Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) S122CSG


S122CSG
újonc

Kb 1 honapja hasznalom az E4+ t Galaxy S6 volt elotte es meg meg is van, ami most lesz 3 eves
az uzemido miatt valtottam elsosorban ami brutalisan jo a Samsunghoz kepest
hasznalattol fuggoen minimum 2 nap maximum 4 nap e
1 toltessel ami kb 2.5 ora 10% rol 100% ra
a forma nagyon bejon , a 3 Gb ram tokeletesen elegendo a processzor semmivel sem lassabb mint az S6 e
az ujjlenyomat olvaso talalat 100 bol 100 ami a Samsungrol nem mondhato es a gomb nem fizikai (a home gomb erintos mint az iphone 7 - ) ami kellemes meglepetes ....a hivas hangminoseg kristaly tiszta
a masodik pozitiv dolog a ket sim foglalat (mivel magyar es brit sim kartyat is hasznalok ) es a memory card slot emelle ami 128 Gb :)
a telefon 5,5 collos kijelzos amit imadok, viszont hianyzik a minimum full HD.....
netezeshez tokeletes gyorsan betolti az oldalakat, filmezeshez is jo, DE a szin minoseg a Samsungnal egyszeruen verhetetlen !!! beleertve iPhone is ( 6, 7, 8 ) volt szerencsem latni oket !
negativum.. a kamera ...
borzasztoan rossz kepeket csinal a Samsunghoz kepest egyszeruen sokkot kaptam ettol..
ilyen kepeket utoljara a Nokia N 70 esem csinalt ! egyszeruen nem ertem hogy lehet ez !!! 13 megapixeles kamera
Osszegzes : nekem fontos az uzemido (nem akarom naponta tolteni az okostelefonom es orankent figyelni hogy hany szazalekon is van itt nem kell... ) , a ket sim , a 128 Gb Sd amire sok film, zene rafer (az apple mennyiert is ad 128 Gb ot ?)
mindezert fizettem 45 000 ft ot magyar penzben egy kartyafuggetlen 5,5 collos okostelefonert
ja.. es meg valami amit imadok .. ha felemelem a telefont azonnal mutatja a pontos idot datumot meg az akksi toltottseget
hajra Samsung .. Apple

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.