Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibi683


tibi683
tag

És még irják hogy a kinect lagos:D Azért a Vidóban a Golfozós játékonál nem kicsi volt a lag!...

(#2) james001


james001
veterán

nem fogod jól és erősen a kontrollert akkor zutty... ;]
am egész jó ez a move de majd ha kijön a kinect akkor leszek kíváncsi melyik fog nyerni mert tuti ebből is megindul majd a harc :N

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) Sicilian válasza james001 (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

no igen, Én se kapkodnám még el a vásárlást senki helyében.. :)

nothing is true everything is permitted..

(#4) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

A Move nekem még mindig túl komolytalan. "Rázd meg és újratölt, hadonássz és melee..." Ez most valami vicc? A játéktermi gépek ugyanezt produkálták évekkel ezelőtt.

(#5) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

hölgyeim és uraim, a videojátékok infantilizálása eljött...

(#6) bigadam94 válasza BloodyEddie (#4) üzenetére


bigadam94
tag

Komolytalan, de annak is szánták. Azt már régóta tudjuk, hogy nem hardcore játékosoknak készül - a "casual" rétegnek meg szerintem tökéletesen megfelel..

Emlékszem, mekkora felhajtás volt, mikor PS2-re megjelent az EyeToy. Mindenki ígérgetett, hogy ilyen-olyan játékokat készítenek direkt EyeToyhot / EyeToy-támogatással, és mi lett belőle? Született kb. 10 "partijáték", 1-2 normálisabb darab eyetoy-támogatással, és ennyi. Nagyjából ugyanerre számítok a Kinect és a Move esetében is (csak persze több játékkal :K )..

[ Szerkesztve ]

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#7) Johnny Cage válasza bigadam94 (#6) üzenetére


Johnny Cage
addikt

kérdés, hogy az annyira kazuár rétegnek, akiknek az ilyen állatsimogatós blődségeket szánják szüksége van egy ilyen drága alapgépre... mert nekik simán elég egy wii is.

(#8) Ateszzero


Ateszzero
őstag

A kinect mindenképp jobban fog fogyni, eleve több az Xbox360 tulaj is mint a PS3.
Nekem mindkettő bejön, nem nagyon tudnék választani a kettő közül, ha választanom kéne.
Mindkettőnek van előnye, hátránya.

(#9) Johnny Cage válasza Ateszzero (#8) üzenetére


Johnny Cage
addikt

ez neked komolyan bejön? :D

(#10) Def26 válasza Johnny Cage (#9) üzenetére


Def26
félisten

Hát lehet, hogy többet mozog mint ez. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) keIdor


keIdor
titán

Nálam kimarad a Kinect meg a Move is. Finoman szólva nem én vagyok a célközönség...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) Morden24 válasza Johnny Cage (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Könnyen lehet, mert ha az alap Wii-hez vesz még egy kontrollert meg ilyen-olyan kiegészítőt, ami kell a játékokhoz, akkor már ott lesz, mint egy kekszbox + kinect, vagy ps3 + move cucc... illetve a move-nál szintén kell venni dolgokat, szóval inkább a Kinect-re érvényes ez.

Egyébként részemről bevállalós lesz a Kinect.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#13) BloodyEddie válasza bigadam94 (#6) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Úgy tudtam, a hc réteget se akarják elhanyagolni, de akkor tévedtem. Kinőttem már ebből a kezsüelesdiből... Vagy velem van a baj hogy nem élvezem?

(#14) Gebriel válasza BloodyEddie (#13) üzenetére


Gebriel
veterán

Mert nem játszottál még végig egy Resident Evilt Wii-vel.
Move-val kapunk egy "HD-s Wii-t", remek én élvezni fogom. :DD

(#15) Ateszzero válasza Johnny Cage (#9) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ez nagyon nem jön be.
Épp ez nálam az egyik hátrány a Kinect-nél. Nem akarom az éppen szobámba belépő vendégem előtt vagy barátom, vagy esetleg barátnőm barátnőjét ilyen mozdulatokkal fogadni, lejáratni személyem.
Sőt , a 4x5-ös szobámban nem hiszem hogy meg lenne neki a kellő 1,5méteres hely sem, a bútoraimhoz meg ragaszkodom, főleg az ágyamhoz meg a ruhásszekrényemhez.
A Move tökéletesen működik fél vagy 1 méterről is, ülve akár.
Ha jobban belegondolok ,akkor inkább a MOVE a bejövős számomra, már csak az itt felsorolt szempontokat figyelembe véve is.

(#16) BloodyEddie válasza Gebriel (#14) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Azzal volt egy MM-es menetem, és pont tetszett :K De azért az egy játékért nem vennék Wiit.

(#17) Sundesz válasza BloodyEddie (#4) üzenetére


Sundesz
őstag

Az eddig ismert Kinect játékok alapján az is elég komolytalan. Move egyik nagy előnye, hogy fogsz is valamit elég sok gombbal és kisebb a lag is. Az itt bemuatott játékok viszont tényleg komolytalanok.

Hörcsög Powa'

(#18) Gebriel válasza BloodyEddie (#16) üzenetére


Gebriel
veterán

Lesz még Metal Gear Rising, tehát lesz jó pár ütős játék a Move-hoz. :K

(#19) chubii válasza Gebriel (#18) üzenetére


chubii
senior tag

plusz Killzone 3 is :)

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#20) Morden24 válasza Ateszzero (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Épp ez nálam az egyik hátrány a Kinect-nél. Nem akarom az éppen szobámba belépő vendégem előtt vagy barátom, vagy esetleg barátnőm barátnőjét ilyen mozdulatokkal fogadni, lejáratni személyem.

Nem tudom, mitől lenne égőbb, mintha pöffednél a kanapén, vagy görnyednél a gép előtt. Mondjuk nálam a vendégeket be is kell engedni, ergo nem nyitnak rám :D

Illetve, ha már ott tartunk, hogy neked a Move jobban bejön (amivel semmi gáz nincs, kinek mi), mitől lenne kevésbé égő, ha két világító műfagyival csinálsz úgy, mint Potter a varázspálcával? :D

Ne ítélkezzünk már az alapján, hogy valaki csinált egy vicces gifet...

Sectumsempra - For Enemies

(#21) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Volt ma a BNV-n Move stand. Ki lehetett próbálni. Nekem épp nem volt kedvem hozzá. Egész jópofa. Ott egy irodai kerekesszékkel kellett átszáguldani az akadálypályákon. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#22) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

epic fail :) [link]

(#23) BalaNce87 válasza Johnny Cage (#22) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen ez így elég gáz, mondjuk arra teljesen jó hogy egymáson röhögjünk, bár nemhiszem hogy ez lett volna a célja. Egyenlőre felesleges, ezek mind arra lennének jók hogy valakivel játszuk az meg nem jön össze olyan gyakran. Azért nem kell venni hogy fél évente egyszer elővegyem, valójában ez se tűnik hasznos dolognak, talán egy szép nagy családba jó lenne, csak ők meg nem érnének rá ilyennel fogalkozni, bár lehet gyerek nevelés helyett ezt fogják alkalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#24) Ateszzero válasza Morden24 (#20) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nem a gif alapján ítélkezem, elképzeltem magam az egyik Kinect sport vagy akciójáték játszása közben amint ugrálok, hajolgatok és hadonászok össze-vissza. Alapvetően én egy lusta ember vagyok,és ha pihenésre vágyom akkor játszom, ha játszom , azt hátradőlve , vagy fekve teszem.
Elég nekem a munkahelyen sportolni. Ha ezt figyelembe veszem , lehet még a Move-ot is kidobnám. Majd ha kipróbálom , megmondom.
Eleve pc-t se szeretem amikor egy nem FPS játéknál nincs gamepados irányítás támogatva, ezért is veszek majd egy Xboxot.
Ps3 jobban tetszik ,fejlettebb teknológia, de nem tehetem meg hogy egy játékot addig kell megtartani amíg ki nem játszom, legalábbis úgy tudom ha felmásolok rá egy játékot ,akkor is kell neki a lemez.
Xbox-nál meg megveszem a játékot, felmásolom, és már adom is el, vagy cserélem másikra, amivel ugyanígy teszek,és egy játék árából lehet több játékom is.

Szerk.: A vendégeket nálunk asszony engedi be . :C
Ilyenek miatt nem állok fel ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) BalaNce87 válasza Ateszzero (#24) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azt kétlem hogy ilyen egyszerű lenne boxon, hogy megveszed felteszed winyóra és adod is el, akkor gyakorlatilag ingyen veszel játékokat vagy 1000ft-ért, ha ez működne mindenki ezt csinálná. Bár én még olyan embert se láttam aki pc-re felteszi a játékot majd egyből adja is el... pláne ott ahol cd kulcsos rendszer van, boxon nemtudom van e cd kulcs amivel aktiválhatod.

[ Szerkesztve ]

(#26) Ateszzero válasza BalaNce87 (#25) üzenetére


Ateszzero
őstag

Úgy értettem hogy egy idő után eladom. Nem másnap.
Egyik ismerősöm mondta hogy meg lehet így spórolni pár játék árát. Persze nem a Modern Warfare 2 , Halo sorozat, Gears of War, vagy hasonló nevű játékokra gondoltam, azoknak a polcomon lenne a helye amitől többet vártam ,de másnap sokat ér, akkor eladom vagy elcserélem másikra.
Van boxon is cd kulcs, de elvileg működik több felhasználónál is, nem tudom. Majd a szakértők megmondják.

[ Szerkesztve ]

(#27) keIdor válasza BloodyEddie (#16) üzenetére


keIdor
titán

Az nekem is tetszett. Meg ha már Wii, akkor Mario, de egyelőre nem kell Wii.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28) Morden24 válasza Ateszzero (#24) üzenetére


Morden24
nagyúr

Kell a lemez. Nincsen olyan, hogy felmásolod, és továbbadod. Hiába van fent a HDD-n a játék, a gyári lemezt akkor is be fogja tőled kérni.

Megjegyzem, CD kulcs, na az nincs :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#29) Ateszzero válasza Morden24 (#28) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nincs CD kulcs? :Y
Akkor mi alapján azonosítja be a játék eredetiségét a multihoz? Semmilyen azonosító?
Gondolom akkor a csak azt ellenőrzi van-e flash vagy nincs, ha nincs mehetsz live-re.
Most okosabb lettem egy csöppet. :R
Ez nagyban befolyásolja majd a döntésem konzol vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#30) Morden24 válasza Ateszzero (#29) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nincs CD kulcs?

Olyan, amit be kell pötyögnöd? Minek lenne?

Akkor mi alapján azonosítja be a játék eredetiségét a multihoz? Semmilyen azonosító?

A konzolodat azonosítja. A konzolod meg azt azonosítja, hogy gyári lemez pörög benne.
Ha nem gyári a lemezed, csak akkor játssza le a konzolod, ha módosított. Ha módosított a konzolod, akkor amikor netre mész, azt azonosítják, és jön a banhammer. Röviden ennyi.

Sectumsempra - For Enemies

(#31) Ateszzero válasza Morden24 (#30) üzenetére


Ateszzero
őstag

Értem.
Köszönöm a gyors felvilágosítást.

(#32) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Inkább a Kinectet választanám, ha lenne konzolom. Nem lesz.

(#33) moltam88 válasza Morden24 (#30) üzenetére


moltam88
tag

Ismerősöm közel 2 éve játszik online hackelt boxxal (leginkább csak Live-os játékokat szokott venni, a nagy címeket warezolja). Lehet, hogy hackelt a box, de azért az online játékért mégiscsak fizet, így a MSoftnak ebből is van haszna. Persze egyszer lehet bannolják, de nem úgy tűnik mintha foglalkoznának ezzel...

[ Szerkesztve ]

(#34) Morden24 válasza moltam88 (#33) üzenetére


Morden24
nagyúr

Majd megkapja a szalámit, időben :))
Egyébként tény, hogy nem instant módon megy.

Sectumsempra - For Enemies

(#35) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Azt hiszem sosem fogom megérte a kinekt idejében minek a move, de mind1 mindig lesznek azok a márkafüggő fanatikusok akik megveszik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.