Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxiboy


haxiboy
veterán

Néhány helyen azért elég érdekesen viselkedik az autó. :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2) atike válasza haxiboy (#1) üzenetére


atike
nagyúr

...meg az égbolt is a hegyekhez és a kamera látószögének a változásához képest... :U

(#3) hhenry válasza atike (#2) üzenetére


hhenry
őstag

Viszont nagyon szép az úton a víz :Y

(#4) haxiboy válasza atike (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Az utat kéne nézni xD de valóban. :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#5) atike válasza haxiboy (#4) üzenetére


atike
nagyúr

Nem azt néztem, csak láttam... Feltűnt, mert abnormálisan mozgott... Nem túl durván az igaz, de nagyon is észrevehetően.

A víz nekem is tetszik amúgy... :)

(#6) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ez még csak Alpha srácok.. :)

(#7) haxiboy válasza mg1992mg (#6) üzenetére


haxiboy
veterán

Betaban már gyengülnek a fékek :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#8) snecy20


snecy20
veterán

A Dirt 2.0 nagyon nem elégítette ki az igényeimet, nyilván a WRC sem fogja a sorozat előéletét, eddigi minőségét ismerve, de hátha... az utolsó két rész már nem volt olyan rossz. A szakaszok meg eddig érdekesebbnek tűnnek, mint a 2.0-é.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9) GreatL válasza snecy20 (#8) üzenetére


GreatL
őstag

Igen, az utolsó 2 WRC-t nem 2 hanem 6 percig játszottam összesen mire rájöttem hogy sajnos kuka... a Dirt Rally 2-t pedig nem nagyon értem, bár az update-k után javult valamelyest. 2.0 -> 1.2-nél tartanak, teljes a káosz náluk.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#10) fagy53


fagy53
nagyúr

Ígéretes, de egy videóból legfeljebb a grafikát és a pályát lehet megítélni, a fizikát és a beviteli eszközök viselkedését már kevésbé.
A WRC széria éppen az utóbbi szempontjából volt felejtős sokak szempontjából, mert pár óra- esetleg egy nap kellett, hogy élvezhetően játszható legyen pl. kormánnyal a játék. Aki ezt nem bírta kivárni nyilván kukázta 6 perc múlva ami hiba volt..
Biztosan megveszem, ha megjelenik, remélem tényleg javítanak rajta az előzőkhöz képest és nem lesz visszalépés mint a DiRT Rally 2.0.

(#11) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon szép ez a Colin McRae 2005, szerintem beszerzek egy Ati Radeon X850 XT-t hozzá!

;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) SH4D0W2011 válasza GreatL (#9) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Dikk. :DDD

(#13) D.Va válasza fagy53 (#10) üzenetére


D.Va
senior tag

Ez így van, sokan tényleg az első 10 perc után dobják hogy szar... Én pl a WRC 5-öt (ami a mostani fejlesztők első WRC játéka volt) is be tudtam úgy állítani hogy élvezhető legyen, de ezt nagyon sok óra és car-setup után tudtam megtenni... Pedig az a játék nagyon nagyon sok szempontból borzalmas volt. Én az online világbajnokság miatt föccöltem bele sok időt az 5-be.
Ehhez képesz a WRC 6 és 7 már nagyon sokat fejlődött, most meg egy évet ki is hagytak... így remélem hogy az új rész irányítása kormánnyal nagyon jó lesz... :K
A gameplayek meg abszolút nem adják vissza a vezetési élményt, fizikát... Anno pl mikor WRC 5-öt is toltam főleg replayben külső kamera állásból iszonyat gagyinak tűnt az egész, de mikor én vezettem belső nézetből, ezerszer más élménynek tűnt...
Szóval videó alapján nem ítélnék a vezetési élményről/fizikáról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.