carl18 (#20) üzenetére


Tyrel
őstag

Nagyon nem érdemes egy ilyen Watch Dogs szintű hulladékot ill. egy Ubisoft játékot hasonlítani egy CD Projekt Red játékhoz - az egyetlen közös pontjuk hogy számítógépen futnak.

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#24) szupermacs válasza carl18 (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem semmi bajom nem volt a WD1-el, csak a város kicsi benne. Örültem, hogy az AC modern világában szaladgálhattam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.