Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Zseniális! :Y

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#2) DeFranco

DeFranco
(nagyúr)

jó lesz ez, de a transformed verziót megvárjuk belőle :D

nekem úgy tűnik mintha a környezeten kisebb hangsúly lenne mint az all star racingban, ott valahogy jobban szem előtt volt a háttér és a pályaelemek, de ez lehet csak a kiragadott pályaszakasz miatt látszik így.

(#3) #71043776 válasza DeFranco (#2) üzenetére

(törölt tag)

Nekem lassabbnak tűnt az egész játék, és a transformed nélkül kicsit unalmasabbnak is, de majd kiderül.

(#4) GreatL

GreatL
(aktív tag)

Nem tudom... ezt a kabalás autóversenyt nem unja még senki? Az összes konzolon és PC-n is megjelent már vagy 20 ilyen. A SEGA tényleg semmit nem akar már csinálni? Egy új HOTD, egy Virtua Fighter, vagy legyen otthoni Daytona USA 2017 is, bár az is annyira kevés hogy tényleg maradhat a játéktermekben.

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Mi 9

(#5) DeFranco válasza GreatL (#4) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

szerintem ilyen kartos versenyből nem sok jelentős cím van, én legalább is sokat nem ismerek.

van a sonic meg a mario kart, mi van még?

(#6) Bad Pritt válasza DeFranco (#5) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ugyanezt akartam írni, PS4-re ha kéne vennem egyet, nem is nagyon lenne. Van valami medvés ratyi és annyi. Pletykálnak egy Crash-t, de az szerintem csak fan álom.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#7) Felesbandi

Felesbandi
(csendes tag)

Ha nem veszek Switch-et (Mario Kart 8 miatt többek között) és PC-re nem jelenik meg CTR remaster (ami sajnos csoda is lenne, ha megjelenne), akkor ezt tuti meg fogom venni. :P

(#8) GreatL válasza DeFranco (#5) üzenetére

GreatL
(aktív tag)

Van elég sok komolyabb, pl. az F1 Race Stars is ilyen csak nem ismerik túl sokan, Sonic R stb... A lényeg az hogy gépenként garantáltan van 3 ilyen ökörködős-figurás versenyjáték osztott képernyővel a kilencvenes évek közepétől napjainkig.

(#9) DeFranco válasza GreatL (#8) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

a sonic r 97-es, az barátok között is 20+ éves, tehát tudtál mondani egyet.

az összes pc-n és konzolon megjelent már vagy 20 ilyenhez képest azé' kicsit sovánka :))

(#10) GreatL válasza DeFranco (#9) üzenetére

GreatL
(aktív tag)

LOL

(#11) DeFranco válasza GreatL (#10) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

:)

(#12) mad1 válasza DeFranco (#5) üzenetére

mad1
(veterán)

Crash team racing az mindent ver.Nincs is jobb nala mai napig...mario kart ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#13) mad1 válasza mad1 (#12) üzenetére

mad1
(veterán)

[link]

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#14) gubacsino

gubacsino
(aktív tag)

Jó lesz ez, város.
Érdekes játékmente van a videó alapján, ahogy figyeltem a másik "nyomvonalán" is lehet gyorsulni. Kers Kart módra. Ebből egész taktikus versenyek születhetnek... Ettől eltekintve, tényleg visszalépésnek tűnik a Sonic -bla-bla-bla stb transformed után. Más, ha úgy vesszük már az is dicséret, hogy nem a sokadik rókabőr.
De minden az első drift után dől majd el.

Ha ilyen stílusú játékokból kéne sokadik rész, akkor a Blur lenne az. Futhatnának még egy kőrt a koncepcióval.

(#15) woros

woros
(őstag)

Nagyon kicsi lehet az ingerküszöbötök (már elnézést), ha erre azt tudjátok mondani, hogy "zseniális" meg "várós". A Mario Kart 8 (Deluxe)-hoz képest ez egy "Hello Kitty Kruisers" vagy "Garfield Kart" szintjén mozog kb. a videó alapján. Nagyon gyenge szvsz.

(#16) DeFranco válasza woros (#15) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

igen, tök jó lesz mario kart 8-cal játszani pc-n... oh wait :D

a videó alapján egyékbént tényleg nem nagy eresztés, de látjuk hogy amúgy milyen potenciál lehet benne az all star racing (transformed) alapján. a video tényleg nagyon statikus, eleve több szereplővel ismétel egy rövid pályaszakaszt ami még szűk és sötét is.

ezt megnézve azért már látszik hogy van mit kihozni belőle (a második és harmadik körön változik a pálya és a jármű is). még ez a videó is keveset mutat mert nagy adok-kapok nincs benne, azért magasabb szinteken már olyan szinten megy a kibabrálósdi a powerupokkal hogy rendesen death rally érzésed van és soha nem tudod hogy honnan és mit kapsz a nyakadba.

(#17) Narxis

Narxis
(nagyúr)

Ez nagyon kéne 3DS-re vagy androidra.

(#18) woros válasza DeFranco (#16) üzenetére

woros
(őstag)

[link] én kérek elnézést. :DDD

(#19) DeFranco válasza woros (#18) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

nem értek a wii-hez és a wiiU-hoz, wii-t mindig akartam, de még nem értem oda... ok, hogy van emulátor, de ennek a játéknak az irányításához nem kellene a mozgásérzékelő szenzor?

(#20) woros válasza DeFranco (#19) üzenetére

woros
(őstag)

Wii U jatekokhoz nem nagyon kell. Szinte mindet lehet csak controllerrel jatszani. A mario kart 8-at is.

[ Szerkesztve ]

(#21) DeFranco válasza woros (#15) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

na megnéztem ezt a mario kartot... hát... elég szerény a SASRT-hez képest... :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.