Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Pár infó eurogamer-től.

Felbontás skálázódni fog, stabil 1080p nem lesz, FPS viszont fix 60. Bastion és a turret nerfelve lettek a PC változatoz képest. Patch-eket, update-eket igyekeznek kb. ugyanakkor kidobni, mint PC-re. Cross-platform játéktól nem zárkáznak el, de egyelőre biztosan nem lesz, a superior PC master race miatt. :DDD

Roadhog PS4 gameplay.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2) oriic válasza [Prolixus] (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Éééés elvileg Tracer segg-pucsítós póza sem lesz benne. :D Ha már megy a balhé ugyebár. :D

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza [Prolixus] (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"superior PC master race miatt"

Úgy bizony! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) XFoxyX


XFoxyX
tag

Igazából azt nem értem hogy lehet egy ilyen játékot konzolon tolni? Auto aim, aim assist? Vagy hogy lehet azzal a kis cucclival célozni olyan pontosan?

(#5) Beri78 válasza XFoxyX (#4) üzenetére


Beri78
őstag

gyakorlás - szokás - és megszokás kérdése ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#6) rodrigez válasza XFoxyX (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

Meg kell tanulni és kész. :) Én rengeteg FPS-t toltam végig XBox-on mindenféle auto aim nélkül. :) eleinte szopás volt, mert ugye az egeres tenyérmozdulatokról át kell szokni sokkal finomabb 2-3cmes hüvelykujj mozdulatokra és bár annyira precíz nem lesz szerintem mint egy egér, baromi jól meg lehet vele tanulni FPS-ezni. :)

(#7) atike


atike
nagyúr

Gyönyörű. Mint az új Doom... :(((

(#8) #20655360


#20655360
törölt tag

No offense, de mintha vmi nagyon gyenge ai-val ellátott botok játszanának egymással. Tényleg bocsi, rám ne ugorjatok. ;]

(#9) Cifu válasza XFoxyX (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mindent lehet, csak akarni kell. Haverom anno egérrel nyomta végig az X-Wing-et. Be is durrant az alkarja. :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) Yutani válasza Cifu (#9) üzenetére


Yutani
nagyúr

El nem tudom képzelni, attól még a bill is jobb... Kötelező volt hozzá a joy! ;) Gondolom a TF-hez vett már, ugye? :)

A mai fiatalságnak fogalma sincs, milyen királyak voltak ezrk a játékok. :N

#tarcsad

(#11) Cifu válasza Yutani (#10) üzenetére


Cifu
nagyúr

TieFighter-nél már volt joystickja, amiatt is panaszkodott, hogy túl könnyű lett így a játék. :P

Hát igen, egy jó kis modern Tie Fighter HD verzió lendítene az ismertségén...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) atike válasza Cifu (#11) üzenetére


atike
nagyúr

Úúúúúúúúúúúú az mekkora volt... Mármint Tie Fighter / X-Wing (normális) joyyal anno... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.