Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Áhh 55mp-nél megáll a vidi nálam....bár ami addig van is tetszik :K Mondjuk elfogult vagyok ezzel a játékkal kapcsolatban...az egyik igazi nagy kedvencem... :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez valami nagyon elvont. Be kell szereznem az első részt. :K

(#3) nrgia válasza nrgia (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Na csak sikerűl végig nézni...yeee :C

D1Rect : bizony, hogy be... :K ÓRIÁSI a játék...

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) E.Imi


E.Imi
csendes tag

Szerintem eloszor a System Shock 2 nyomjatok vegig...aki meg nem tette!!

CM HAF 922 + 2db Enermax Cluster / Enermax Liberty 620W / Q9550@3,8Ghz / Corsair H50 / Asus P5K Deluxe / 6Gb Team Xtreem 1066Mhz DDR2 / OCZ XTC / EVGA GTX 295 / 2 x Samsung 320 Gb Raid 0 Samsung 750 Gb / Benq E2200HD / X-fi Xtreme Music / Logitech Z-5500

(#5) NovaBlue


NovaBlue
aktív tag

a grafika nem sokat változott...

(#6) kelzsoca válasza NovaBlue (#5) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy videóból ez nem igazán látszik, de elképzelhető hogy az előző motorra húzták rá :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#7) Zolinho1026 válasza kelzsoca (#6) üzenetére


Zolinho1026
tag

Ami nem baj, mert az 1 is baromi jól nézett ki és bízhatok benne hogy elmegy :)

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Huu de nagyon akarom már..
az első is nagyon jó lett és ez sem lesz roszabb ahogy így elnézem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) bLaCkDoGoNe válasza NovaBlue (#5) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

És? :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) gábbor


gábbor
tag

Döbbenetesen gagyi, mint az első rész.

(#11) kelzsoca válasza gábbor (#10) üzenetére


kelzsoca
félisten

Vagy csak nem neked készült :)

https://vertigostore.eu

(#12) Sirandrish válasza gábbor (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a FIFA-n és NFS-en nevelkedett emberkéknek lehet nem tetszik de aki próbált már JÁTÉKOT annak általában bejön...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) nrgia válasza Sirandrish (#12) üzenetére


nrgia
őstag

:D :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#14) NovaBlue


NovaBlue
aktív tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#15) NovaBlue válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére


NovaBlue
aktív tag

Csak ha az ember már megvesz egy játékot akkor látványban is legyen jobb mint az elődje! Én legalábbis elvárnám!
( Nem mintha az 1 nem nézett volna ki jól csak azért mégis... )

(#16) Sirandrish válasza nrgia (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát de nem? 99%ban biztos vagyok benne hogy az egyik nagy kedvence az NFS Carbon vagy valamelyik hasonló csoda..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) nrgia válasza Sirandrish (#16) üzenetére


nrgia
őstag

Tökéletesen egyet értek a gondolat meneteddel... :R :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#18) bLaCkDoGoNe válasza NovaBlue (#15) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én abban az időben kezdtem PC-n játszani, amikor a játékok éppen hogy túlnőttek a "kék-pont-kerget-zöldet" grafikán, így a mai napig sokadlagos szempontnak tartom a grafikát. Persze nyilván jó, ha egy játék szép, de egy játék jóságát nem befolyásolja nálam.
A Bioshock egy nagyon élvezetes játék volt kiváló hangulattal, ráadásul jól is néz ki, ennyi nekem bőven elég ahhoz várjam a második részt.

gábbor: Szerencsésnek érezhetjük magunkat, hogy te itt vagy nekünk és utat mutatsz határtalan bölcsességeddel. :U

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19) atish15


atish15
aktív tag

Én is pont most raktam fel az elsőt mert nagyon megtetszett a 2.rész.Hogy is mondjam kicsit kiábrándító volt.A grafika nem tetszett és valóban elég elvont.Sajnos nekem nem jött be és így valószínű a 2.-at is kihagyom :(

(#20) kelzsoca válasza atish15 (#19) üzenetére


kelzsoca
félisten

Remélem csak azért írtál ide, hogy legyen negatív vélemény is a játékról :)

https://vertigostore.eu

(#21) zH.


zH.
senior tag

Első résszel játszottam - igaz nem kittem ki - ,de nagyon tetszett. :)
Ezt is várom ,grafika szerintem bőven rendben van ; nálam attól nem lesz jobb egy játék.

[ Szerkesztve ]

just be

(#22) atish15 válasza kelzsoca (#20) üzenetére


atish15
aktív tag

Nem a játékot fikázom és tiszteletben tartom mások ízlését ez csak egy egyéni vélemény.A videókat látva nagyon rákattantam de sajnos kicsit csalódott voltam.Nem hozta azt amit vártam.De azért szerintem ezt is kipróbálom hátha megváltozik a véleményem.Remélem egyik fanatikust sem zaklattam fel :R

(#23) kelzsoca válasza atish15 (#22) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szó nincs erről, én sem úgy írtam, csak vannak bizonyos felhasználók, akik direkt feszültséget szítanak itt prohardveren, akár egy ilyen hozzászólással is.

Természetesen ha a játékról így vélekedsz az nem baj, hiszen mindenkinek nem jöhet be a játék :R

https://vertigostore.eu

(#24) ChromeX válasza Sirandrish (#12) üzenetére


ChromeX
addikt

és ha valakinek ellenvéleménye van azt egybol lincselitek... nem azért az ellenvélemény sem volt tul acélosan megfogalmazva de had ne tetszen már neki, mindenki egybol oltja.

amugy én az egyet anno nagyon vártam demot töbször lenyomtam izgalmamba de a teljeshez nem jutottam hozzá, pedig szerettem volna egy olyan kihagyás amit nagyon bánok de sosem késo :) érdekes lesz ez a rész.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#25) Sirandrish válasza ChromeX (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Döbbenetesen gagyi, mint az első rész."

ezt te véleménynek nevezed?
Más is elmondta az "ellenvéleményét" mégsem lett leharapva a feje..nem kell hogy tetsszen neki, de akkor mondja el hogy miért ha már feltétlenül hozzá kíván tenni valamit a topichoz..

Az nem vélemény hogy bemegyek valahova és azt mondom : "szar"..vagy te ezt annak látod?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) keIdor


keIdor
titán

Imádtam az első részt ez is a polcomon végzi majd, bár érdekes, hogy BD-vel kell menni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) kelzsoca válasza keIdor (#26) üzenetére


kelzsoca
félisten

Serintem csak az első pár percben lesz furcsa, aztán meg lehet majd szokni :)

https://vertigostore.eu

(#28) gábbor válasza Sirandrish (#12) üzenetére


gábbor
tag

Nem kell ez a nagy pofázás, valószínűleg kicsit idősebb vagyok mint te, ezáltal kicsit többet láttam. A játék első rész rossz volt, ez is annak tűnik.

(#29) E.Imi válasza gábbor (#28) üzenetére


E.Imi
csendes tag

SS 2hoz kepest gagyi, sajnos a mai fiatalsagnak ilyen gamek kellenek ahol nem sok gombot kell megjegyezni es a gfx a minden, kit erdekel a jatszhatosag...bar C-64en volt olyan game h szinte minden billet hasznalni kellett es leszartad a gfxet

CM HAF 922 + 2db Enermax Cluster / Enermax Liberty 620W / Q9550@3,8Ghz / Corsair H50 / Asus P5K Deluxe / 6Gb Team Xtreem 1066Mhz DDR2 / OCZ XTC / EVGA GTX 295 / 2 x Samsung 320 Gb Raid 0 Samsung 750 Gb / Benq E2200HD / X-fi Xtreme Music / Logitech Z-5500

(#30) Sirandrish válasza gábbor (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaaah értem...tehát amiért te 25évesen talán vezettél már Trabanot ezért neked lehet ugy véleményt nyílvánítani hogy nyiltan leszarozol valamit...értem..

Jólvan bocs nem tudtam..bár nemtudom hány éves vagy de ha már a korodra feszejtel akkor megpróbálhatnád talán elmondani hogy neked miért is nem tetszik nem csak szimplán kocsmastílus "ez szar hö"...illetve ha már olyan büszke vagy a megélt éveidre akkor ne használd már a netkemények "nepofázzámáá" szövegét mert kb 10éve is uncsi volt..főleg egy papó szájából...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) Sirandrish válasza Sirandrish (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

áá nem válaszoltál..akkor ok..
csak annyit tennék hozzá hogy a papó az nem fikázás csak nekem minden időseébb ember papó vagy mamó :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) gábbor válasza Sirandrish (#30) üzenetére


gábbor
tag

Nagyon jó fej vagy, de azt hiszem minden elárul rólad az, hogy a BioShock neked A JÁTÉK. Te lúzer.

(#33) Sirandrish válasza gábbor (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah én vagyok a Lúzer mert te 50(?)évesen úgy beszélsz mint egy utolsó kiskocsmatöltelék? hát ehhez is csak gratulálni tudok NFShuszár :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) gábbor válasza Sirandrish (#33) üzenetére


gábbor
tag

muhahahahahahaha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.