Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Ennek kellett volna lennie az elsőnek, nem annak a béta valaminek.

Amúgy ezt kérjük 300k-ért, nem Nóta20-at 500-ért.

Még mindig azt mondom, hogy nekem a Motorola koncepciója tetszik a legjobban, de az is 400k. :O

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2) rigoberto


rigoberto
őstag

Majd ha tükörsima lesz a kijelző, amikor kinyitjuk..köszi.

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Jobb mint az előző, de ez se egy minőséginek tűnő valami. Számomra.
De én is jobban el tudnám fogadni ha emellett lenne 500k-s árcédula mint mondjuk egy Note 20 ultra mellett...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) exedoc


exedoc
senior tag

Továbbra is kicsit kiforratlan a technológia, de alakul. Jó lesz úgy 6-7 év múlva féláron. ;]

(#5) TechMagneTic válasza rigoberto (#2) üzenetére


TechMagneTic
tag

Köszönöm válaszod. Valami hasonló fogalmazódott meg bennem is. Amíg belül ilyen gagyin néz ki, köszi inkább hagyjuk :DDD

(#6) jacis


jacis
nagyúr

A közepén az az ocsmány hullám olyan zavaró nekem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) BabMester válasza Robi BALBOA (#1) üzenetére


BabMester
senior tag

A belső kamera tényleg jobb lett, de azon kívül hogy jobban néz ki, lássuk a használhatóságát faktort: a külső kijelző akkora lett, hogy mostmár esélytelen 1 kézzel vezérelni a telefont, plusz olyan ‘egyedi’ képaránya lett amit egy app sem fog külön támogatni. A belső keparányt szinten nem használja ki semmi a gyári Samu appokon kívül. Így duplán nem user friendly.

Az első egy csúnyácska, de használható telefon volt, most van egy menőn kinéző, de minden más szempontból kényelmetlenebb készülék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.