Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Sok pletyka van rola, de csak 2010 ben jön ugy tudom de nem biztos.

Nvidia tegra lesz benne állítólag de csak pletyka. multimédiára lesz kihegyezve. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) GGGBR


GGGBR
tag

a moto mindent a androidra tesz fel, és milyen jól teszi...

I LOVE THIS GAME

(#3) GGGBR


GGGBR
tag

infók:[link]

I LOVE THIS GAME

(#4) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Ilyen nevet... "S"-holes :DD

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5) plus44 válasza AS (#1) üzenetére


plus44
veterán

Akkor még jó is lehet.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) sputnick


sputnick
tag

a tervező részlegnek miért csak a vonalzó maradt, a többit eszközt elvitte a válság?

Think.

(#7) rep3at válasza sputnick (#6) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem kifejezetten tetszik a vonalvezetése, mondjuk azért valahol hiányoznak a fémes anyagok. És igen, valóban jól teszi hogy az Androidra épít, annak örülnék ha valami egyedi felületet is csinálna hozzá. Amúgy a JUIXot is továbbfejleszthetnék. Ha nyílt lenne, nem is vennék másmilyet annyira tetszik :)

Forward thinking. كرر

(#8) #16820480 válasza rep3at (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

a JUIX szerintem is nagyon király volt (vagyi az még mindig), csak kellett volna kicsit gyúrni rajta, mert az évek alatt gyakorlatilag semmit nem változott a rendszer. mondjuk mostmár nem lenne annyira versenyképes, mert közben a többiek lelépték, de amíg az okostelefon piac (lényegében) symbianból meg wimo-ból állt, addig igen ütőképes lett volna.
az android sem rossz, de nem tetszik, hogy a linux kernel felett egy felsőbb layeren java alkalmazások futnak, nem natív kóddal dolgozik a rendszer. ezért sem mennek rajta erőforrásigényesebb dolgok jelenleg (ha jólt tudom). ha már muszáj ilyesmit, akkor a webos szimpatikusabb, csak azt nem nagyon liszenszelik. illetve ami az nagyon nagy királyságnak tűnik, az a maemo! ha nem lennék "szerelmes" a meizumba, akkor tuti, hogy jelenleg arra fájna a fogam.

(#9) vehement69 válasza Kapanyél (#4) üzenetére


vehement69
senior tag

azt a szemfüles fajtádat BAZMEG :DD :DD :C :R

-------------------------------------------------------

szerintem.. Qrva ronda. De ismerve a Moto-t, nem lennék meglepődve, ha visszatérnének a divatba és 2-3 év múlva mindenki androlyidos motóót akar majd :) Kedvenc márka, én szorítok nekik!

I am cancer in your bones

(#10) rep3at válasza vehement69 (#9) üzenetére


rep3at
őstag

Azzal errefelé sincsen hiba :)

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.