Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Aranyos kis telefon,Nekem tetszik.

Ezzel a jó kis árcimkével tömegtelefon lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#2) kaller1 válasza KennyONE (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Ebből a semmitmondó formából kiadtak már pár darabot motoroláék.

.::> <::.

(#3) Alexios


Alexios
veterán

Érdekes, az én olcsó alcatelemben 1:1 ugyanez a szoftver van mint ebben, egyedül a főmenü ikonok másak :DDD

(#4) Rusi válasza Alexios (#3) üzenetére


Rusi
senior tag

Akkor nem véletlen volt az a megérzésem, hogy itt egy "Motorola skin"-es MTK menüt látok. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#5) KennyONE válasza kaller1 (#2) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Tudom,de néha megfigyeléseim szerint ez kell a népnek.
Például itt van a Sansung S5230,az is egy semmitmondó "olcsó érintést a népnek" tipusú telefon és mégis viszik mint a cukrot :)

(#6) BalanceR


BalanceR
addikt

"(hallott valaki már olyat, hogy wolfram?)"
-Igen, a hagyományos izzószálas villanykörték Wolframszálasak, semmi baj nincs a megnevetéssel, korrektebb, mint pl az "Izzó", ami sokmindent takarhat...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#7) #67688960 válasza kaller1 (#2) üzenetére


#67688960
törölt tag

figyel, én visszasírom a régi motorolám, azt szerettem nem úgy a mostani 5800-as nokiám
én kihajtható telókat szeretem, ami birja, ha felemelve csuklóból nyitom és aztán lendületből összecsukom, mondjuk ha fém lenne 100g alatti súlyal mennék is venni
ez majdnem tökéletes, így hirtel átfutva a cikket

[ Szerkesztve ]

(#8) Rusi válasza BalanceR (#6) üzenetére


Rusi
senior tag

Nos, ebben igazad is van, de én még egyetlen mobilban se (kínaiban sem!) láttam ilyet, hogy az izzólámpás fehéregyensúlyt wolframnak nevezzék. Ezt amúgy nem hibaként hoztam fel, csak vicces félrefordítás, amiből egyébként akadt még néhány a menü mélyebb bugyraiban. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#9) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"(hallott valaki már olyat, hogy wolfram?)"

Ugye ez nem volt igazából kérdés?! :U

Általános iskola! Technika tantárgy, 7. 8. osztály, kémia tantárgy. Tuti legalább egyszer el kellett hangoznia, hogy mi is az a wolfram, és mit is készítenek belőle. :U

A teló meg egy alsós kagyló. A képalkotás funkció éppoly felesleges bele, mint - ahogy azt jól gondolva kihagyták - videó funkció...
De mégis csak egy új kagyló. Olcsó, és viszonylag jól is néz ki.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10) Zsolto


Zsolto
őstag

Hát, ez egy igazi oldschool kagylótelefon. Szeretem a műfajt, kár, hogy komoly tartalommal nemigen gyártanak már ilyeneket. A SE-nak voltak régebben, de ők is leálltak ezzel, pedig szerintem sokan kedvelték. Én is imádtam a Motorola V6-osomat, vennék is egyet még, ha kapnék egy megkímélt példányt, bár már volt kettő :)

Rusi, szívesen láttam volna képet a külső kijelzőről, tudom, hogy kicsit macerás fotózni, de szép feladat, én legalábbis biztos élvezném :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#11) Rusi válasza mrlujoak (#9) üzenetére


Rusi
senior tag

Ugye igazából érted, hogy mire akartam célozni vele? :)

Mert nem arra, hogy mi a fene az a wolfram (elektrotechnikusként talán tudom is, hogy mi az :D ), hanem hogy mint fehéregyensúly. Ugyanis az volt benne, hogy automata, nappali, felhős, fénycső és wolfram.

#Zsolto:

Sajnos a külső kijelzőt nem fotóztam le, de igazából ez az 1 soros, monokróm kis valami nem túlzottan izgalmas. Mondjuk ahhoz képest egészen jól kihasználták a motorolások.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#12) Zsolto válasza Rusi (#11) üzenetére


Zsolto
őstag

Persze, értem én, hogy nem egy nagy triuváj, csak én kijelzőmániákus vagyok :)

Amúgy tök igazad van, aki ezt fordította, az sose látott még digifényképező fehéregyensúly-beállító menüt. Ezt izzólámpának fordítják mióta digigépek vannak, hiába jelenti a tungsten magyarul azt, hogy wolfram. Baki, nincs mit szépíteni rajta.

Ugyanaz, mint egy másik teló menüjében a jegyzet (note) menüpont neve: hangjegy :D

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#13) mrlujoak válasza Rusi (#11) üzenetére


mrlujoak
veterán

Meg sem mertem kockáztatni, hogy nem tudtad.

(hallott valaki már olyat, hogy wolfram?) helyett kevésbé lenne furcsa a :
(hallott valaki már olyan beállítási módot, hogy wolfram?)

Így már tényleg a furcsa megnevezésre vonatkoztatható az általános meglepődésed...

Egyébként nem meglepő, idősek - pl nálunk is (Vas megye/Veszprém megye határa***) - sokszor volfrám körtét hozattak velem a boltból. Persze, falusiak is meg már akkor is öregek voltak, és ugye amikor elterjedt, akkor ők voltak fiatalok...

***igen, pont a környékről származom, ahol hétfőn a vörösiszap katasztrófa történt. A falu határában folyik a Marcal, gyermekkorom kedvenc fürdőhelye. Most halott folyó...
Kérem, az aláírásom fontoljátok meg. Elég csak egy kicsit is adni.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14) kaller1 válasza Rusi (#4) üzenetére


kaller1
veterán

Alcatelék szeretnek bedolgozni a motonak, nem is olyan rég volt erre példa. :)

.::> <::.

(#15) Rusi válasza mrlujoak (#13) üzenetére


Rusi
senior tag

Át is írtam a cikkben, mert így tényleg kicsit félreérhető volt.

Mobilaréna (2010-2017)

(#16) mrlujoak válasza Rusi (#15) üzenetére


mrlujoak
veterán

;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

aranyos kis teló, szerintem mindig van egy két olyan ember akinek ez kell, szóval ennyi pénzért símán el lehet adni.
http://www.motorola.com/Consumers/US-EN/Consumer-Product-and-Services/Mobile-Phones/Motorola-DROID-PRO-US-EN jesszus... nem is tudtam hogy ilyenek csinál a motorla :F

(#18) Rusi válasza Tomajdon (#17) üzenetére


Rusi
senior tag

Talán azért nem tudhattad, mert az elmúlt napokban jelentettek be öt új androidos telefont, melyek közül ez az egyik. Viszont azt is elárulom, hogy az ötből kettővel egyelőre biztos nem találkozol majd, mert CDMA telók, és pont ez az egyik.

Mobilaréna (2010-2017)

(#19) Tomajdon válasza Rusi (#18) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

köszönöm a felvilágosítást. kár hogy az usában marad a legtöbb telefon, pedig igazán kijöhetne egy-kettő európában is...

(#20) Micuir_M


Micuir_M
tag

Visszatérve a készülékhez: hiánypótló lehetne, ha lenne benne Java. Amúgy kb. annyit tud, mint a már 4,5 éves Moto V360-am. Újabban azt is hordom magammal, mert beletéve a netes modemből kivett SIM-et laptop nélkül meg tudom nézni Opera Minivel a mailjeimet. Na, ez ebből hiányzik.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#21) $lim*$hady


$lim*$hady
csendes tag

"A kis WX395 külsőre egyébként egész normális hatást kelt, a csillogó előlap, a hosszúkás és keskeny forma kategóriájában teljesen elfogadható."-egy kis javítás: WX295:)..egyébként nem rossz...

[ Szerkesztve ]

HPI E Savage játékvideók on youtube with LG Arena:)

(#22) Tristis


Tristis
őstag

Normálisabb kemamerával abszolút vállalható és tetszett, de így nekem nem érte el semmifajta élményküszöbömet. Mondjuk sose bírtam a flipes cuccokat, mert vastagok voltak vagy buták.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#23) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

A design olyan mintha egy 5 éves telefont néznék.. Az a pici doboz meg nagyon komoly, mentettem a képet.. :DDD

(#24) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Korrekt telefon :) 11K-ért ajándék!

(#25) Rusi válasza $lim*$hady (#21) üzenetére


Rusi
senior tag

Javítva, thx. ;)

Mobilaréna (2010-2017)

(#26) raulicio


raulicio
senior tag

A tudásához képest hatalmas, formailag sem túl szép. Addig rendben van, hogy nem kell mindenkinek 100k-s okostelefon, de miért kell vmit direkt rosszra csinálni? Pl belső kijelző. Persze kérdés,hogy mibe kerül majd, de azért már a belépő szinten is kapni ennél jobbat. Na mind 1...

(#27) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

Motorola már nem gyárt alsó kategóriás telefont, sőt még tervezni se ők tervezik!
Leveszik egy kínai gyártó polcáról, hogy ez legyen az aktuális tipus, és ennyi! Megjegyzem a Nokia is hasonló cipőben járhat, az alsó kategóriás telefonjait elnézve.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#28) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Teljesen jó készülék,föleg enyiért.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#29) Ricardo


Ricardo
félisten

Teljesen korrekt telefon. Egyedül a kijelző felbontása kevés, de az ár sokmindent feledtet.

(#30) Lasse válasza Alexios (#3) üzenetére


Lasse
csendes tag

Jaja, ez egy butított C-701-es Alcatel, amit átcsomagolva elég sok helyre eladtak, pl. Mandarina Duck. Nekem 3 évig volt egy ilyen metálnarancs, anyámnak a mai napig ez van. Nagyon szerettem, ezzel a Motorolával ellentétben volt benne Java, sztereó Bluetooth, rendesen cserélhető memóriakártya (amit kábellel is olvasott), meg adtak hozzá egész jó szinkronizáló progit, felvevőgombos headsetet, meg usb-s szétszedhető hálózati töltőt is, ami egyben az adatkábel is volt. :nosztalgia:

Ennyiért simán lehet jó vétel, valószínűleg bírni is sokáig fogja.

(#31) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Egy az egyben Alcatel OT-505ös. Minden ugyanolyan :D Viszont az Alcatel 3000ft feltöltő kártyával :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#32) Boxi88 válasza KennyONE (#1) üzenetére


Boxi88
őstag

tényleg jó telefon, de biztos hogy nem lesz "tömegtelefon" belőle :U

Az íráshoz Grat, jó volt!

(#33) Chaud válasza alkatraz3000 (#31) üzenetére


Chaud
csendes tag

Jaja, mm.. ebben az árkategóriában nem ezt venném, jó írás :)

(#34) vans?


vans?
őstag

Korrekt kis cucc :)

hábm bábm

(#35) randras


randras
veterán

Üdv!

Bekapcsolt állapotban kivülről nem lehet megnézni azt az oled csíkot rajta kívül?

Ilyen kép nem készült?

András

(#36) Rusi válasza randras (#35) üzenetére


Rusi
senior tag

Ilyen képet nem készítettem, mert a fotózáskor ki volt kapcsolva. Amúgy egy teljesen sima, 1 soros, monokróm kis kijelző. Én magam is csak a műszaki adatok böngészésénél vettem észre, hogy OLED.

Mobilaréna (2010-2017)

(#37) rudymester


rudymester
senior tag

Elgondolkoztam egy pillanatra, hogy erre lecserélem a lassan már 5 éves Moto V235-ömet, de igazából paramétereiben nem több (kivéve BT meg microSD). Egy új akksival lehet jobban járnék, úgyis csak második teló.

A kamera 5 év alatt csak romlott, ahogy ezeket a képeket elnéztem. :U

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#38) amanoba


amanoba
őstag

a w388ra hajaz belső szempontjából talán a legjobban, egyébként ezért az árért szerethető a cucc.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#39) rainmen


rainmen
aktív tag

Ez a céges 2323-asoknál jobb lenne. Privátnak perpill egy EM330-at koptatok. Amire nekem kell, arra meg az is elég.

(#40) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

Korrekt kis teló,bár nekem nem tetszik annyira....

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#41) gantum


gantum
aktív tag

jé, nem is emlékeztem, hogy a vga kamera ilyen élettelen mosottas képet csinál. pedig első telefonom k500i volt. :)

mondjuk telefonhoz nemértő szülőnek jó lehet, ő úgysem kamerázik és elég jól néz ki a telefon. :)

(#42) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem rossz keszulek :)

"There is nothing permanent except change"

(#43) Geller72


Geller72
veterán

A Moto azért tart itt, ahol, mert szar telefonokat gyártott és gyárt. Most kijönni egy ilyen nyitogatós szarral - hát nem is tudom. Ingyen sem kellene. Ez van. :(

(#44) Rusi válasza Geller72 (#43) üzenetére


Rusi
senior tag

A Motorola éppenhogy kezd újra feléledni. Persze zuhanni mindig könnyebb, mint visszakapaszkodni. A V3-nál vesztették el a fonalat, amikor más gyártók már az új irányvonalakat keresték, ők még a 200-ik verziót adták ki belőle.
Jelenleg az Android rendszerű Motorola okostelefonoknak igen jó a visszhangja, ráadásul az "újjáéledés" olyan jól sikerült, hogy mellesleg megelőzik a Sony Erincssont, amely elvileg nagyobb kínálattal rendelkezik és nem járt olyan szinten csődközelben, mint a Motorola.
Ez a kis kütyü nyilván jócskán kilóg a sorból, de pont azért adták ki, mert nem mindenkinek van kb. 100k pénze vagy méginkább igénye egy Milestone/XT720/stb. szintű telefonra. 10 ezerért kapsz egy ilyet, telefonálni és SMS-ezni tökéletes, és még zenét is lehet vele hallgatni.

Mobilaréna (2010-2017)

(#45) RM1


RM1
aktív tag

11-ért azt gondolom jó vétel. Épp menni is akartam a vodafone-ba, előtte gyorsan átnéztem az árlistát nem lett-e esetleg még olcsóbb. Nem hogy olcsóbb, most már 15 ezer ft :F
Lehet frissíteni kellene a cikket is, mert ez így megtévesztő, 15ért már vannak jobb telefonok is ennél. Igaz ahogy nézem szinte minden telefon megdrágult a kínálatukban. :(

(#46) Geller72 válasza Rusi (#44) üzenetére


Geller72
veterán

A Motorolának talán az egyetlen szerencséje mindig is az volt, hogy az amik egy időben szinte csak ezt vették. Még akkor is, ha szar. Lehet, hogy bennem van a hiba, de én olyan telóra nem emlékszem, amit meg is vettem volna. Mindig kínlódtak vele a szervizek is. Haltak meg sorba. Persze, ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#47) EczkE


EczkE
addikt

Teljesen vállaható telefon, nővéremnek pár napig volt egy.

Rusi egy valmait kihagytál! Ha kinyitva hosszan nyomtad az ötös gombot akkor bekapcsol az elemlámpa funkció. :D Ami nem más mint a telefon képrnyője elkezd fehéren világítani. :D Had ne mondjam, hogy azon a felbontáson mennyit ér... :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#48) cigam válasza EczkE (#47) üzenetére


cigam
félisten

Miköze a felbontásnak a fényerőhőz?
---
Kérem, az aláírásom fontoljátok meg. Elég csak egy kicsit is adni.
Az elmúlt este úgy benyomtam, hogy megettem egy tubus fogkrémet, mert azt hittem, űrhajóskaja...

:F
----

Amúgy meg a wx295 tetszett, vagy a w395?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#49) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a hívás alatti hangminőség milyen?

I humbly and respectfully decline™

(#50) Thomash88


Thomash88
csendes tag

Sziasztok kaptam egy Motorola WX295 -öt mert az előző telóm behalt és olvastam hogy elvileg ezt is lehet csatlakoztatni a számítógéphez. Van is adatkábelem (mini usb - motorolás) de ha rádugom akkor csak tölt -.- próbáltam már pár szoftvert de eddig sikertelenül. Vmi ötlet ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.