Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sTERNI


sTERNI
senior tag

Számomra még mindig hihetetlen ez a gátlástalanság, amivel ezek a hulladékok készülnek. Szétszedik-összerakják, de valahogy nem sikerül megfogniuk a lényegét az egésznek, igénytelenség aura veszi őket körbe.
A másik meg, hogy bőven elég kihívás FPS-t konzolon játszani, mobilon duplán az.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2) szupermacs


szupermacs
veterán

(#3) AxBattler válasza szupermacs (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

:C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#4) Taranti válasza sTERNI (#1) üzenetére


Taranti
senior tag

+1
Én próbáltam okostelón ennél lassabb ritmusú lövöldét, 10 perc után uninstall.
Amúgy meg semmi különös, átvették a 40-50 évvel ezelőtti amerikai hozzáállást, "mindegy hogyan, de pénz jöjjön belőle, és amerikai legyen" (mára a második rész ott elhalt).

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#5) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Azt hittem, hogy legalább a kinézet más lesz, mint a Pubg, jobban illeszkedik a T2 világba, de ha innen levennék a kínai szöveget, simán elhittem volna, hogy valaki kontrollerrel játssza a Pubg-t.

(#6) Lacok válasza GhanBuri Ghan (#5) üzenetére


Lacok
őstag

Azt hittem, hogy legalább a kinézet más lesz,

A felíratozás legalább saját. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#7) jonnyjoker01 válasza sTERNI (#1) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem a mobilos felhozatalban ez egy elég jó darab (évekig fpseket toltam Androidon). Ettől függetlenül lehetne jobb is, de az irány szvsz jó.

Üdv. Johnny

(#8) bepken


bepken
veterán

majdnem leírtam, hogy "ennek mi köze van a Terminátorhoz?" ... aztán megláttam azt a motort, hátőőő.... na de legalább nem foglalkoztak sokat az arányokkal :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9) Benito94 válasza bepken (#8) üzenetére


Benito94
tag

Azért Lara Croft jelenléte is érdekes szerintem :D

(#10) Praston


Praston
tag

Így hogy kínaiul van a címe és minden egyébb a játékon belül, fel sem merült bennem a gyanú, hogy ez egy pubg klón legyen. Tiszta Terminator! :DDD

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#11) oriic válasza Praston (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert az is. Ahogy olvasom a címe is az hogy Terminator 2: Judgement Day. :D

Live-Die-Respawn

(#12) Praston válasza oriic (#11) üzenetére


Praston
tag

A Terminator motor benne van, innentől már nyugodt szível hívhatják Terminator-nak! Nem is értem a klón vádat! :DDD

[ Szerkesztve ]

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#13) oriic válasza Praston (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En kerek elnezest!:D

Live-Die-Respawn

(#14) NandorHUN


NandorHUN
addikt

A vicc ebben csak az, hogy 100-ad annyi munkával fognak sok pénzt összeszedni a sok mikrotranzakció miatt amivel majd telepakolják ezt is, mint ez jellemző a mobiljátékokra.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#15) mark!


mark!
őstag

hát ez olyan középszar. ha rendesen feccölnének bele időt/pénzt/energiát, akár olyan szintű is lehetne mint a pubg. próbának nem rossz.

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.