Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz_abika


sz_abika
addikt

Nagyon bazári csili vilik lettek ezek a nyitás animációk :N

PSN: xszabikax

(#2) #00137984


#00137984
törölt tag

Az első gólt egy ordas nagy les előzte meg. Mindig az új fizika, meg ütközésrendszer, miközben a játék itt-ott szépülget lassan, miközben az átvezetők hosszabbak és még több gólöröm.

(#3) bandi0000 válasza #00137984 (#2) üzenetére


bandi0000
nagyúr

olvasd el a szabály könyvet mielőtt butaságot írsz , ha a saját térfeléről indul a játékos akkor nincs les...

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#4) farkas63 válasza #00137984 (#2) üzenetére


farkas63
aktív tag

Jól van fiam, ülj le 1-es. :D
Mint előttem írták, olvasd el a szabálykönyvet. :)
Ez nem volt les.

(#5) #00137984 válasza bandi0000 (#3) üzenetére


#00137984
törölt tag

Visszanéztem újra. A passzolás pillanatában a saját térfeléről indult. Igy jogos. :)

(#6) bandi0000 válasza #00137984 (#5) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mindenki tévedhet :R

Szerencsére ezekkel nem szokott gond lenni, inkább az zavar, hogy se kezezés nincs, és a hazaadást is érdekesen kezeli

Xbox One: bandymnc

(#7) idegen lény


idegen lény
őstag

Á, Ronaldo nem vigyorog és toporzékol. Ez így nem élethű.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#8) Scholes9 válasza idegen lény (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Haha :D Nagyon kár, h tavaly az a kapufa ellenük nem gól lett, mert akkor nem éppen végeztek volna az első helyen az EB-n :( Mondjuk így is a legjobb meccs volt a tornán szerintem :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) bandi0000 válasza Scholes9 (#8) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azt a portugálok cseszték el, idén már nem...

Xbox One: bandymnc

(#10) idegen lény válasza Scholes9 (#8) üzenetére


idegen lény
őstag

Legközelebb, nem tudom, mikor lesz vb, Andorra viszi el az aranykupát. [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11) hajbel


hajbel
addikt

Ez most a 17 vagy a 18? :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#12) idegen lény válasza hajbel (#11) üzenetére


idegen lény
őstag

Mintha nem lenne mind egy. :)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#13) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Anti-cheat-et nem nagyon hoz magával, úgy látom... Kimarad. Pedig 10k+ órám volt Fifában.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14) Juhaszatti válasza bandi0000 (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A kezezés a korábbi Fifákban állítható, opcionálisan választható az is hogy a 16-oson belül járjon-e érte 11-es. Gondolom itt is így lesz.

(#15) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nem rossz.
Fifa17el csak kb225 órát játszottam, mert felidegesített a FUT.Napi szinten komolyan kellett foglalkozni a játékkal ha jó lakopkat szerettél volna.A lehetőség hogy jó lapokat kapjál, kb minden héten benne kellett lenni a hétvégi ligákba...na de ide már komolyabb játéktudás kellett meg szerencse is...EAtől lehetett vásárolni kártya csomagokat, de az nagyon nem érte meg, hiszen szart sem dobott.Lehúzás volt.
Idén remélem könnyítenek a fasza lapok megszerzésén.

[ Szerkesztve ]

(#16) X@b3e


X@b3e
addikt

Csak egy patch kellene minden évben a frissített nevekkel, mezekkel, nem a lehúzás a semmiért újra tizenezer forintért.. :(((

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#17) Scholes9 válasza X@b3e (#16) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ezért nem játszom Fifat :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) ProEvoFan válasza X@b3e (#16) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tavaly megvettem PCre és pár hónap alatt beletettem kb 250 órát.Elég jó ár/idő arány ez:)Gondolj bele, akik egy évig csak ezt tolják, nekik simán megéri a 60 eurót.

(#19) donceleger8


donceleger8
őstag

Mikor lesz már végre a fifában online bajnokság?
annyira fasza lenne mondjuk a haverokkal lejátszani egy teljes szezont pl a Serie A-ban úgy hogy mindenki otthon van. Lehetne igazolni is, harcolni lehetne a BL/EL indulásért stb....
Tehát mintha karrier lenne csak online és többen.
Amíg ilyesmi nem lesz benne, addig nem érdekel egy fifa sem! :O :O

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#20) X@b3e válasza ProEvoFan (#18) üzenetére


X@b3e
addikt

Ok, de semmi érdemi változás után, amire kifizetted a pénzed, újra ki kell fizetned.. Érdemi változás nulla.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.