Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Az a baj, hogy még ez a szar is sokszorosan vissza fogja termelni a bele fektetett költségeket...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Nekem tetszik, hasonló a Clash Royale-hoz, azzal is elvoltam egy darabig.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#3) #80123904 válasza Xaels (#1) üzenetére


#80123904
törölt tag

de akkor ez miért baj ez a "szar"? A kínálat megtalálta a keresletet. Érteném én, ha neked kellene fejleszteni-kötelező lenne megvenned-nem jönne rendes Gears rész e miatt...de semmi ilyesmi nincs a levegőben.

(#4) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

:U

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Egek! Hova süllyedtek már! :((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Nem értem egyeseknek mi a bajuk azzal, hogy mobilra is jön Gears jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) #78687232 válasza Wesder (#6) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én sem, mintha olyan nagy dolog lenne.

(#8) Xaels válasza Wesder (#6) üzenetére


Xaels
félisten

A probléma az, hogy ez a klón gyerekesre vett grafikával nem gears játék. Hány éve is már annak, hogy mobilon megjelent a Shadowgun? 7 éve már. Ahhoz képest a mai hardverek sokkal többre lennének képesek, elkezdték nyomni a gamer vonalat mobilon is és erre jön ez...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) tuki2200 válasza Xaels (#8) üzenetére


tuki2200
senior tag

A Shadowgun nem olyan jatek, hogy vár az ember a postan, hivatalba, buszmegalloba stb. és lenyom egy gyors meccset, hogy elusse az időt. Az ilyen jatekok erre valók, nem kell tulgondolni, ha okoz parszor nehany kellemes percet megérte letolteni. Nem emiatt nem jon "nagy" gears of war konzolokra...

(#10) oriic válasza Wesder (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Ingyenes cucc lesz, de mellett jön nagygépes játék is. NIncs ezzel gond.

Live-Die-Respawn

(#11) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Csinálhatnának egy Gears stratégiát, mint például a Halo Wars konzolra és hagyni ezt a mobilos hülyeséget. :(((

Xr

(#12) oriic válasza Hunt3r22 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott lesz a Tactics. Ok nem RTS az tény.

Live-Die-Respawn

(#13) Kasya


Kasya
nagyúr

Elvileg nincs mar kint? Bar nem tudom melyik orszagban lehet elerheto.

szerk: eleg szemet dolog feltenni Play-be, ugy, hogy a jatek valahol elerheto ugyan, de a szerver le van allitva...

[ Szerkesztve ]

(#14) oriic válasza Kasya (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

0.3-as verzió.

Egyes régiókban szokott lenni soft-launch, így elérhető már megjelenés előtt, de sok értelme nincs így játszani vele, mert minden eredményt törölnek startkor. Valamint egyes játékoknál a szerverek sem non-stop elérhetőek.

Live-Die-Respawn

(#15) Shepard


Shepard
tag

Pénz beszél, ticker ugat. Szerintem nincs ezzel nagy baj, a helyén kell kezelni és kész. (ha nem tetszik, ott a trilógia / judgment, vagy a 4.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.