Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smc


smc
addikt

Ez a split screen nem jön PC-re? :Y

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Azért remélem a második rész párbeszédei egy kicsit életszerűbbek. Az első rész zseniális játék (én is Xboxon vetettem bele magam, barátnővel co-op módban), de a párbeszédek gyakran felidegesítettek, mert a legutolsó paraszt is olyan hősregénybe illő színpadias körmondatokban beszél, hogy egy idő után már émelygek tőlük.

De hát ez is olyan, hogy van aki imádja Shakespeare-t, míg mások meg azt kérik, hogy inkább verjék agyon egy fagyos marhalábszárral. Én inkább utóbbi vagyok.

Egyébként tényleg jó játék, régivonalas körökre osztott RPG, zseniális játékmenettel és a split screeen is nagyon jól meg van oldva. Tökéletes couch co-op játék ha valaki kicsit sokkal többre vágyik, mint a Diablo, ami ehhez képest egy fakocka összetettségével rendelkezik.

(#3) vitaro


vitaro
senior tag

Érdemes megemlíteni, hogy PC-n mindenki ingyen megkapja a Definitive Edition-t, akinek megvan a normál verzió. Amúgy örülök, hogy végre a konzolosok is belekóstolhatnak, zseniális játék. :K

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#4) Stauffenberg válasza vitaro (#3) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez már az első résszel is így volt emlékeim szerint. De aztán konzolra vettem meg (nem is baj, mert tényleg zseniális a melletted ülő emberrel tolni a kooperatívot).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.