Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sajnos tuti széttolom majd ezt is :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Silenzio


Silenzio
addikt

Kikeb@szott jól néz ki a Dio3 Disney princess dizájnja után. Az szánika volt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#3) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Ha már beígérték, kiadhatnák már végre,nem csak Gameplay videókat kellene osztogatni róla. :((( :W

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#4) Giovan! válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha nem ingyenes lesz, én is kipróbálom majd.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5) Fitzgerald válasza Giovan! (#4) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az lesz.

Amúgy tökre nem lett volna senkinek gondja ezzel a játékkal, ha a Diablo 4-el együtt jelentik be tavaly.
Ez gyakorlatilag D3 mobilon, persze mikrotranzakciókkal. Kérdés, hogy milyen mértékben érinti majd a játékmenetet a monetizáció. Reméljük elsősorban kozmetikai dolgokról lesz szó, illetve ha a gear-t is érinti a dolog, akkor sem megy el pay-to-win irányba az egész. Még egy nagy balhé már Blizzardéknak sem hiányzik szerintem.

(#6) Sirandrish válasza Giovan! (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én mindenképp kipróbálom, ha free akkor is :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Giovan! válasza Fitzgerald (#5) üzenetére


Giovan!
addikt

Akkor felejtős.

Nem hiszem, hogy a Blizzard csinálná ezt, valószínűleg egy átskinnelt kínai p2w szutyok lesz (amit pedzegettek már tavaly is), de ne legyen igazam.

#6) Sirandrish:

Egy esélyt lehet én is adok neki, de mindenesetre nem túl biztató, ha egy mobilos játékot ingyen adnak.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#8) Sirandrish válasza Giovan! (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már ide látom a 2-5 dolláros lootboxokat amiben szar legendeket nyithatsz majd :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Fitzgerald válasza Giovan! (#7) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De a nevükkel és a Diablo IP-vel beállnak mögé, akárki is csinálja. Ergo bármi szar is lesz majd a játék körül, rájuk fog haragudni mindenki.

(#10) Hellac


Hellac
csendes tag

Fogadjunk hogy ezzel sokkal több lóvét fognak behúzni mint a 4-el majd valaha is. Ezt jóval kisebb költségvetésből jelentősen nagyobb közönséghez tudják eljuttatni, és a sok igénytelen lusta ember meg veszi majd a cuccokat benne.

[ Szerkesztve ]

(#11) szupermacs


szupermacs
veterán

A D4 videó után nekem ez már megint túl színes. Nem értem kinek lesz erre szüksége. Átnyomhatnák a designt D4-re ha már ez vitte el az egész blizzcont.

(#12) Dinasti


Dinasti
senior tag

Nálam az elmúlt pár hónapban a telefonos játékok egyre inkább előtérbe kerültek. Az már most könyvelhető hogy az Immortal minden jelenleg piacon lévő arpg telos játékot lenyom ugyan úgy mint a Mmorpg téren a december 10.erkezo de vpn segítségével már játszható black desert online. Szóval nálam nem is kérdés hogy akár fizetős akár free to play lesz nagyon várom. És ez az egész mobilos jatekpiacban az a durva,, hogy ilyen címek jönnek Switch re meg semmit nem portolnak át. Pedig a konzol kialakitasa miatt a PUBG, Cod, Black Desert el sokkal jobb lenne ott tolni.

(#13) Dvix


Dvix
senior tag

Ez egy fullra pénzgyártóvá tehető IP. :((( És nem lepődnék meg ha a D4-ben is megpróbálnák az aukciós házat amit a D3-ból ki kellett venniük mert a normális loot drop eszméletlenül alacsony volt és hát magától éretődő dolgok miatt is. :((( Remélem mindenkinek működik a memóriája. Ezt a céget meg Trump nyugodtan deportálhatná Kínába, ha már a mexikóiakkal annyira belemelegedett. Mondom ezt én akinek van pár Blizzard játéka.

[ Szerkesztve ]

(#14) szupermacs válasza Dinasti (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

A Black Desert Online egy tipikus pay 2 win játék, amit senkinek nem ajánlok. Az ilyen címeknek nem lenne szabad a piacon lennie, ahogy egy Diablo Immortalnak sem, mert a fejlesztő/kiadó csak azt fogja látni, hogy akkor is van rá igény, ha nincs. Pedig nem ezekre lenne szükség, hanem normális AAA címekre. Ha értelmes játékot akarsz handheldre, akkor iOS-re és androidra ajánlom a Baldur's Gatet és Icewind Dalet. Sokkal többet érnek akkor is, ha régi (de egyébként felújított) játékok.

Mindig csodálkozom, hogy vannak emberek akik bekajálják ezt a mobilos játék témát, közben ezek csak lehúzások rengeteg mikrotranzakcióval.

(#13) Dvix: D4-ben lesz mikrotranzakció, Blizzconon árulták el. Még meg sem jelent, de már most nagyon sokat akarnak lehúzni az emberekről.

[ Szerkesztve ]

(#15) Giovan! válasza szupermacs (#14) üzenetére


Giovan!
addikt

A felújított és mobilra kiadott élvezhető RPG-k sorába még a Titan Questet is odarakhatjuk (bár voltak bugok, mikor utoljára próbáltam, de az fél éve volt, azóta biztos szénné hegesztették a fejlesztők).

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#16) szupermacs válasza Giovan! (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez ki is ment a fejemből, tökéletes Diablo pótlék ami sokkal jobb, mint maga a D3 vagy a DI lesz valaha.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.