Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GGGBR


GGGBR
tag

biztos, hogy szükség volt erre?

I LOVE THIS GAME

(#2) balintXD


balintXD
tag

Hogy lehet egy ilyen telefonról ennyit írni? :F
Dícséretes hogy ebből egy viszonylag hosszabb cikket tudott Bog írni. :R :C

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#3) Zsolto válasza balintXD (#2) üzenetére


Zsolto
őstag

És milyen poénosat :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#4) balintXD


balintXD
tag

Ja és a telefonról pedig annyit hogy az szegény ázsiai, fejlődő országokban biztos lesz sikere. Az európai piacokon nem hinném, hogy nagyon keresett lesz.

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#5) GALARDO


GALARDO
addikt

Videó nincs?(Vagy nem ez az:link?)Amúgy nem egy nagy szám de tetszik! :C

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6) Micuir_M


Micuir_M
tag

Ez a két játék a Vodafone 331-ben is benne van. Az UFO nem is olyan egyszerű, eddig 621 pont a rekordom. És a LEVEL 1 után nem LEVEL 1 jön, csak úgy látszik, mert az nem 1 a végén, hanem l betű, amit sokáig én is 1-nek néztem. (Nem számozza a szinteket).

Gondolom, a kijelző akkor ugyanolyan hulladék, mint a Voda331-é. Ugyanúgy nem látszik az sem.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Minden jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. Ez a készülék annak tökéletes. :K

(#8) Napfénysüti

Ez most baklövés a Motorolától de legalább olcsó lett.

Més que un club!

(#9) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo cikk. A telefon elmegy bulizos mobilnak...

"There is nothing permanent except change"

(#10) DemonDani


DemonDani
addikt

Nagyon bal lábbal kelt ma bog...
Humoros fricskák nélkül 1 oldalon elférne minden, de legalább meglett a hangulatom ;] szegény wx395 rovására :DDD a 15millió nagyon nagy volt :C

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11) glutamin válasza Napfénysüti (#8) üzenetére


glutamin
őstag

Olcsó, de sajnos tényleg csak ennyit ér. Nem tudom, hogy egy ilyen készülék összességében használ-e a Motorola márkanévnek vagy inkább ront rajta. A Nokiának a belépő szintű termékei sem ennyire borzalmasak.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#12) rizso


rizso
addikt

Árához képest annyira nem vészes szerintem...Vannak ennél durvább baklövések is, akár a samsungot, akár a nokiát nézzük :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13) stevve


stevve
nagyúr

Szeretem a Motorolát, de ez szerintem szörnyű... :U

(#14) Jadro


Jadro
veterán

Még jó hogy a ronda és elavult, de legalább kis fogyasztású CSTN kijelző került bele. Így viszi akár a 3 napot is. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15) kaller1


kaller1
veterán

Biztos merő véletlen... ;]

.::> <::.

(#16) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

motorola fail :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) rizso válasza kaller1 (#15) üzenetére


rizso
addikt

Egy kicsit hasonlít ;] De hasonlóságra több példa is van, és nem feltétlenül rossz :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#18) amanoba válasza kaller1 (#15) üzenetére


amanoba
őstag

ugyanez jutott eszembe nekem is,már a moto is másol.

mondjuki amikor olvastam a belső memória hatalmasságát, egyből szöget ütött a fejembe, hogy hmmm akárcsak a jóöreg mtk-s kínai telók és lámlám, tényleg!
ezek után nem csoda a külső hasonlósága! ;]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#19) daninet


daninet
veterán

Ezt a telót a voda ingyen fogja osztogatni, arra jó. Részegen buliban elhagyni pedig tökéletes.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#20) helixP


helixP
nagyúr

ha a 3,5 -jack rajta lenne, ennyiért simán megérni 10 ropiért, szerintem (pláne, ha javítják a software-t).

(#21) rizso válasza daninet (#19) üzenetére


rizso
addikt

És ha elhagyod, még az is megeshet, hogy visszajuttatják hozzád, mert hát kinek kellene ;] ;] :DDD

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#22) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

3,5 ös jack et szerintem csak a nokia támogatja, meg az apple :DDD

(#23) kaller1 válasza -secret- (#22) üzenetére


kaller1
veterán

Meg még sokan mások. ;)

.::> <::.

(#24) rizso válasza kaller1 (#23) üzenetére


rizso
addikt

Igen, több gyártó is támogatja...Hát még én! :DDD :DDD

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

Nekem nincsen buli telefonom. Bulikor is a zsebben tartom, nem teszem ki vagányan az asztalra. Így kisebb az esélye, hogy leöntik, vagy ellopják. :D
Egyébként ez a Moto egy hulladék, még a 10ezres kategóriában is.

(#26) 64b0r


64b0r
aktív tag

"Ezek szerint a Motorola úgy ítélte meg, hogy hazánk fejlődik." LOL, ez üt. Csak annyit fűznék hozzá, hogy ezek szerint a Motorola még nem mászott ki annyira a gödörből, hogy ki is lásson belőle. :DDD

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#27) Khaal


Khaal
őstag

Egyre kevesebb értelmét látom ennek a kategóriának, egyedül a garancia megléte ami pluszt ad egy ilyen telefon és egy hasonló árban kapható használt mobilhoz képest. Ma már 10 ezer forintért válogatni lehet az ennél a vacaknál mérföldekkel jobb használt mobilok között.

(#28) 64b0r


64b0r
aktív tag

"...az átváltó valutát, testsúlyt (?) és hosszmértéket tud kezelni. A testsúlyt nem értem, miért pont test? Súlya mindennek lehet…" - Biztos úgy gondolkodtak, hogy minden, aminek van súlya, az test. :D

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#29) mhydas válasza kaller1 (#15) üzenetére


mhydas
tag

Most olvastam a cikket és nekem is egyből a w890i jutott eszembe!!!! :)
Istenem, az bezzeg mennyivel jobb teló volt....de az árához képest ez sem rossz!

Száz forintnak ötven a fele, amit ebből megkapsz, itt 20 forint sem!

(#30) eclipse006


eclipse006
őstag

bocs,de ez a telefon nagyon tré lett,elkezdtem olvasni azt hittem hogy valami ultra készülék lesz,de a végére változotta helyzet :) viszont a cikken röhögtem sokat legalább.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#31) RaveForce


RaveForce
veterán

a képernyő képekről egyből a vmikori alcatel 565ösöm ugrott be, a struktúrák, a betűtipus...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) joergie


joergie
őstag

alulról felülről nincs fénykép, tartozékokról pl valami kép(rosz és rosz minőségű füles közt is van különbség), most nem lehet tudni(legalábbis én nem találom) hogy usb-n csatlakozik a füles, vagy 2,5-es jack van.

Lehet ideális lenne leváltani a w180-amat egy ilyenre, csak pont ezek hiányoznak belőle(egy vacak kamera csak hogy legyen, médialejátszó és bővíthetőség. csak hogy ne az elsődleges winmo vagy androidos teló akkuját szívjam le holmi zenehallgatással.

Másik pedig, általában cikkekben nem találom meg, pedig nekem fontos lenne, hogy viszi e az sdhc(microsdhc) formátumot. azért nem mind1, hogy csak 2gb vagy 8gb zenét lehet beletolni. árban simán megéri a 8gb-os sdhc.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#33) plus44


plus44
veterán

Én a mutimédia oldalon már sírtam a röhögéstől.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#34) Bog válasza joergie (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs 2,5-ös jack, a füles kínai tucatszar, sdhc-t nem támogat.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#35) EczkE


EczkE
addikt

Hát ez a telefon szörnyű. :Y De legalább vicces volt a cikk. :D

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#36) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nem gondolom, hogy erre különösebb szükség lett volna, Európában meg pláne nem. Talán Ázsiában még elmegy. Tényleg jobb választás ennyiért egy használt, de sokkal többet tudó telefon szvsz :U

(#37) littlelion21


littlelion21
addikt

Cikken ennyit rég röhögtem... :)
A telefon meg: ***** ****

(#38) joergie válasza Bog (#34) üzenetére


joergie
őstag

Értem. bocs ha túl kritikus voltam.

Hát ennyi erővel gyárthatnák újra az e398-at vagy E1-et, azok nagyon überkirály telók voltak. régen mpx200 előtt olyannal nyomultam(E398), csak hát az mpx-el jobban lehetett feszíteni :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#39) Rhino666


Rhino666
őstag

w890i koppincs és még ronda is. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#40) atike


atike
nagyúr

Nem nagyifone hanem gagyifone. :)

(#41) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Ez fér bele manapság 10k-ba. Ha ezt nézzük nem is olyan rossz.

(#42) Rhino666 válasza DiamondBack (#41) üzenetére


Rhino666
őstag

Akinek 10k-t megér egy agyvérzés. Inkább egy Nokia 6300 vagy Samsung L700 használtan. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#43) ló úr


ló úr
őstag

"A piros doboz valószerűtlenül kicsi. Ebbe biztosan nem fér bele 15 millió kenőpénz." Ezen felkacagtam :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#44) Alwares


Alwares
aktív tag

Hát én úgy vagyok a telefonokkal, hogy vagy rohadt drága és nagyon tuti legyen, vagy nagyon keveset akarok rá költeni. Ezért mikor tavaly a falnak hajítottam a jó öreg Sony Ericssonomat (ami szintén egy totál alap, de annak tökéletes telefon volt), kerestem egy olcsó, de a kínai mp3 lejátszómat kiváltó telefont. Nem sok lehetőség volt, a Motorola Em325 lett.
Lényegében a telefon annyit tud, hogy ismeri a memória kártyát, a lejátszójában lehet állítani a hangerőt, léptetni a számok között. Ennyi. Mégis elégedett vagyok vele. Hogy miért? Jó anyagokból van, az a kevés amit tud azt meg viszonylag gyorsan teszi.
Ez a telefon viszont semmilyen téren nem üti meg az ingerküszöböm, ilyenért én pénzt nem adnék. Ez olyan akadós Samsungnak tűnik, még ha nem is az :D

Tényleg mikor lesznek idehaza Androidos Motorolák?

(#45) ló úr válasza Rhino666 (#42) üzenetére


ló úr
őstag

Az én SE K770I-met is ennyiért vették be,és azért az kicsit jobb teló mint ez :D Nah mind1 :D Cseréltem egy Samsung Galaxy Spica-ra,szal ez meg a SE-tól jobb mérföldekkel :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#46) csabyka666


csabyka666
addikt

Eddig is rühelltem a Motorolákat, ezek után sem fogok változtatni az álláspontomon.

A cikk fergeteges, jót derültem rajta. :D

Könyörgöm...15.000-ért lehet kapni Nokia 6230i-t használtan. Nekem 5(!!) éve van ilyen telefonom, még mindig a gyári akksival használom. Az 5(!!) éves akksival többet bír, mint ez a drágaság.
Tudom, nem lehet egy lapon említeni a 2 telefont, én anno 60.000-ért vettem 2 éves hűséggel, de elgondolkodtató a minőségbeli különbség...
Ez a Motorola még a maga kategóriájában is gyenge!

Miről beszélünk?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#47) Rhino666 válasza csabyka666 (#46) üzenetére


Rhino666
őstag

Minek vennél 15k-ért őskövületet? :F Mikor már 10k-ért jobbat kapsz, jobb állapotban. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#48) csabyka666 válasza Rhino666 (#47) üzenetére


csabyka666
addikt

Jah, mondjuk ilyen Motorolát... :P :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#49) Khaal válasza csabyka666 (#48) üzenetére


Khaal
őstag

15k-ért kapsz már Nokia 6300-át vagy SE K800i-t is, persze használtat.

(#50) csabyka666 válasza Khaal (#49) üzenetére


csabyka666
addikt

Jójó...de inkább az említett típusok, mint a Motorola...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.