Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

William, Dolores. :) haha

Frankón kihalt az egész város az elején, semmi élet nincs benne. Az npc-k is csak állnak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) elithun


elithun
őstag

Csinos. Remélem jól sül el, mert hiánypótló játék lenne. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#3) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, elsőre nekem is ez tűnt fel, de fogjuk rá arra, hogy early build.

Live-Die-Respawn

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebből a grafika az ami oké. Azt hittem Unreal engine, de nem valami saját fejlesztés. A fizika meg PhysX lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) dergander


dergander
addikt

A játék maga nagyon brutál , nekem kedvenc a vadnyugat szóval ha jó lesz akkor tuti nyer nálam.

Most még elég buta az NPC később jó lehet.

Holnap megveszem,meglátjuk milyen lesz az alpha

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Zárt bétához már a legkisebb csomag megvételével hozzá lehet jutni, azonban aki alfázni is akar, annak már a 60 dolláros pakkot kell kifizetnie.

[link]

Live-Die-Respawn

(#7) dergander válasza oriic (#6) üzenetére


dergander
addikt

Jelenleg is van most beta? Mert csak akkor veszem meg ha már most is játszhatok vele.

(#8) oriic válasza dergander (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem megy.

Live-Die-Respawn

(#9) savior


savior
őstag

F2p lesz?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#10) oriic válasza savior (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3 hsz-el feletted linkeltem az árakat. Fizetős lesz.

Live-Die-Respawn

(#11) savior


savior
őstag

Koszi es bocs hogy nem figyeltem.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#12) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Erre várok a CoJ óta. Remélem a minőségre mennek rá és nem a mennyiségre.

(#13) Fecko_78 válasza VinoRosso (#12) üzenetére


Fecko_78
tag

Odamész. Megvárod az estét.Lelövöd.Nincs egy örszem? Nem kell rejtőzködni meg lopakodni esetleg felderíteni a tábort?Ez így elsőre elég gyengének tűnik. A 3. küldetés után már unalmas lesz....

(#14) Goblin12


Goblin12
őstag

A vizet nézzétek már meg :D, ahogy fut előre úgy tűnik el a víz a pocsolyából :D Amúgy a játék, egész jó lenne nekem tetszik. :R

[ Szerkesztve ]

(#15) L3zl13 válasza savior (#9) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Előbb vagy utóbb szinte biztos. :)

Aki hülye, haljon meg!

(#16) dergander válasza Goblin12 (#14) üzenetére


dergander
addikt

Piszok nagy kritikus vagy,és még rajtad kívül jó páran. :P :B

Egy alpha állapotú játékról van szó,de már úgy kezelik páran mintha végeleges lenne. A játék védelmére kelek,már csak azért is mert saját grafikus motorja van,ami a jelenlegi piacon nagy szó. Tehát ide betörni nagy kincs. A Víz olyan amilyen...még!

A Grafika még így is csillagos bőven, szerintem ez elég jó kis gamma lesz,ja és hogy Western,na ez az első PC-n MMOként.

[ Szerkesztve ]

(#17) elithun válasza Goblin12 (#14) üzenetére


elithun
őstag

Elő alfa stádiumba belefér. Sőt megkockáztatom, hogy az most még közeli délibáb. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) Goblin12


Goblin12
őstag

Hehe, alpha okés ezt nem vettem tudomásul de a víz akkor is vicces :)) ügye tengert nem akarnak a map alatt renderelni?? :P

(#19) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Azt vegyétek figyelembe hogy valszeg a warz/romero's/infestation/stb fejlesztője van a project mögött, és az engine is ua.

(#20) elithun válasza D4M13N (#19) üzenetére


elithun
őstag

Forrás? Ha igaz, akkor, mint a tüzet úgy kell kerülni a játékot.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#21) .LnB válasza elithun (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem tudom a felsorolt játékokkal mi a baj. Szóval az ott használt engine-t sem ismerem.

A hivatalos oldal FAQ-jában ez áll:

"Q: What engine will this game be made in?
A: We are using a proprietary licensed engine, designed and developed specifically for open world online games, and we'll cover our technology in more details in the coming months. The engine rendering is DirectX 11 based."

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) elithun válasza .LnB (#21) üzenetére


elithun
őstag

A felsorolt játékokkal a fejlesztői gárda, és annak hozzáálása volt a nagy baj. Egyfajta pénznyelők voltak azok a játékok (vagyishát 1 játék, időről-időre átnevezve, le és felvéve Steam-re). Remélem nem ők csinálják, mert akkor sok bugra és még több fizetős tartalomra számíthatunk.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#23) D4M13N válasza elithun (#20) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Volt redditen is cikk meg elég sok helyen olvastam sajnos. De itt egy link
http://www.pcgamer.com/wild-west-online-in-game-footage-showcases-bounties-saloons-forested-base-camps/

(#24) elithun válasza D4M13N (#23) üzenetére


elithun
őstag

Aha látom már a híreket ezzel kapcsolatban. A hivatalos álláspont szerint Titov nem része a játék fejlesztői csapatának, csak tőlük licenszelik a játékmotort.
Hát meglátjuk mi lesz ebből, de elég ködös az egész, elővétel semmiképp nem lesz belőle.
Egész bőven le vannak írva Kotakunál az ezzel kapcsolatos infok: link

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#25) dergander


dergander
addikt

Na berendeltem a Collector kiadást ,remélem nem fogok mellé. Tudom , hogy a fejlesztők innen-onnan-amonnan valók de bizom bennük. Mivel nincs más ilyen játék PC-n így ez az egyetlen.
A zárt béta július végén érkezik,ha megjön tesztelek egyet és leírom tapasztalataim.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.