Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ezt nem a Blizz-ből kivált emberek csinálják? Miért nem tudnak elszakadni ettől a színes szagos mese grafikától?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) oriic válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az eredeti két részt a Runic csinálta, ők ex-Blizzardosok voltak. Ezt a részt ex-Runic tagok is csinálják, szóval lényegében volt Blizzard tagok is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) Bounti válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Bounti
aktív tag

Ennek a szériának ez még jól is áll. A Diablo-nak nem.

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#4) AxBattler válasza Bounti (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Bizony, más stílus.

A játékhoz: biztató, remélem ebben lesz rendes multi... és ezzel párhuzamosan a rajongói moddolást leépítik, mert születtek anno durva dolgok a sorozathoz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Aprósólyom válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Szerintem egy játéknak jól áll, ha nem akar valószerű lenni.

Jevons paradox

(#6) wjbhbdux válasza AxBattler (#4) üzenetére


wjbhbdux
veterán

MMO szeru online jatek lesz, nem hinnem hogy lesznek modok.

[ Szerkesztve ]

/s

(#7) Steve_Brown válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Direkt maradnak ennél a rágógumi grafikánál, tök jól működnek ezek képregényes játékok lásd.: Borderlands.

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

megszűnt a Runic Games is?!... mikor?! :Y
najó, annyira nem figyelem, de volt egy online MMO játékuk, WoW alapú... még tizen X éve ki is próbáltam...juj mi volt a neve?!... :W

nekem tetszik/megvan mindkét Torchlight.. jó áron ezt is beszerzem sztem

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Zulajayim válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


Zulajayim
csendes tag

Az eredeti torchlight fejlesztő gárdát felvásárolta anno a perfect world entertainment. Pont úgy ahogy a Cryptic Studio-t (Champions Online ,Sto, stb)

(#10) Xaels válasza Steve_Brown (#7) üzenetére


Xaels
félisten

A Borderlands teljesen más kategória és nem azért mert az FPS.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) - = Zk = - válasza Xaels (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de a grafika ugyan az... Ő erre gondolt

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Xaels válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Tudom, de pont hogy nem. A BL cell-shaded technikát, képregényes stílust használ paszteles színekkel. Ez szimplán csak cukorka, vibráló színekkel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Aprósólyom válasza Xaels (#12) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Az eredeti hozzászóló, a mese grafikát kritizálta és nem azt, hogy vibráló színek vagy képregény. Ránézésre egyik sem esik ki a mese szerű képi világból. Tessék inkább az aszonnyal kötekedni, este, a paplan alatt... :C

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.