Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pyrannha


pyrannha
senior tag

Kiváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle. Az első rész nagyon tetszik, csak egy kicsit unalmasak ezek a sivatagos pályák.

PSN ID: VDFPO

(#2) eddie17


eddie17
addikt

Ohh, már az egy sem volt rossz, de ha tényleg ennyire dicsérik az grafikai motort, lehet, hogy áll leesős játékkal lesz dolgunk :K Na meg az osztott képernyő sem rossz dolog.

[ Szerkesztve ]

(#3) Sirandrish válasza eddie17 (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

az első is áll leesős volt annak idején:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) eddie17 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


eddie17
addikt

Emlékszem, amikor egy multinál ki volt állítva a PS3 és pont ez ment rajta(az első rész). Mondom egyefene kipróbálom:) Hát akkor azt mondtam, hogy "ez igen" :K Szegény kisgyerek meg mögöttem állt mikor végzek:D

[ Szerkesztve ]

(#5) Sirandrish válasza eddie17 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

azis lehet hogy csak kővédermedt a látványtól:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) eddie17 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


eddie17
addikt

Enyémtől vagy a játéktól?:D

(#7) Sirandrish válasza eddie17 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

is-is:DDD
Mondjuk a játékre gondoltam de most hogy így mondod :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) eddie17 válasza Sirandrish (#7) üzenetére


eddie17
addikt

Hehe:D Nem vagyok annyira rémisztő:D
Na visszatérve a játékra még nem nagyon találtam róla semmit, se egy kép, semmi.

[ Szerkesztve ]

(#9) Sirandrish válasza eddie17 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát még csak most jelentették be hogy készitik nem? az kb azt jelenti hogy 1 hónap mulva TALÁN neki is állnak:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) eddie17 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


eddie17
addikt

A cikkben:) Bár hivatalosan még nem lett bejelentve, de egy ideje már tudjuk, hogy az Evolution Studios csapata nagyban dolgozik a Motorstorm 2-n, amiről most befutott némi infómorzsa.
Tehát már nagyban csinálják, csak nagyon titkolóznak, lehet tényleg hatalmas durranás lesz?

[ Szerkesztve ]

(#11) Sirandrish válasza eddie17 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

az hogy mit irnak egy dolog...teljesen más az ami valóban van...
Persze dolgozhatnak rajta nem azt mondom de ne tedd rá az összes pénzed 1-1 ilyen cikkre:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) eddie17 válasza Sirandrish (#11) üzenetére


eddie17
addikt

Nem is szoktam. Végülis mindegy, egyelőre azt sem tudom melyik konzol lesz amit veszek:)

(#13) Sirandrish válasza eddie17 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha Motorstorm-ozni akarsz akkor ajánlott a PS3:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) eddie17 válasza Sirandrish (#13) üzenetére


eddie17
addikt

Tudom :K Majd lesz valahogy:)

(#15) Sirandrish válasza eddie17 (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát valahogy tuti:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.