Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

:U

(#2) fateless


fateless
veterán

Az sms tárhely nagyon jó, legalábbis idős korosztály ritkán tudja, mit jelent a törlés. Véletlenszerűen viszont gyakran összejön nekik. ;]
Tetszik a miniUSB és a 2,5-ös jack is. Mindezek ellenére én is drágának találom, alig kerül többe egypár nagyobb tudású készülék. Persze sokaknak ennyi épp elég.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) Zsolto


Zsolto
őstag

Rövid, velős teszt volt, ráadásul korrekt is (na nem mintha ez újdonság lenne). A teló meg... hát, az a nagyi, akinek még elég jó a szeme, hogy lássa a kijelzőt, az szerintem simán választhatja ezt is, ha nem akar mást csinálni, ne má', hogy minden nagyinak Nokijája legyen :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#4) dedike


dedike
addikt

Gondoljatok bele! Tíz éve milyen ütős kis telefon lett volna ez.. ;] .

<na jó, tizenkettő>

Jó szerencsét!

(#5) wienis


wienis
csendes tag

Ha már lowend akkor inkább frissítették volna az F3-at egy dot-matrix kijelzővel, vagy egy filléres rádió ic-vel... Kár :(

(#6) Alfa80X


Alfa80X
csendes tag

Én egy Samsung SGH-C170-et használok közel egy éve (kemény 7e Ft volt újonnan, előtte Motorola F3 fél évig), mióta gallyra ment a Nokia E65-ön a csodás oprendszer egy gyári frissítést követően (és a Nokia szerviz 4x dobta vissza, hogy semmi baja).
Ám be kell valljam, tökéletesen megvagyok vele, nagyon szeretem - és ami a legfontosabb: soha nem fagy le (igaz nincs is mi lefagyjon rajta). Igaz, sokkal vékonyabb ennél. Tényleg nem használom többre mint telefon és SMS - ugyanakkor nem vagyok 60 sem, csak 22. Kinézetével sincs gondom - soha nem érte ezért negatív kritika senkitől - sőt inkább az tetszett mindenkinek, hogy milyen vékony...
Egyébként nekem szimpatikus a cikkben szereplő készülék is. Igaz, lehetne vékonyabb, meg olcsóbb (de úgyis fog lemenni az ára).

[ Szerkesztve ]

(#7) Stiky válasza Zsolto (#3) üzenetére


Stiky
senior tag

Én pont a nagyimmal vettem egy majdnem ilyet, a W180-asat.
Kemény 3k -ért vesztegették praktikummal 500ft -os lebeszélhetőséggel, valamelyik nagy áruházláncban. :D
Neki megfelel azt mondja. 72 évesen még a szeme is jó, így nem panaszkodik, hogy alig látja a kijelzőt. Nála kihúz egy hetet a teló 1 töltéssel, mert csak párat telefonál róla. SMS írással nem is kísérletezett. :)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#8) m@xsys válasza wienis (#5) üzenetére


m@xsys
senior tag

Bizony, F3 jobb design szerintem is, na meg milyen fapados volt a kijelzője :D

(#9) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

"Lázadók, Őrült, Labdarúgás"

Hahaha lefostam a bokám a röhögéstől

(#10) David75


David75
őstag

Szerintem sokkal szebb külsőre mint azok az ezres nokiák.Ezt a nagyi dolgot meg nem tudom hova tenni.Az én nagymamámnak Samsung d880-ja van:D Ja és nagyon örültem volna ha van több kép a játékokról:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) Khaal válasza Alfa80X (#6) üzenetére


Khaal
őstag

Anyámnak én is egy c170-est vettem, ő még csak smsezni se szokott, szóval tudásra bőven elég. A kijelzője jó fényes, a számgombok megfelelően nagyok, akksija 4-5 napot is simán bír, annak ellenére, hogy ilyen vékony. Egyetlen nagy baj van vele, ami az egész telefon kezelését taccsra vágja, az pedig a tetű lassúsága. Gondoltam rá, hogy veszek egy fekete szinűt magamnak is, de a bill.zár kioldása egy szenvedés, és sms írása is nagyon lassan megy csak rajta.

Nem értem miért nem képesek a gyártók összedobni egy tényleg minden szinten bevállalható, technikára nem fogékony időseknek tervezett mobilt. Telefonálni lehessen vele, SMS-t lehessen vele küldeni / fogadni, telefonkönyv legyen benne, plusz óra és kész ennyi, más funkció nem kell. Szép nagy és fényes kijelzővel, bazi nagy karakterekkel, méretes gombokkal, erős hangszóró + vibramotor, meg persze egy abszolút fapados menü. F3 nem lenne rossz, de a kijelzője katasztrófa. Low-end Nokiák se rosszak, de a kijelző azokon is pocsék, még tényleg a monokróm lcd-sek a legjobbak.

(#12) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Én egy alapabb készüléket néztem ki, a Motorola w160-at, ugyanezt tudja, csak van egy számomra csábító tulajdonsága: 128x128 pixeles monokróm kijelző. Tökéletes lenne nekem a Nokia 1112, tudja ami nekem kell (ébresztő, telefon, sms, kihangosító), viszont nincs benne normális csengőhang, ezeket a polifónikus prüttyögéseket meg nem hallom meg a kabátzsebből. Egyébként a Moto w180 ára 7900-ft körül van függetlenül, ennyi az extrémdigitálban, és a speedshopban is. A w160 meg sajnos sehol nem kapható. :)
Annyi lenne nekem csak a kérdésem, aki használ ilyen készüléket:
- Van hagyományos telefoncsörgéses hang, és az hangos?
- Nem fogadott hívás, nem nézett sms-után időnként "prüttyög" mint a régi motorolák?

Motokernél találtam w156-os készüléket, ez w160 rádió nélkül, 6900ft az ára. Gondolom ugyanaz mint a w175, csak monokróm. Nekem ez a lényeg, hangos legyen, és látható.

(#13) <NewL>


<NewL>
addikt

A Motorola beskatulyázta magát az alap készülékekhez. De legalább van valami konkurencia az alsó kategóriások mobiloknál. Ha neki ez jó,csinálják...

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#14) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem teljesen korrekt ez a telefon, a 10K pedig pont a lélektani határ. Az 1xxx-es Nokiákkal nem vagyok kibékülve, mert a minőségük elég gagyi - legalábbis szerintem. Ezt még nem fogtam kézbe, de ha jobb a Nokiáknál, akkor szerintem jobban megéri.

Az ilyen "full bézik" telefonoknak pedig igenis van létjogosultságuk. Ha lenne/lett volna digitális fényképezőgépem, akkor valószínűleg én is egy ilyen alap telefont használnék. De mivel nincs, ezért használt K750i lett belőle.

(#15) Mazsika


Mazsika
őstag

én második telefonnak egy f3-at használok! bőven jó... lehet pár hónap mulva lecserélem egy ilyenre! :DD :DDD

Dáccsika

(#16) DemonDani


DemonDani
addikt

Ez a cucc különösen ajánlott.
Különösen Ajánlott mert 3000Ft (-500). Ilyet nem független boltokban kell nézegetni. Kicsit azért sajnálom, h a cikkben meg sem említik, s nem is céloznak ilyesmire.

Azért 3k-t akkor is megér, ha lenne pénzünk 100k-s telóra is... Sosem tudni, mikor sz@rja össze magát az "Ultra f@sza" teló... És ez akkor ott lesz. nem kell bosszankodni, h mi lesz és stb... mert lesz telód! :C

(nekem is van, bár nekem a 2. telóm egy Vodafone 125, mivel vodás vok, meg 2k(-0,5k) volt... XD)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#17) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a moto w220am is ezt tudta...

I humbly and respectfully decline™

(#18) ^Clown válasza DemonDani (#16) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

3K? Az tényleg nem semmi...

Tényleg, a Philips csodatelefonját, ami havonta egyszer merül le, lehet már kapni?

(#19) Bog válasza DemonDani (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Van nálam most egy 4K-s telefon, és sokkal-sokkal-sokkal jobb. Teszt a jövő héten. Na, az különösen ajánlott is lehetne, ez nem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) DemonDani válasza Bog (#19) üzenetére


DemonDani
addikt

Sokkal-sokkal? sőt még sokkal? Hát kíváncsian várom :) minimum h akkor már kamerának kell benne lennie, meg 2hetes készenléti időnek :DDD

Clown, jah annyi volt... (meg van egy S-Em is ami szintén annyi volt, de nem mondanám jobbnak, gyengébb minőségű...)

A Philipsekről semmit nem látni, a teszteken kívül nem létezik sztem :N

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#21) Bog válasza DemonDani (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kamera nincs, BT van, normális kezelhetőség, 800 neves telefonkönyv, jó összeszerelés.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) ^Clown válasza Bog (#21) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Bog: a legendás Philips-et lehet már kapni itthon?

(#24) DemonDani válasza Bog (#21) üzenetére


DemonDani
addikt

Jónak hangzik, bár a BT jó eséllyel fölösleges :), jó ha van. De lehet, h egy 4ks telónál inkább más kéne még, mivel gondolom nincs memóriája(túl sok) így kép és hang átvitelre nem sűrűn kerülne sor, üzlet emberek headsettel meg nem ilyen telót használnak ;] :DDD
Kívácsi vok mi lehet az... gondolom nem független ár a 4k, inkább vmi t-mobile?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#25) DemonDani válasza Bog (#21) üzenetére


DemonDani
addikt

Amugy a Vodafone 231 most akcióval egészen Ajánlottnak tűnik, 1250mAh-es akkumulátor, és BT is van ha az olyan jó :) jah és 3k... :C Elég jól bírhatja az aksi már ha jól van a teló is összerakva...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#26) hemaka


hemaka
nagyúr

Azért érdekes, hogy a Moto még egy ultra alacsony kategóriás telefont is el tud rontani... :D

(#27) Bog válasza ^Clown (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tudtommal nem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#28) ^Clown válasza Bog (#27) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszi :C És az okát tudod? Szerintem lenne rá kereslet, főleg a cikk után.

(#29) HeidBalu


HeidBalu
csendes tag

Én a madaras teszkóban ennek a legbutább változatát (W156) vettem meg 2 Mátyásért (600 HUF lebeszélhető). 1400 Ft-ért nem hiszem, hogy olyan nagy lenne a választék. 2. telefonnak (pl. amikor el kell mennem jól berúgni akkor inkább ezt viszem mint a szép N79-emet:D ) pedig kiváló.

(#30) ^Clown válasza HeidBalu (#29) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

"el kell mennem jól berúgni"

:C :C :C

(#31) domi007


domi007
őstag

Miért van rajta miniUSB? :F
Csak a töltés végett? Aranyos...

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#32) wienis válasza domi007 (#31) üzenetére


wienis
csendes tag

"Az Európai Bizottság új javaslata alapján hamarosan minden mobil készülékhez csak egyetlen típusú töltő lesz kapható. "

http://www.sg.hu/cikkek/65678 ;)

(#33) Viktor0610 válasza wienis (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hamarosan.

Gondolom, évek múlva. Emlékeim szerint 2012 volt az egyik időpont.

Samsung Galaxy A54

(#34) okib4100


okib4100
aktív tag

Egyelőre én is alsó kategóriában utazom, per pill 2 t280-al nyomom, tartaléknak meg van (lesz) egy ilyen voda 125.
Erre a 4k-s cuccra kíváncsi leszek.

OFF: A komolyabb telek terén nem látok olyat ami tényleg kiváltaná az instant get érzést, maximum talán a BB Bold (nem qwertys kütyü szóba sem jöhet), de nem biztos h itt leszek még 2 évig Mo-n, előfizetés nélkül pedig itthon nagyon drágák a BB-k.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#35) Mamuska


Mamuska
őstag

Na a kijelző miatt nagyinak nem ajánlott, az viszont jó, hogy nem olyan rossz az anyagminőség. Az ára tényleg magas egy kicsit.

(#36) Mitevettke válasza Mamuska (#35) üzenetére


Mitevettke
csendes tag

A 3000 Ft az ára szolgáltatónál.. Ez sok?

(#37) Mamuska válasza Mitevettke (#36) üzenetére


Mamuska
őstag

A független ára sok. Kíváncsi vagyok Bog másik olcsó telefonjára, mert lehet ahhoz képest tényleg magas még a szolgáltatói ára is.

(#39) Zsolto válasza okib4100 (#34) üzenetére


Zsolto
őstag

Nézd meg a Samsung i780-at ;) Újszerű "használtan" 45k körül kapható garival.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#40)



aktív tag

2. telónak tényleg nem lenne rossz
meg az a 3000 FT télleg nem sok érte. de ennyire fapados hogy lehet :F

Már 16 éve itt :)

(#41) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Már látom is a mobilaréna apróhirdetéseket lelki szemeimmel:
Motorola W175 eladó, használt kártyafüggetlen: 2000FT --> 0 érdeklődő
Mellette: Nokia 3310: 2000Ft --> van érdeklődő, sőt még el is viszik...

(#42) okib4100


okib4100
aktív tag

Lesz e é tesztelve az a bizonyos 4k-s tel e héten?

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#43) papi77 válasza okib4100 (#42) üzenetére


papi77
addikt

A vodánál ez is 4K vitamaxal! :C

Az első: NOKIA 1611

(#44) sundor


sundor
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Motorola W175 típusú telefonom. A kérdés az, hogy lehet-e egyáltalán tenni rá zenéket? Mert van az olalán egy kis USB jel a csatlakozóhely mellet. A kábel amivel összekötöm a számítógéppel az egy GPS-hez adták, de a telefonnal is kompatibilis. Ugyan ezen a csatlakozóhelyen lehet tölteni is, ahol össze dugom a géppel.

Amikor össze dugom a géppel világít a billentyűzete, de a képernyő fekete.

Van valakinek vmi ötlet hogy hogy lehet tenni rá zenéket?
(vannak benne gyári csengőhangok)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.