Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iMaverick


iMaverick
addikt

Jó cikk lett! Gratula! Részletes leírás, fotókkal. Korrekt. :R

Nekem annó egy Haipai i9300-zal volt hasonló "melléfogásom"... Olyan "pipa" lettem, hogy az alig egy hete (!) nálam lévő telefont kinyírtam, hogy a tesztpontos dolgot nyomattam neki, mindegy-mindegy alapon. És működött! (Az megint más kérdés, hogy a telefon annyira tréé volt, hogy fél év után eladtam a francba.)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#2) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Nem tudom miben különbözik a két telefon, de egyszer én is elrontottam egy flashelést. Lenovo Vibe Shot telefon hibás kiadott firmware amitől úgy melegedett a telefon, hogy a teát tudtam vona vele melegen tartani. Megkerestem milyen módon lehet visszatérni régebbi romra. Fájl megvolt, flash progi ugyancsak, úgyhogy minden kész volt csak én az user nem. Flash indítás, éés fel is rakja szépen látszólag. Aztán nagy örömködve indítom, és egy hosszú rezzenés, majd se kép se hang. Fastboot, gyári recovery, sőt még kijelző se volt. Na akkor befosiztam. Új telefon, de már csak tégla. Újra próbálom flashelni, szitu ugyan az. Na akkor keresés. Közben feltűnt hogy új eszköz van, de drivert nem talált, ugyan ez a qc husb bulk9006. De azért valahogy flashelt ha rádugtam. Na de röviden még 3-4 óra próbálkozás sikertelenül, majd kivettem az sd kártyát, ami végig ott volt, és a következő flashnél kész, megjavult. A baj az sd volt, csak nem olvastam. Na ezt leírva nem tudom segíte valamit, de a Lenovora a qfillel is lehet elvileg flashelni a romokat, ami qualcomm cucc, motonál nem tudom hogy néz ki.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#3) Adamis válasza Snowy_owl (#2) üzenetére


Adamis
őstag

Rengeteg leírást olvastam XDA-tól kezdve mindenhol, de eddig működő megoldást nem találtam. A beröffentéshez szükséges fájlok Moto G 1st gen-hez megvannak, ehhez már nem... :(

(#4) takacsbotond válasza iMaverick (#1) üzenetére


takacsbotond
őstag

Az semmi, nekem 2 napos Sony Xperia Z2-őt sikerült beáztatnom... :(

Jó lett a cikk! :))

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#5) skydragon


skydragon
tag

Nekem a Moto G-m egy update után dobta el magát,szintén loader.Pedig de szerettem :( Bár azért mai napig vicces hogy egy frissítés ami nem is valami hatodik forrásból jön kinyírja a telefont.

(#6) Adamis válasza skydragon (#5) üzenetére


Adamis
őstag

Ha megvan a teló, még menthető! ;)

Egyébként örülök, hogy tetszik a cikk! :)

(#7) tybsen


tybsen
addikt

Grat a cseréhez és a cikkhez!

(#8) pomorski


pomorski
őstag

Ügyes vagy! És gratula a cikkhez!

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Remek leírás, jó képekkel, részletes. :R Egy barátom és jómagam is szoktunk a blogomban publikálni pár telefon szétszedést, de azok nem ennyire részletesek. Ügyes! :K

Finn the human

(#11) Adamis


Adamis
őstag

Köszönöm mindenkinek, örülök, hogy tetszik és remélem, hogy valakinek segítségére is lehetek. Bátran álltam neki, mert szeretek bütykölni és nem is tűnt nehéznek. Nem is volt az! ;)

(#12) Adamis válasza Matada2.3 (#10) üzenetére


Adamis
őstag

Hallod, most nézem, hogy miket szedtek ti is szét... :D :DDD

(#13) Matada2.3 válasza Adamis (#12) üzenetére


Matada2.3
veterán

És ez még a fele se annak ami a kezünk ügyébe került :) Szívesen olvasnánk még bármi bütykölést tőled! :)

Finn the human

(#14) Adamis válasza Matada2.3 (#13) üzenetére


Adamis
őstag

Lehet, hogy még bejelentkezem... :DDD

(#15) PistiSan


PistiSan
addikt

Szép munka, gratulálok.

(#16) ghiottone


ghiottone
nagyúr

:C remek munka a cikk és a végeredmény is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#17) Adamis válasza ghiottone (#16) üzenetére


Adamis
őstag

Köszönöm! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.