Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Úgy látszik a Motorola is elkezdte ezt az "ugyanolyan telefont gyártunk, csak olyan kijelzőkkel, hogy a kerámialapos tűzhelyem elsírja magát, ha látja" dolgot. Annyira már szimpatikus a dolog...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Ha csak nagyon minimális megakadások vannak mindemellé, akkor a lelkemet eladnám érte.:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#3) BoB válasza plus44 (#1) üzenetére


BoB
veterán

Szerencsére nem mindenki szenved feltűnési viszketegségben :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4) osztraksajt


osztraksajt
őstag

És az okostelefonok nemcsak a médialejátszók, fényképezőgépek, játékgépek, navik helyét veszik át, hanem már a pingpongütőkét is. :DDD

(#5) s0rT3d


s0rT3d
tag

"Android 2.2 Froyo alapokon nyugvó jövevény" ... "Android 2.3 Gingerbread operációs rendszert kapott" Csak én érzek egy kis ellentétet?

(#6) tjb007


tjb007
nagyúr

Nem lesz nálunk, egyrészt mert Verizon only, másrészt mert a Motorola nagy ívben sz@rik Európára, legjobb példa erre a legújabb Motorola XT882 (dual-SIM, Tegra 2 stb.) ami csak a Kínában lesz kapható.

(#7) plus44 válasza BoB (#3) üzenetére


plus44
veterán

:F

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) Dr.Anonymus válasza s0rT3d (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ugyan... :DDD
meg egyébként is...
a néma mesélte, hogy a süket hallotta, hogy a vak látta a sántát vízen futni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) (An)Dante válasza s0rT3d (#5) üzenetére


(An)Dante
őstag

Ha a teljes mondatot próbálod értelmezni, akkor szerintem elég egyértelmű a dolog...

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#10) nr333


nr333
csendes tag

Jó csak kicsi a kijelzője. :O ;] Pedig ha 5-5,5 hüvelykes lenne érdekelt volna :D

(#11) geezer válasza s0rT3d (#5) üzenetére


geezer
aktív tag

Csak én érzem, hogy az emberek egyre nagyobb hányada diszlexiás ilyen-olyan mértékben....?

ON: 4,5" baromi nagy. Kinek van akkora zsebe? :DDD

(#12) raulicio


raulicio
senior tag

Jó kis cucc ez, bár nekem a kijelző már túl nagy.

Egyébként meg dobhatnák már a Gingerbread-et az atrixomhoz is...

(#13) skajwa


skajwa
senior tag

Ha ez így folytatódik, 1-2 éven belül leváltják a tableteket a mobilok... :)

[ Szerkesztve ]

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#14) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Minek?Kérdem én... Ki akar ekkora tepsiket a zsebébe tolni?

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#15) manoarc válasza tjb007 (#6) üzenetére


manoarc
senior tag

Ez nem véletlen.
" N 8 mert azt láttam a TV-be meg a Józsinak is olyan van. Motorola ? Az biztos gagyi mert niccse' a TV-be , meg hát a Józsi se olyat vett. "

[ Szerkesztve ]

{。^◕‿◕^。}

(#16) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Hm.. Egész jóra sikerült. A kijelző is (számomra) megfelelő méret. Friss Android, Motorola, tehát a minőség (elvileg) nem kérdés, telepített webtop... Jól hangzik. Egy ilyen kedvéért talán már lemondanék a QWERTY-ről is. Jöhetne Európába, normális támogatással. Bár a nyílt bootloader már kicsit elnézőbbé teszi az embert.
Már csak egy 5"-os kijelzős kellene hasonló paraméterekkel Európában is és tudnám is, mi legyen a következő telefonom annak ellenére, hogy Motorola, ha egyszer eljutok a vásárlásig (a Dell Opus One még annyira messze van, talán nem is igaz :( )

(#13) skajwa: adná az ég. Egy szép 5"-os széria, amiből több példány is van és támogatva is van...

(#14) JR.CSé: én, az ingzsebembe. :)) De 5"-osat már övtáskában hordanék.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#17) Gál István


Gál István
senior tag

Nagyon izgalmas telefonnak túnik :W

(#18) .bableWes


.bableWes
őstag

megkérdezném a hasonlo képetméröjü telefongazdákat, hogy ha pl a zsebedben van a telefon, esetleg nem tul mikor ülsz és jobban feszül a nadrág? nem zavar a szabad mozgásban?
mert szerintem a 4,5 az már kicsit jok...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#19) jacis


jacis
nagyúr

Ez az!!!!!

Hagy jöjjenek a 4,5"-ös kijelzők :))

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20) Cyberpunk válasza jacis (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1 4,3" után már vagy ugyanekkora vagy nagyobb kell :K

.bableWes: Engem nem zavarna ahogy a jelenlegi 4,3" sem. Mondjuk én nem hordok feszülős gatyát ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) bok92


bok92
addikt

Na ilyenem sem lesz... :D

(#22) .bableWes válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


.bableWes
őstag

én sem csak már érdekel. de szerintem ezt nehezebb elhagyni is... :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#23) TheSaurus62


TheSaurus62
tag

Ehhez már tényleg tok kell, nem zseb. Amúgy tetszik.
Nemsokára meg jönnek a pl. napszemüvegbe épített mobilok, ahol tényleg 3Dben látunk mindent, és lesajnáljuk a divatjamúlt alakokat, akik valami lapos izét bámulnak a kezükben és az ujjukkal kapirgálják.

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#24) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

A feature listabol kimaradt a kegyetlen laggolas...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25) Fenton


Fenton
tag

Nekem kissé túl nagy. Még egy kicsit gyúrnak rá, egyszer-kétszer átmennek rajta úthengerrel és kapunk is egy tabletet. Értem én, hogy jó dolog a nagyobb kijelző. De ehhez már nagyobb kezet is kell növesztenem.
Esetleg az is a csomag része lesz hamarosan. ;]

Van ezernyi hibám, mert ember vagyok. S talán ez az egyetlen dolog mely nem az én hibám.

(#26) janes74


janes74
senior tag

Brutál batár.

(#27) debrejo válasza .bableWes (#18) üzenetére


debrejo
senior tag

nekem "csak" 4 coll van, de néha így is feszül a gyatyazsebben, főleg ha kocsiban ülök vagy bringán zenét hallgatok, na akkor a dugó törésgátló része rendesen hajlik. Ellenben ha kézben van egyáltalán nem zavar a mérete, sőt :)

(#28) rep3at


rep3at
őstag

Kicsit jellegtelen külső, persze a tudás nem rossz :)

Forward thinking. كرر

(#29) zsirfecske


zsirfecske
addikt

csak látnánk már egy 2.3-as motorola telefont! addig én nem hiszem el hogy tényleg létezik olyan ;]

(#30) jacis válasza TheSaurus62 (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

Mi van Veled Uram???
Kicsit tovább gondoltad a dolgokat :R

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#31) BioNiCMaN válasza TheSaurus62 (#23) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Gonosz Bio ON

Én most is 3D-ben látok mindent. ;]

Gonosz Bio OFF

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#32) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Ha a DHD-men az érintőgombok helyéig kilógna a kijelző, akkor meglenne a 4,5" és az egyáltalán nem nagy. Akinek a zsebéhez mérten nagy lenne: gyakorló! Szép nagy oldalzsebe van. :D Ha meg a nyarat nézzük oldalzsebes rövidnadrág. Gondolom erre jön a "Akkor hogy hallgatok zenét? Nincs akkora a headset zsinór..." kérdés.. Stereo Bluetooth headset. Én is azt használok. Szóval jóféle, nincs ezzel semmi gond. Nekem csak a gyártó miatt nem kellene, de ez nem egy objektív hozzáállású vélemény, úgyhogy nem érdemel figyelmet. :D
Azért kipróbálnám.... :DDD

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.