Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enjoy


Enjoy
addikt

Huhh, merész billentyűzet :)
Remélem nem ment a használhatóság rovására a dizájn, mindenesetre ez a Moto is szép lett szerintem. :B

Van egy félregépelés: 3m7 hüvelykes :)

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#2) Воланд


Воланд
titán

Végre nem átlagos kinézete van a qwerty-nek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Bici


Bici
félisten

Végre valami ötletesség!
Nagyon bejön! :) :K

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Ez a billentyűzet borzalmasan néz ki. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Davidoff91 válasza EczkE (#4) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Szerintem is rém ronda...A telefon specifikációja viszont ígéretes.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) tjb007 válasza EczkE (#4) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyetértek.
Ráadásul annyi helyet hagytak a billentyűzet két szélén amennyivel nagyobb térközt lehetett volna hagyni a gombok között.

(#7) luke.


luke.
aktív tag

Érdekes ez a "méhsejtes" billentyűzet, tetszik is, meg nem is. Szép a telefon! Így tovább moto... ha fejlődnek sw frissítések terén akkor tökéletes!

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#8) nbg


nbg
senior tag

Vazze, de böszme ronda ez a bill... :Y

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#9) b4zsi-


b4zsi-
őstag

szerintem nem rossz az elképzelés csak egy kicsit össze lett nyomva a billentyűzet.

(#10) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Pókember powa, nekem bejön ez a bill, de tényleg hagyhattak volna nagyobb térközt, defyre kellett volna ilyen bill, arra illene is..

(#11) Probber


Probber
őstag

Különleges, de semmiképp se mondanám szépnek ezt a QWERTY-t.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ronda a billentyűzet, de attól még lehet baromi jól használható :)

(#13) b4zsi- válasza Lotusomega (#10) üzenetére


b4zsi-
őstag

neeem. A defy nagyon jó így ahogy van :)

(#14) gybazsi


gybazsi
senior tag

Érdekes az a billenzyűzet. Szerintem nem néz ki rosszul, de két oldalt baromi sok helyet hagytak el.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#15) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Vajon műanyag vagy gumi? Előbbi esetben elronthatja a dolgot, ha túl keményre sikeredik (laposnak hat, emellett kopogóssá, kattogóssá válhat), guminál viszont marha kényelmes lehet, bár a tartóssága kérdéses, úgy néz ki, mintha bepattanó/kipattanó lenne, szalagos munkagépekre emlékeztet.
Merész, bár tetszetős húzás.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#16) korpicschess


korpicschess
veterán

Csúf...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#17) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Nem feltétlen a konkrét külcsín miatt fanyalgok. Eddig azt láttam, ha valamit csicsáznak kívülről, mi több a marketingmáz is épít rá erősen, ott a belbecs árnyairól akarják elterelni a figyelmet...

(#18) kexksz


kexksz
addikt

Kis elírás: 3m7 helyett 3,7 kellene.

(#19) plus44


plus44
veterán

Merész dizánj, jó proci, szvsz ütős páros lenne egy jó árral kiegészítve!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) Xaels


Xaels
félisten

Csatlakozom, piszok ronda az a QWERTY. A térköz hiánya tuti a használhatóság rovására megy.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Tényleg jó kis telefonnak tűnik!:)

Ha bekerül a szolgáltatói kínálatba,normális áron akkor én vinni fogom!:)

(#22) skajwa


skajwa
senior tag

Már most látszik ez design mennyire meg fogja osztani az embereket! :) Nekem nagyon tetszik, bár a billentyűzetnek rendelkezésre álló helyet jobban is kihasználhaták volna....mind2 oldalt van egy méretes csupasz felület.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#23) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem tetszik ez a bill pofás! :C :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#24) drzsoo1 válasza GALARDO (#23) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Nekem is bejövős :N

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#25) KennyONE


KennyONE
aktív tag

itt van egy kis rövid videó a telefonról.Szerintem nem lesz használhatatlan a billentyűzete mert itt elég nagynak néznek ki a gombok.Remélem hamarosan jön ide is,mert akkor szívesen leváltanám a mostani telóm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.