Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez nevetséges!!! Ez mégis milyen tanács? Már bocsánat... :W :Y

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) legiaap


legiaap
nagyúr

Igencsak süllyed ez a hajó

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3) blueMerle


blueMerle
veterán

BRG szerint egy vastagabb papírlapot elegendő a készülék akkumulátora és akkufedele közé szorítani és a hiba ezzel orbosolható.

LOL. Ez aztán a szekszerü szerviz-tanácsadás. Mi jön ezután?
- Zsírozzuk meg egy kicsinkót az aaasó csatlakozókat.
- Nyomogájjuk meg a kijelzö feletti részt.
- Formattáljunk mágnessel.

Bazze :W Home made paraszt kontár service rulez.

[ Szerkesztve ]

(#4) orbano válasza blueMerle (#3) üzenetére


orbano
félisten

igazatok van, inkább várjon minden hülye júzer 2 hetet mire kitalálják mi a probléma :) én tuti a papírlapot befixálnám addig...

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) blueMerle válasza orbano (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem erröl van szó. Csak ha ezután minden ilyen problémára efféle megoldás lesz, akkor szép jövö elé nézünk. Miért, ez szerinted szakszerü megoldás? Az kit érdekel hogy eltolták a telefont? Már megbocsáss de kurvára az ö dolguk azonnal és szakszerüen megjavitani.

(#6) Viktor0610 válasza blueMerle (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi/ki az a BRG?
Ez valami Motorola-szerviz?

Amennyiben igen, tényleg gáz a javaslat. Viszont, ha egy független valaki, akkor nem hiszem, h. ennyire kellene foglalkozni az ajánlatával. ;)

Samsung Galaxy A54

(#7) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

BGR - Boy Genius Report

A hírben az egyik helyen egyébként BRG van írva, és van egy olyan is, hogy orbosolható.

Feel Good Inc.

(#8) Daweee


Daweee
őstag

Ez a javaslat is olyan mint az N80 fogpiszkáló-cellux modja, csak az nincs hivatalosan megfogalmazva..

Amúgy EUban miért nincs lyen Moto? Vagy legalábbis én miért nem tudtam eddig róla?:D

(#9) Viktor0610 válasza Daweee (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont erről beszéltem... Ez minden, csak nem hivatalos. Valaki megírta az oldalán, h. erre ez lehet a megoldás és kész.Semmi köze a Motorolához.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.