Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pető bá'


pető bá'
őstag

van értelme ilyen szinten szétszedni egy készüléket? :B

"... and I hope you have a great day!"

(#2) hito


hito
nagyúr

Azért bexarás, hogy ez a pár műanyag/fém vacak mire képes... :))

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3) AS


AS
félisten

1 GHz-es Qualcomm Snapdragon, tudtommal nem az van benne. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) fi:zi'k válasza AS (#3) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerintem se (720 MHz OMAP ?), de akár ezzel is jöhet :)

A Milestone első látásra "must have" érzés volt, de kimaradt.
Ezzel már nem lesz ilyen :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) n0_gAboR válasza fi:zi'k (#4) üzenetére


n0_gAboR
őstag

"Texas Instruments OMAP 3600-series core at 1GHz" CPU van benne.
3D teljesitmenyben meg mar a Milestone is lenyomja a Snapdragonokat.
A kijelzo is rendes multitouch, a qwerty billentyuzeten is nagyon sokat javitottak.

Azt hiszem szamomra instant get lesz a telefon - ha lesz europaban (normails aron:D)

(#6) hemaka válasza pető bá' (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem sok, de mindig megcsinálják. :D

(#7) gabor85


gabor85
őstag

olyan jó hogy nem nagyítható:)

(#8) pető bá' válasza hemaka (#6) üzenetére


pető bá'
őstag

akkor jól gondoltam... :DD

"... and I hope you have a great day!"

(#9) AS


AS
félisten

HDMI is sincs benne...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) joshua7 válasza AS (#9) üzenetére


joshua7
veterán

Pff, öngyi leszek mindjárt is... :))

Nekem már ez is elég batárnak tűnik egyébként. Valaki kijöhetne egy max 10/5cm körüli hosszú/széles 2.x-es alapú cuccal.

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#11) szige válasza n0_gAboR (#5) üzenetére


szige
tag

Na, akkor csak fog futni rajta az android 3.0, nemdebár? :)
Milestone-on nekem főleg a billentyűzet nem tetszett, ezen már ez is sokkal jobbnak tűnik.

(#12) [Anduriel] válasza fi:zi'k (#4) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Én sem akarok ilyen hibát mégegyszer elkövetni :) Csak jellene már meg az Európai verzió is.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#13) AS


AS
félisten

1GHz TI OMAP van benne megnéztem.
CPU GPU ban is magasan veri a Shapdragont.. tehát HTC ébresztő. .....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) #16820480 válasza [Anduriel] (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

az a baj, hogy még be sem jelentették az európai verziót. ahogy a droidx esetében sem... :(

(#15) fi:zi'k válasza #16820480 (#14) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor nincs mese, ki kell kötlözni az USA-ba :D Úgyis el akartam menni egyszer oda is :))

13# AS
Van tesztelői példányod?! :P

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16) Nordic válasza #16820480 (#14) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont ezt akartam írni én is. Semmi hír, pedig lenne rá kereslet(én biztos vennék :P, ha már a Milestone kimarad).

(#17) ko9


ko9
addikt

Hát ez már téleg szinte csoda, hogy ennyi tudást, ennyi kis műanyag lapra rátudnak rakni... Még a K800asomnak is nagyobb az alaplapja, mégis közel ennyit se tud... Az Arénában meg egymásra van hajtogatva 3x ennyi. Pedig az se egy régi készülék :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#18) #16820480 válasza Nordic (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, most úgy tűnik, hogy megint szinte csak az amerikai piacra koncentrálnak. volt azt hiszem tegnap hír róla engadget-en, hogy jön majd a verizonos droid world meg droid pro... na, ehhez képest a világ többi része el van hanyagolva sajnos :(
de bizonyos szempontból érthető: a hazai piacot akarják visszaszerezni, és nagyon jól haladnak vele ezekkel a telefonokkal, mert viszik mint a cukrot. lehet, hogy nem lenne elég gyártó/fejlesztői kapacitásuk párhuzamosan dolgozni Európába.

(#19) fi:zi'k válasza #16820480 (#18) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerintem gyártó kapacitással nem lehet, gond mivel nem a sor végéről jönnek felfele, hanem visszaestek. Persze le is építhették a gyárakat.
Az USA egyértelműen prioritást élvezhet náluk.
De piacot szerezni meg csak úgy lehet, ha van termék is a piacon (EU). :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#20) #16820480 válasza fi:zi'k (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen. az a durva, hogy nagyon sokat vesztett eladásokban a Motorola a statisztikák alapján, de gyanítom, hogy bevételben erősödtek (relatív), mert most több sikeres telefonjuk is piacon van.
de egyetértek, hogy ki kéne terjeszteni a modellpalettát a világ többi részére is, az lenne igazán ütős.

(#21) joey04 válasza #16820480 (#18) üzenetére


joey04
titán

a droid pro-ról ma olvastam pont. nyálcsorgatós...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) #16820480 válasza joey04 (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

csak azt nem értem, hogy ezek a Verizonnak készülnek, tehát CDMA hálózaton fognak működni, de akkor most pontosan mit jelent ez a global roaming funkció? lesz bennük CDMA és GSM rádió is?

(#23) bufferplace


bufferplace
csendes tag

Itt még egyben (Engadget teszt)

[ Szerkesztve ]

(#24) joey04 válasza #16820480 (#22) üzenetére


joey04
titán

hm, közben jött infó a droid pro-ról:

Droid Pro is the global version of the Droid 2

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) #16820480 válasza joey04 (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, ez megválaszolja a fenti kérdésem, viszont felvet egy másikat:
ugye az tiszta, hogy eredetileg CDMA hálózatra mennek (hiszen a Verizon termékpaletta tagjai), így tehát nincs bennük SIM kártya. de ezek ugye menni fognak GSM hálózatokon is, aminél pedig szükség van a SIM-re a hálózati azonosításhoz. akkor most ezekben a telefonokban (global version) lesz SIM foglalat is, vagy csak teszem azt beintegrálnak egy olyan chip-et, ami SIM funkciókkal bír, de csak roaming során aktív? és ha tényleg beléjük kell tenni sim-et a roaminghoz, akkor ezt kitől kapják meg az ügyfelek, a Verizontól?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.