Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Már a 60FPS-ért önmagában örülök, de jó, hogy a textúrák is élesebbek. Letisztultabb hatása van.
Viszont $40-et szerintem nem ér meg nekem, megvárok egy leárazást.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Itt pedig az Original vs. Remastered összehasonlítás: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) oriic válasza l.skywalker (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem annyira nem szerencsés a PC-s összehasonlítás, mert kb a Remastered olyan szinten van mint a DSFIX-es moddolt alap kiadás.

Live-Die-Respawn

(#4) l.skywalker válasza oriic (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem látványban segít lévén még az Original-al sem játszottam. Pedig megvan X360BC-ben :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nem fogom megvenni, nem tetszik annyira. Elég a Bloodborne, meg a DS3 PS4-re. Így is jön egy rakat cím, ami viszi majd a pénzt...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) Šolaire


Šolaire
veterán

Dedikált szerverek miatt szerintem elsőnapos vétel lesz. Remélem Blighttown-ban kijavítják azt a hibát,hogy mielőtt belép az ember ellátni a pálya végéig,amint viszont belépünk elsötétül a látóhatár. Vajsima játék meg az élesebb textúrák nekem bőven elég. A 3 motorjával megváltozott volna nagyon a látványvilág és a hangulat is. Akinek kimaradt annak fogyasztható köntösbe csomagolták,a veteránok mint én meg örülnek hogy új életet lehellnek az előző generáció(szerintem minden idők) legjobb Dark Fantasy akció szerepjátékába!
Praise the Sun :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#7) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Bár kicsit csalódott vagyok a grafikával kapcsolatban, ettől függetlenül meg fogom venni, mert eddig nekem az első rész a borzalmasan rossz portolás miatt kimaradt :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#8) Šolaire válasza oriic (#3) üzenetére


Šolaire
veterán

Ez egy Ps4 pro vs dsfix összehasonlítás : [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#9) sp8787 válasza Šolaire (#8) üzenetére


sp8787
addikt

Van PS3 versus PS4 Pro osszehasonlitas is Dark Souls Remastered - PS3 versus PS4 Pro Graphics Comparison

Nekem mondjuk kb. az a bajom amit VaatiVidya is elmond a videojaban magarol a jatek mechanikarol ami gyakorlatilag nem valtozott.Vszinu bennem van a hiba ,hogy nem csak egy sima port-ra vartam hanem kicsit tobbre.
Our First Look at Dark Souls: Remastered

(#10) Šolaire válasza sp8787 (#9) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha a mechanikát és a ritmust nézzük nekem a mai napig ez a rész jön be a legjobban. Ha alapjaiba nyúlnának bele a játékba akkor meg az nem tetszene sokmindenkinek többek közt nekem se.

“Praise The Sun” \[T]/

(#11) sp8787 válasza Šolaire (#10) üzenetére


sp8787
addikt

Ezzel csak egy baj van ,hogyha valtoztattak volna es nem tetszik akkor nem veszed meg es maradsz a reginel.

De itt nem alapveto valtoztatasokat hianyolnak egyesek hanem olyanokat amik azert tenyleg szomoru ,hogy nem lesznek benne.

(#12) Šolaire válasza sp8787 (#11) üzenetére


Šolaire
veterán

Szerintem meg pont az a lényege hogy alapvetően nem nyúlnak bele a játékba mert akkor már nem lenne hű az eredeti részhez.Nekem a dedikált szerver,a szebb grafika meg az hogy simán fut az bőven elég.
“Ezzel csak egy baj van ,hogyha valtoztattak volna es nem tetszik akkor nem veszed meg es maradsz a reginel.” persze nem kötelező megvenni. Mindenki maga döntse el.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

A kiegészítőket gondolom nem tartalmazza...?
40 dollárért sztem én sem veszem meg.

Gépigénye vajon milyen lesz?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#14) Šolaire válasza MikeWazowski (#13) üzenetére


Šolaire
veterán

Az alapjáték 1 dlc-t kapott : Artorias of the Abyss.
A Prepare to die kiadást remasterelik ami alapból tartalmazza.
Hivatalos gépigény pedig még nincs. Mindenki döntse el maga hogy megveszi vagy nem. Nekem megéri a multi miatt.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#15) MikeWazowski válasza Šolaire (#14) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, nem is tudtam hogy csak egyet kapott. Teljesen kimaradt nekem az első rész. Az dicséretes akkor, hogy benne van a DLC is. Remélem nem lesz nagy a gépigény, akkor lehet megveszem. A multi miért fontos? Szeretsz PVP-zni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#16) Šolaire válasza MikeWazowski (#15) üzenetére


Šolaire
veterán

Az lehel életet a játékba. Ha nemis multizol de akkor is látod a többi játékos szellemképét,summon jelét. Egyébként nagyon szeretek másokhoz bemenni segíteni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#17) MikeWazowski válasza Šolaire (#16) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ja, értem. PC-n játszol majd, mert akkor multizhatunk majd. :B ;)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#18) Šolaire válasza MikeWazowski (#17) üzenetére


Šolaire
veterán

Rendben. Én benne vagyok. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#19) MikeWazowski válasza Šolaire (#18) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Dobj priviben egy steam felhasználót. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.