Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k-adi


k-adi
nagyúr

...ahelyett hogy inkább a div3 jönne.... van ez. :U

(lehet más fejlesztő csapat blablba... akkoris ott van még a tőke allokálás problémája, stb.)

(#2) duvi válasza k-adi (#1) üzenetére


duvi
nagyúr

Egyre többen kapnak vérszemet a mobilos piactól (lásd. Blizzadr is) és a benne rejlő potenciáltól. Itt meg közrejátszik az újrahasznosítás, ami biztos, hogy megkönnyíti a munkájukat. Az tuti, hogy én nem fogok egy egérmozin Divet(se) játszani :( Tényleg jó lenne egy tisztességesen összerakott Div3. Abban tuti beszállnék, de ez...

(#3) k-adi válasza duvi (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

Gamerség elkorcsosulásának tartom a mobil frontot komolyabb játékok esetén. Nyilván egy candy crush, temple run bohóckodás elmegy mobilon, de egy komolyabb shooter... és ha egyre jobban errefelé terelődik a fejlesztés...nemár.. :U

és részben(!) ezekért a szarokért csináltak már tablet méretű mobilokat (hogy ne "egérmozi" legyen... csak félig?)

[ Szerkesztve ]

(#4) 1dude válasza k-adi (#3) üzenetére


1dude
aktív tag

Nem korcsosult el, egész egyszerűen a gaming piac mozgatórugója Ázsia lett. Ott meg a mobil a fő platform, a PC nem is volt elterjedve az otthonokban (netkávézókban játszottak).

[ Szerkesztve ]

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Én várom, a Diablo is nagyon szórakoztató lett. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) kilua válasza 1dude (#4) üzenetére


kilua
senior tag

Mondjuk a sensortower nevű oldalon egyszeriben nézegettem hogy milyen címek mennek legjobban mobilon országonként, aztán Amerikában/európában tényleg candy crush és Pokemon go volt elől, míg Japánban/Indonéziában stb genshin impact, PUBG mobile és fate grand order volt az első három helyen.

Mondjuk nem tudom miért, Japánban is folyamatosan tarolnak a kézikonzolok, ott a ps vita is "sleeper hit" lett.

Egyébként szerintem nem a mobil az igazi probléma hanem a free2play üzletmodell és mikrotranzakciók, nem tudom mobilon miért nem mennek a fizetős játékok, mondjuk valamiért nem is próbálkoznak már a kiadók.

[ Szerkesztve ]

(#7) 1dude válasza kilua (#6) üzenetére


1dude
aktív tag

EU/NA inkább konzol kiegészitő a mobil, Ázsiában meg fő platform. Azért van a játékokban eltérés.

EU

Konzol : 44% részesedés
Mobil : 40% részesedés

Ázsia : 75-80% csak a mobil, a többi már eltörpül.

Mivel ők szeretik ezt a f2p (vagy p2w) modellt, sőt még kérik is a játékosok, ezért elsődlegesen rájuk vannak szabva a játékok. A nyugati kiadások már másodlagosak, de itt is akadnak bőven, akik egy vagyont is bőven rááldoznak.

(#8) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Imádtam a Div1-et, még jobban imádtam a Div2-t, az én torkomon ezt is le lehet nyomni, úgyhogy már az első pillanatban jelentkeztem korai hozzáférésre, én nagyon várom :K
De persze egy Division 3-nak jobban örülnék.

(#9) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

amennyire utaltam meg teljesen hidegen hagyott a multiplayer jatekok vilaga(vilag eletemben egyedul jatszottam 90-2000 evek atka,neha diablo 3 ban kenyszerultem multira).napokban kiprobaltam apex legends mobile verziot.hat meg kell mondjam meglepodtem sajat magamon,nagyon beszippantott.nagyon elvezem.

ebbol kiindulva adok ennek is egy eselyt.nincsenek elvarasaim.csak jol akarok szorakozni.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.