Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Ez igen!! Kell!!!4!3+1!

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

A billentyűzet elég barátságosra sikerült.

(#3) Agro


Agro
senior tag

must have!

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

A Motorola most igencsak rágyúrt erre a vonalra. Csak így tovább

All→M8

(#5) MuzikJunkie válasza Saccco (#1) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

:K Akarom! Kell nekem! Megérdemlem! :K :Y

Sorry, nem neked válasz, csak félre nyomtam. :R

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#6) Fadam


Fadam
csendes tag

Én meg úgy tudtam hogy a Motorola Droid 3 már megjelent Amerikában, verizonnál lehet kapni, akkor ez valami másik jószág lenne? :F

ui.: engadged-en már Motorola Droid 4-ként szerepel a hírben.

[ Szerkesztve ]

(#7) Zoz válasza Fadam (#6) üzenetére


Zoz
őstag

Ez az, a Droid 3 már régóta kapható a mázlista amcsiknál!
http://www.motorola.com/Consumers/US-EN/Consumer-Product-and-Services/Mobile-Phones/DROID-3-by-MOTOROLA-US-EN
Csak ide nem akar jönni :O

De akkor ez a hír most miről is szól?

(#8) tib85 válasza Zoz (#7) üzenetére


tib85
tag

a motorola droid 3 elég rég megjelent már, nekem van is egy eladó itt a hardveraprón..
Egyébként ritka szuper egy készülék

(#9) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Instant get. :)

Akksiról nincs több infó?

<< Heimdal >>

(#10) tadam99


tadam99
csendes tag

Ez aztán szép lett! :C

(#11) tib85


tib85
tag

egyébként a telefon kijelzőjén droid 4 olvasható...:D

(#12) Pete55555


Pete55555
addikt

Szép, vékony, de nem túl nagy (4"), jó bill---> MUST HAVE

...Szeretem leracsniztatni...

(#13) sanyi.flat


sanyi.flat
csendes tag

el van írva, ez a Droid 4 lesz, mint ahogy olvasható is. és kell! :D remélem nem szúrnak el rajta semmit és kapható lesz itthon is.

(#14) hunter84


hunter84
aktív tag

Na végre, egy 4"-os, csúcshardveres, qwerty-s teló. Ha itthon megjelenik, akkor megvan a következő telóm.

Hahó, gyártók! Várjuk ám a 4"-os csúcstelókat is! Itt van egy baszom nagy piaci rés, erre jönnek a csicskamobilok meg a péklapátok!

(#15) lmisi


lmisi
senior tag

Ha normális ára lesz, akkor ütni fog mint anno a droid(1) :)

(#16) Prien


Prien
addikt

Nagyon összekapta magát a Motorola!

A kevés is több a semminél.

(#17) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Kell nekem... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#18) #19158016


#19158016
törölt tag

Én mindig is mondtam, forever Moto! :K

(#19) opeter87


opeter87
senior tag

Ez így ebben a formában nagyon komoly lett :D

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

Végén még Motorola telefonom lesz. Szinte hihetetlennek tűnt 1-2 éve.

(#21) GALARDO


GALARDO
addikt

Nagyon tetszetős. :C Mostanában nagyon szép telókat dobnak piacra. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22) Pantal


Pantal
senior tag

Egyáltalán nem vagyok híve a fizikai qwerty billes teloknak, de ezt elfogadnám!

[ Szerkesztve ]

(#23) akishamis


akishamis
csendes tag

Remélem hozzánk is eljut, valóban ütősnek tűnik! Bízok abban is hogy rendben fognak menni azok a fránya frissítések, mert a motorola nagyon nem jeleskedik benne! :(((

[ Szerkesztve ]

Nokia 3210+Windows 95

(#24) tjb007 válasza akishamis (#23) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lassan fél éve van, hogy megjelent, ha a Motorola szerette volna a Verizon -on kívül is árusítani akkor már rég megtörtént volna. Mivel van benne GSM modul is így nálunk is használható, akinek kell az eBay -ről be tudja szerezni (vagy sufnigéesem).
Hivatalosan nem kell rá számítani.

(#25) adrianv


adrianv
tag

Kitalálom 160.000? :C

Sorry for party rocking!!!

(#26) tjb007


tjb007
nagyúr

Megvan a bibi.
(An)Dante elírta a címet (meg a cikkben is), nem Droid 3 hanem Droid 4.

(#27) D.Zsombor


D.Zsombor
csendes tag

Nagyon szépre sikeredett... :D várjuk a 4.0-át rá ;)

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#28) zsirfecske válasza tjb007 (#26) üzenetére


zsirfecske
addikt

nyilván, ahogy a forrásból is látszik. azért ez ciki, illene tudni hogy 4 a következő vagy legalábbis elolvasni a forrás cikk címét :W

[ Szerkesztve ]

(#29) Lazsnak


Lazsnak
tag

basszus mennyi ideje vrok mar egy fullqwerty csuszkat basszus, eddig azert nem vettem sose mert utalom a kis kijelzoket.Nekem igenis peklapt kell, qwertyvel :D 4 incses kijelzo alatt nem veszek telot, es a mostani galaxy s-em 4 colos kijelzoje is kicsi, elotte htc hd2-esem volt, az nekem a pont idealis, de qwertyert cserebe, meg ilyen dizajnnal, maradhat a 4 coll nah :D

(#30) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Mikor jelenik ez meg? Mert egy 4-5 hónappal előtte szóljon már valaki, hogy ne egyek többet, hogy legyen lóvé egy ilyenre!!! Elég pofás lett :D

Caffeine addict.

(#31) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Hát ha ez sem jön hivatalosan Európába, akkor nem nagyon van miért lelkesedni (nem tudom ki hogy van vele, de lokalizáció és gyártói garancia nélkül én legalábbis már nem veszek több telefont).
Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy miért lett unibody. Nyilván ezzel is vékonyítani akarták, de tényleg fel kell áldozni egy alapvető lehetőséget (akku-csere) 1-2 mm-nyi vastagság lefaragásáért? A Motorola is átesett a ló túloldalára ezzel, remélem a Google nem ad majd ki ilyen telefonokat jövőre, mert hogy más nem fog nem fantáziátlan szappantartó LG/Samsung klón, de felsőkategóriás QWERTY/QWERTZ billentyűzetes telefont piacra dobni, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#32) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Bárcsak lenne benne NFC chip. Akkor nekem is meglenne a következő mobilom.

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#33) NogeOne


NogeOne
tag

nagyon nagy!:D

(#34) nuke7


nuke7
veterán

kár, hogy magyarországot mindenki leszarja... :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#35) Pete55555 válasza nuke7 (#34) üzenetére


Pete55555
addikt

A baj az, hogy a Moto úgy ahogy van az EU-t is leszarja... :W :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#36) a.sebi


a.sebi
őstag

a motorola hihetetlenul fasza qwerty telokat csinal...szernitem a milestone 1 is extravagánsan fasza imádom...mar kene egyet szerezni a 3gs helyett

(#37) Rickazoid válasza Pete55555 (#35) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ezért is kell örülni a Motorola Mobility Google általi kivásárlásának (persze hogy a Google meddig fogja támogatni a Motorola által gyártatott telefonokat, az jó kérdés, de a sajátjait másfél évig biztosan. Az meg nem valószínű, hogy átszervezné a céget annyira, hogy a telefonokon szereplő márkajelzésen kívül bármi megváltozna - kivéve a több piacon való elérhetőséget). Míg a Motorola célja a számára fontos piacokra fókuszálás, addig a Google célja, hogy minden piacon befolyásos szereplőként legyen jelen. Ez jól fog jönni nekünk, ha a telefongyárra is kiterjesztik ezt a célt.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#38) nuke7 válasza Rickazoid (#37) üzenetére


nuke7
veterán

öhm... hát sajnos én ugy érzem, hogy a motorola csak a patent-ek miatt kellett, az apple elleni védekezés egyik eszközeként.
nemhinném, hogy a mobiltelefon gyártásba beleszólnának... ne így legyen, csak ez is egy eshetőség :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#39) Rickazoid válasza nuke7 (#38) üzenetére


Rickazoid
addikt

A gyártásba csak annyira kell beleszólniuk, hogy legyen nagyobb mennyiségű a gyártás. Ahhoz meg csak pénz kell, amiben a Google nem szűkölködik. Lehet hogy csak jogi okai voltak a vásárlásnak, de ezzel most kaptak egy lehetőséget, hogy (legalább a saját gyártású) telefonjaik felvegyék a versenyt op.rendszer optimalizáltságban is a WP7-tel és az iOS-szel (ez pedig talán a többi gyártót is ösztönözné a jobb optimalizálásra, hisz a Google-lel másképp nem tudnának versenyezni), nagy kár lenne, ha kihagynák. Most még inkább optimista vagyok.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#40) nuke7 válasza Rickazoid (#39) üzenetére


nuke7
veterán

hát kár lenne, ha kihagynák, nekünk.
nekik nem biztos, hogy megérné, ki lesz az számolva
:DDD
meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#41) ducducduc


ducducduc
tag

Ez a motorola nem semmi. Mindig is nagyon szerettem a motorolákat, és végre újra eléggé korrekt telefonokat csinálnak. Lassan be kell szereznem egy Androidos Moto-t. :D

Ha sikerrel zárult a megkötött üzletünk, kérlek honoráld piros ponttal!

(#42) Zavo


Zavo
tag

Sziasztok!

Van most élő magyar fóruma ennek a telefonnak???

Zavo

(#43) McSpy válasza Zavo (#42) üzenetére


McSpy
őstag

Szerintem nincs

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.