Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Szépen néz ki a grafika, az animációk se rosszak, de ez a vízcsepp effekt a "képernyőn" valami irtó zavaró szerintem...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Hááát... Ettől kicsit kevesebb zenével megspékelt videóra vágytam volna. Csak nekem tűnik egyre "csúnyábbnak" ez is? :F
Az effektek jók, de az összkép gyengének tűnik.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) oriic válasza Cifu (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, eléggé idegesítő. Értem én hogy valahogy látszódnia kell, hogy esik az eső, de elég béna megoldás. (vagy legalább maszkban, sisakban lennének az emberek, akkor belemagyarázható lenne az effekt.

Live-Die-Respawn

(#4) Cifu válasza oriic (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha maszk / sisak / gázálarc miatt a plexin / üvegen látszódna az esőcsepp, akkor "lefojna" ugyebár, ezt már láttuk pár játékban, és ha ezt látnánk, hát egye fene, elfogadom.

De ez az ott marad a vízcsepp, mintha egy vízszintes üveglap lenne... Izé...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) LLKobe


LLKobe
veterán

Nem tudom, nekem is eléggé fapadosnak tűnik az egész.
Mintha a realizmusra való törekvég a játszhatóság rovására menne.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

A vízcseppek engem is zavarnak, de tetszik a játék. Végre egy STALKER-klón, ahol nem lesznek az X-RAY motor dühítő korlátai, hibái!

(#7) voodoo98 válasza ribizly (#2) üzenetére


voodoo98
addikt

Persze, ez gyenge nagyon. Rajta van a szokásos bluros réteg is, bár azt lehet utólag szedni. 4k-ban lehet, hogy szép éles, de ebben a videóban a recék is nagyon látszanak...semmi élsímítás nincs rajta. 2016-ban meg ezt ne már! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8) haxiboy válasza Cifu (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

Na, sikerült beelőznöd, ez volt az első ami szemet szúrt.
:(

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) szupermacs válasza Cifu (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Emlékszem, hogy Republic Commandoban mennyire klasszul megoldották a folyadék fröccsenését a képernyőre és annak az eltávolítását is.

(#10) kriszpontaz válasza szupermacs (#9) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Metro Last Light-ban meg ugye le is lehetett törölni.

(#11) Squirrel


Squirrel
őstag

Nekem is ez lett volna az elso kerdesem, hogy mik ezek az idegesito foltok a latomezoben. Meg a monitort is megtoroltem, hatha nalam spriccelt ra valami, de nem.

(#12) Habugi válasza Fred23 (#6) üzenetére


Habugi
addikt

+1

Elég Stalker beütése van, mind pálya elemek/felépítés mind egyebek terén (fegyverek, inventory..), jóshág! :K

Maga a videó 20fillért nem ér, agyatlan lövölde bevágások, inkább hagyjuk zene és folyamatos fasza gyerek vagyok káromkodás kíséretében.
A vízcseppekre kár ráfeszülni, törölhető lesz vagy ki lehet majd kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#13) Venyera7


Venyera7
senior tag

Egyre inkább játszanèk vele már... Valahogy a ruszki jàtèkok mindig olyan légkört teremtenek amit imàdok. Márcsak egy új Stalker v. Metro kellene.

(#14) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

PC-n, multiban, kontrollerrel tolni...
Ez akkora szívás, mint konzolon a bill+egér páros...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15) oriic válasza kakuk.tamas (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kontrolleres a videóban lévő gameplay. Ez egy általános dolog (mármint a lassú fordulás ilyen videókban), bemutatóknál nem fogják rángatni össze-vissza az egeret, mert pont az a lényeg, hogy minél többet lásson az ember belőle.

Live-Die-Respawn

(#16) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Kár hogy csak multiplayer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.