Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Hát ezt nézni is rossz. Nincs baj azzal hogy arcade lett, mert nem kötelező vele játszani... de lehetett volna más címe.
Most már legalább nem húzzák majd le ilyen OW Zoly-k, mert nem lehet padlógázon kigyorsítani... :DD

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#2) Kisgépkezelő válasza RubbishBin (#1) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Volt valami preview mindenféle youtubeosnak, az alapján többnyire az jött le, hogy nem lett arcade az irányítás, hanem inkább a simcade játékok szintjére lőtték be. Kíváncsi vagyok bejön e nekik, mert bár most úgy tűnik, hogy van egy k...va hangos réteg, akik emiatt telesírják az internetet, de ugyanakkor lehet, hogy jó lóra tettek, mert mind a Forza mind a Gran Turismo már három éves, és nagyon úgy tűnik, hogy egy darabig még egyiknek sem jön új része, úgyhogy nem kizárt hogy bejön nekik, hogy rámennek a piaci résre.

(#3) exedoc


exedoc
senior tag

Hát ez elég kaktusz. Ennél unalmasabb gameplay-t nem is tehettek volna közzé. Egyetlen autó motoszkál a szomorka esőben. Vagy most mit kell nézni, le kéne hidalni az esőcseppeken a szélvédőn vagy mi? Ezt már láttam a PC2-ben. Grafikában semmilyen változást nem látok, sőt mintha butult volna. Irányításról ebből sokminden újfent nem derül ki. Nagyon fantáziátlan mindenesetre.

[ Szerkesztve ]

(#4) RubbishBin válasza Kisgépkezelő (#2) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Ja én nem sírok, megvannak már a jól bevált szimulátoraim. Nem kötelező vele játszanom, ahogy írtam is. Egyébként szerintem üzleti szempontból mindenképpen előrelépés lesz ez nekik. Csak a cím lehetett volna más, persze tudom hogy ennek is üzleti okai vannak.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#5) Kisgépkezelő válasza RubbishBin (#4) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nyilván a legjobb az lett volna, ha Shift 3 címmel tudják megjelentetni, de gondolom annak a jogai az EA-nél maradtak. Így meg dönthettek úgy, hogy maradnak a viszonylag bejáratott PC névnél, vállalva, hogy páran telefanyalogják az internetet azzal, hogy ez így milyen milyen lebutítása már a szériának, vagy kitalálnak valami újat, de talán úgy gondolták, hogy bonyolultabb lenne nagy marketingkampánnyal bevezetni egy új címet, mint a régit megtartani.

(#6) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Nem az a baj, hogy ez egy kommersz simcade játék, hiszen ezek nagyon népszerűek és sikeresek, főleg konzolon. A baj az, hogy emiatt megszűnt egy normális, szimulátoros irányvonalat képviselő sorozat, ami pedig konzolokon gyakorlatilag az egyetlen normális alternatíva volt erre a stílusra (főleg, miután az ACC konzolos változata hulladék lett).

A konzolos játékosok így tulajdonképpen értékelhető, komoly szimulátor jellegű autóverseny nélkül maradtak.

A játéknak soha nincs vége.

(#7) nubreed


nubreed
veterán

Tehát ez azt is jelenti, olvasva a fenti hsz. -eket, hogy felesleges ennél a játéknál kormány+pedál kombóban gondolkodni, bőven elég oda egy kontroller?

Amúgy 2020 -ban ez a grafika valahogy nagyon gyenge vagy csak az esős/felhős időben nem mutat semmit, mint amit a videón is láthatunk? Ilyet már szerintem 10 évvel ezelőzz megjelent autós játékokban is láttunk, semmi extra.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8) dreampage válasza nubreed (#7) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

A grafikával biztosan nem lesz gond, de szerintem ne ezzel a játékkal kezdj kormányozni. :) A fejlesztők egyik nagy büszkesége éppen az, hogy kiválóra sikerült a kontrolleres támogatás. Úgyhogy szerintem ez a játék éppen arra készült elsősorban.

A játéknak soha nincs vége.

(#9) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Nekem tőlük az NFS Shiftek jöttek be, a pcars 1 nesze itt van 500 verseny már nem kötött le, szeretem ha van valaminek eleje és vége. Ha lenne egy minimál kampány körítés mint a GRIDben és körbe lehet érni a pályán controllerrel is, akkor jöhet ez. :K

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.