Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Azt hiszem megint le fogom tölteni. Legutóbb amikor játszottam még csak 3-4 karakter volt benne és űrhajós pálya. Sokat fejlődött. :Y

(#2) wjbhbdux válasza szupermacs (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Hát igen, sokat bővült az első megjelenés óta, már 4.5 éve kapja hetente a frissítéseket. szép csendben el is foglalt egy helyet a Steam top 10-ben az utóbbi években ;) . Van benne jó pár száz órányi tartalom, persze csak ha bejön az alap játékmenet hosszú távon. Az űrhajós pályához képest még vagy 15 különböző féle került be azóta, 30+ karakter, 300 fegyver, van miből válogatni.

/s

(#3) szupermacs válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

A béta annyira nem győzött meg. Megjelenés után még toltam vele egy kicsit, aztán abbahagytam. Ha tényleg megpakolták tartalommal akkor szorítok neki helyet a gépen.

(#4) #52588800


#52588800
törölt tag

Még mindig értelmetlen mastery farm a játék?

(#5) Polllen válasza szupermacs (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

A sok tartalom jól hangzik, de a valóságban van talán 5 különböző fajta küldetés kb. ugyanolyan felépítésű pályákon.

Elmókázok vele, de havi néhány óránál tovább nem köt le.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) szupermacs válasza Polllen (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Egy este alatt sikerült megunnom. Pedig rettentő jól néz ki ahhoz képest, ami a bétában volt. A pályák egész jók, de már emlékszem, hogy akkor is azért hagytam abba, mert meguntam. Karaktereket még mindig tervrajzokból kell összerakni? Amikor ezt behozták engem kicsit felqrtak vele. Értelmetlen farmolás volt az egész.

(#7) Polllen válasza szupermacs (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen, az szerintem maradt.

Bár én meg mindig majdnem alapcuccokkal játszom. :D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) Polllen válasza szupermacs (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tegnap játszottam 3 küldetést a Ceres bolygón, A pálya ugyanaz volt, csak 3 különböző részére kellett menni :N

Mennyivel menőbb lenne, ha egyben le tudnám tolni a 3 küldetést... Ha már ugyanott vagyok.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) szupermacs válasza Polllen (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Engem az zavart, hogy volt olyan pálya ahol megvolt a 60 fps, de máshol meg úgy laggolt és akadt, hogy nem igaz. Utóbbit okozhatja az, hogy nem soloban csináltam?

(#10) Polllen válasza szupermacs (#9) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem, az a motor miatt van. Gtx 750-nel egész sokáig játszható volt, aztán néhány patch után a 30 fps se volt meg, ha elszabadult az infestation. Most 1050-nel már nincs gondja... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) szupermacs válasza Polllen (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor én mit szóljak a HD5750-nel? Egyébként nagyon jól van 1-2 pálya optimalizálva, példát vehetnének róla. Csodálkozom, hogy a kétmagosommal elfut ezzel az ezer éves kártyával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.