Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

VR-t neki azonnal! :)
FPS horror? Szerintem ez nem shooter

Life, Uh, Finds A Way

(#2) oriic válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézetű...lemaradt. :R

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon király lesz! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) SunMount3r válasza oriic (#2) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az akkor csak FP.

Vagy pl. FPH.

(#5) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Ez milyen grafikai motort használ? A kutyusnak elég érdekes a mozgása :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6) batman91


batman91
őstag

Jó lesz ez, és már nem is kell sokat várni rá. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Amúgy ez PC-én futott vagy konzolon? Ha konzolon remélem PC-én kicsit szebb lesz.

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#8) Griff55


Griff55
senior tag

Borzalmas volt alatta ez a kommentár... Jobb lett volna nélküle. Szerencsétlen kiscsaj totál nem volt képben a dolgokkal. Az meg egyenesen vicc, hogy az Alan Wake-et nem ismeri, ahonnan ez az egész flashlight kombat lopva lett.

BTW a játék tetszik eddig.

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A BW volume 1-3 játékokat nagyon szerettem, de ez a game eddig nem nagy cucc. Kíváncsian várom mit hoznak ki belőle.
Ezeket a nagyokos jutyúbereket, akik mindent kommentálnak, -de fingjuk nincs arról, amiről okoskodnak- meg kilőném a holdra.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.