Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyraph

    tag

    Üdv Mindekinek !

    Én két hete vettem Defy-t. Nagyon jó telefon, a legtöbb dologgal meg is vagyok elégedve, de van néhány problémám is.
    Az egyik, ami a legzavaróbb, hogy mostmár 2 különböző GPS szoftvert is kipróbáltam, de egyik sem működik jól. Az 3betűs rettenetesen akadozik, de nem csak a grafika. Folyamatosan kb. 50-100 méter késésben van a realitáshoz képest. A Sygic Aura ennél rosszabban teljesít... Pl.: Megállok a pirosnál, de a szoftver szerint megyek tovább, vagy megyek és úgy érzi állok, aztán hirtelen ugrik 100métert ide-oda. Végül jó helyre poziciónál, majd bal kanyar elött jól jelöli az utat, de azt mondja fordulj jobbra...és aztán kezdődik minden előlről.
    Másik problémám pedig azon kivül, hogy akadozik a menüje itt-ott, végülis nem annyira zavaró, csak attól félek, hogy a hiba az én készülékemben van. Például mikor megnyitom a browsert és képet keresek mondjuk a google-ben. Megnyitom a keresett képet, és mikor rányomok valahova a kijelzőre, a kép egyszerűen láthatóan kicsit szétesik . Kinézetre olyan, mintha hirtelen felére tömöríteném az adott képet, vagy mintha a 3D-s model-en nem lenne antialiasing :). (Legjobban példázzák ezt az "effekt"-et, a fekete-fehér csíkos képek, vagy pattern->search). Ennek függvénye lehet az is, amikor a menüben a telepített programokat végre beolvassa és óvatossan görgetem a képernyőt fel-le, a kisebb fehér karakterek szélei áthúznak feketére és a választó vonalak is szinte eltünnek. Ezt nekem drawer-ben is csinálja, az ikonoknál és a karaktereknél is jól észrevehető. Ez nálatok is ilyen, mert akkor nem rohangálok szervízbe?.
    Nem ez az első érintőképernyős telefonom, de ilyet eddig nem vettem észre.

    [ Szerkesztve ]

    ''tavaszi fáradtság, nyári punnyadás, őszi levertség, téli álom...''

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés