Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iZed


iZed
aktív tag

eh haggyukma'. lassan ezis olyan lesz amint a sonyericcson. gyart telefont de minek?

(#2) Magnum_ válasza iZed (#1) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hulye otlet szvsz

I humbly and respectfully decline™

(#3) bope87


bope87
aktív tag

Azért vicces, hogy ha megfogom a telót, akkor akaratlanul is nyomkodom a hátrahajtogatott billentyűzetet... na meg ugye ott van a bal alsó sarkában a kamera is a LED villanóval. Szvsz ez nem túl szerencsés kialakítás :F

Az meg hogy minek? Szerintem nem ugyan az a helyzet mint az SE esetében. Szerintem...

(#4) csab2


csab2
veterán

"Android 2.1 alapokon nyugszik"
"Android 1.5 operációs rendszert"

Most akkor melyik?

Ez a kihajtogatós megoldás meg egy parasztvakító baromság szvsz.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5) #16820480


#16820480
törölt tag

kicsit olyan jellegű ötletenk tartom ezt a kialakítást, mint az MPX300 esetén is, hogy inkább érdekes, mint hasznos. de azért van még emellett értékelhető telefonjuk, szóval nem nagy probléma.

(#6) Straw válasza csab2 (#4) üzenetére


Straw
senior tag

Azt valóban jó lenne tudni hogy most akkor melyik az igaz.

Engadget-en van hands-on vidi róla és ránázásre, a ház elég gagyi műanyag hatását kelti, ami nem könnyen lehet, mert ha igazak a hírek elég jó felszerelt és az ára is baráti lesz, ehez viszont valamin spórolni kellett.

42

(#7) meroly


meroly
veterán

Lehet én vagyok a hülye, de ebben mi a jó? Felül a kijelző, addig oké, nem csukódik rá mint egy laptop és ha akarod a qwerty nélkül használni, akkor simán megteheted. De ebben az állapotban a billentyűzet bekerül alulra, és azt nyomkodod ezerrel ha akarod ha nem. Jó a billentyűzárat már rég feltalálták, de még zavaró is lehet, vagy ettől rossz a fogása, stb.....

Impossible is nothing

(#8) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

a motorola az utóbbi években csak designal próbálta eladni a telefonjait
én elhiszem, hogy ezt most ellensúlyozni akarják valahogy, de azért szándékosan ronda, és hülye kialakítású telefonokat se kellene kiadni... :(

(#9) Laci.M


Laci.M
senior tag

Még mindig jobb mint a régi Nokia N-gage aminél a telefon oldalával kellett telefonálni :DD Minden gyártó gyárt hülyeségeket.

Aláírás

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Amcsiba úgyis szeretik ezeket a gnóm telefonokat :D

(#11) tween


tween
őstag

Becsukva szemből tetszetős,de ennyi...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Miért pont a kamera lenne sérülékenyebb? Az minden telefonon hátul van, ha asztalra teszed és nincs semmi előtte, ugyan úgy érintkezik az asztallal, ennél sincs másképp, de ha esetleg a gombok kellően kiemelkedőek, még védik is. Gépelés közben meg hogy sérülne meg?
Tettek volna rá egy elforgathatót (a HTC Universal-lal senkinek nem volt baja úgy tudom), esetleg az egyik sarkánál kifordulót, összecsukásnál úgy nem a billentyűzet kerülne alulra, hanem a hátlap, a kamera meg elfért volna ott is.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#13) No.01


No.01
őstag

elolrol szamomra nagyon Iphone copy...
maga az elrendezes meg egy nagy balgasag :F

(#14) Valzor


Valzor
aktív tag

Ezt a kialakítást nem nevezném éppen nyerőnek... De ami benne van az kéne :DD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Szerintem sem szerencsés a kialakítása. remélem nem lesz belőle sorozat.

(#16) eldiablo


eldiablo
addikt

Kövezzetek meg, de ez nekem tetszik. :C
Nem ragaszkodik a már bevált sémákhoz. Amúgy ha jól tudom "amcsiban" vannak ennél kevésbé szerencsés kivitelű telefonok is forgalomban. Csak nekünk "juropien pípölnek" nem fekszik. :D

Szerk:
Sőtt, talán még jobb is így a hátlap, mert nem csúszik. :DD

[Katt. a képre]

[ Szerkesztve ]

(#17) eldiablo válasza eldiablo (#16) üzenetére


eldiablo
addikt

Bocsi, itta kép helyesen:
[link]

(#18) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

(#19) [Anduriel] válasza eldiablo (#16) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Nekem is az tetszik benne, hogy végre valami érdekesebb megoldás. Fog kiadni elég szétcsúsztatható QWERTY-s telefont idén, szerintem bőven belefér egy ilyen is.

Mondjuk a Moto mindig is szeretett érdekes megoldásokkal kísérletezni(Pl: V70, Z10, vagy az első szétnyithatós telefon, annak már nem emlékszem a nevére) volt amelyik bejött, volt ami nem.

Bár venni ilyet szerintem én se fogok :)

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#20) Laci.M


Laci.M
senior tag

Én elfogadnám azért. Ideje is lenne visszatérnem a Motorolához. Számomra a legjobb márka E398 (kb 5évig volt strapatelefonom kapott tőllem mindent :DD ) után K1-et használtam -ezt is imádtam! Most meg Nokiám van :( A Milestone számomra elérhetetlen kategória, de egy normális tudású wifi-s Motoval ellennék szépen újra! :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#21) plus44


plus44
veterán

Már megengedheti magának a Motorola, hogy leengedjen?:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) amanoba


amanoba
őstag

nekem viszont egyre jobban tetszik...ha még elfogadható áron is lenne... :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#23) hans87


hans87
tag

Sztem egés ok. Előröl. Igaz talán azért, mert hasonlít a Dext-re (álnéven Cliq), az meg nagyon tetszik.
De, ezt a hátrahajtott bill.-es megoldást nem értem miért jó. Bár az amcsi piac elfogad érdekes modelleket...
Ami kifejezetten ronda benne az a gagyi ezüstös szín (mint vmi olcsó alsókategóriás digifényképező), ha ehhez jár egy Nokia N színvonalú ház..... :(

Nokia 5530

(#24) tween


tween
őstag

(#25) plus44 válasza tween (#24) üzenetére


plus44
veterán

Változott a véleményem.

Emberek, ez JÓ!!

szerk.: Android 1.5, ami frissíthető 2.1-re, egész gyors, alig akad, ha jó áron lesz, én komolyan elgondolkodom egy ilyenen (egy teszt után, ha lesz:D)

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#26) amanoba válasza tween (#24) üzenetére


amanoba
őstag

úúú de jól néz ki! :C

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#27) plus44 válasza amanoba (#26) üzenetére


plus44
veterán

Eddig 2 vagyunk, de azt hiszem bővülni fogunk. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) kaller1 válasza eldiablo (#16) üzenetére


kaller1
veterán

Hm,nekem is tetszik.Még jó,hogy nem vagyunk egyformák. :)

.::> <::.

(#29) plus44


plus44
veterán

Videó - ha derékszögbe állítjuk, akkor meg előjön a dokkos verzió. Tetszik.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) fi:zi'k válasza plus44 (#27) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Már 4en ;)
Egyedül a ronda műanyag nem tetszik rajta... :(

A Milestone lett a legvékonyabb(?) qwerty, a Backflip meg a legvastagabb? :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31) plus44 válasza fi:zi'k (#30) üzenetére


plus44
veterán

Fentebb vannak linkelve élőképek, azon nem néz ki gagyinak, viszont azokat nézve, egy olyan burkolatot, mint ami a Macbook Pro-nak van, el tudnék fogadni. Tiszta alumínium váz... :C

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#32) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Szomorú hogy a droid eredeti formaterve után csináltak egy iPhone copyt, de amúgy tetszik :)

http://instagram.com/_doublez_

(#33) MartOOn


MartOOn
addikt

hi!

csatlakozom a tetszetős táborhoz! nekem bejön! mondjuk nekem volt nokia 7600-ám is... hehe...

android 2.1-el meg pláne jöhet... mondjuk az egyik videón tetű lassú a másikon alég szépen pörög.

teszt aztán meglátjuk.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#34) plus44 válasza Z-o-t-y (#32) üzenetére


plus44
veterán

Na vártam már az első fecskét, nem sietted el. Milyen része Iphone-os? Az eleje, ami kábé, minden érintős telónál egyforma, egy bazi nagy képernyő? Esetleg a 3 gomb elől? (iphone-on 1 van) Vagy a QWERTY, ami nincs az iphone-on? Esetleg a nem létező gombsor, ilyn flippesen jön fel? Mi az iphone-os, úgy komolyan?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#35) Laci.M


Laci.M
senior tag

Végre ideértek azok is akiknek tetszik :) Az elején szegény Moto kapott hideget-meleget, már majdnem kezdtem sajnálni :D

Aláírás

(#36) kaller1


kaller1
veterán

399 dolláros nyitóárat látok neki magam előtt,független verzióban. :))

.::> <::.

(#37) (An)Dante válasza Rickazoid (#12) üzenetére


(An)Dante
őstag

Ha műanyag optikája lesz a kamerának (1000%) és rendszeresen húzogatod rajta az ujjad (a SHIFT és ALT szomszédságában ez borítékolható), akkor az elkészített képek minősége az idő előrehaladtával drasztikusan fog romlani, mely ráadásul a felsőbb szegmensbe szánt MILESTONE tesztje alapján még újkorban sem lesz kiemelkedően jó.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#38) papi77


papi77
addikt

Ezek nagyon profin,és sokrétűen meglovagolják az Androidot... :C

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#39) madarasz92 válasza papi77 (#38) üzenetére


madarasz92
őstag

Igen,Igen hát ugy is kell..

(#40) Hessler


Hessler
csendes tag

Nem sok értelmét látom. Se nem praktikus, se nem kényelmes. Pedig egy normális slider kialakítással még tetszene is.

(#41) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Fura, hogy senki sem tért ki a hátulján levő touchpadra, ami szerintem érdekes megoldás. Hogy hasznos-e az majd kiderül.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#42) MartOOn válasza [Anduriel] (#41) üzenetére


MartOOn
addikt

nekem feltűnt hogyha "simogatod" a gombokat akkor touchpad... jól láttam akkor???
ez viszont nagy szám lenne! mondjuk nekem amúgy is tetszik!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#43) MartOOn


MartOOn
addikt

ja nem... félrenéztem... értettem... a kijelző hátulján van a tácspad? hmmm... érdekes... a gombok "érzékenysége" jobb fícsör lett volna... :P :P :P

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#44) [Anduriel] válasza MartOOn (#43) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Igen hátul van. Tényleg durva lett volna ha a gombokat kell simogatni, de így se rossz ;)

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#45) Endr00


Endr00
aktív tag

Az egyik videóban az van, hogy fémből van a ház...

Samsung Galaxy S23

(#46) plus44 válasza Endr00 (#45) üzenetére


plus44
veterán

Videók és élőképek alapján én is azt mondanám, de ha nem is, akkor valami minősége műanyag, semmiképp sem valami gagyi.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#47) coyote55


coyote55
őstag

Merész, új forma, akár még sikeres is lehet, az op.rendszeren nem fog múlni, az tuti! :K

Memento Mori!

(#48) plus44


plus44
veterán

Nagy valószínűséggel a hátlap (nem a gombsor) fém lesz, és a borítás is elképzelhető, hogy ebből készül.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#49) k_laci


k_laci
tag

csatlakozok azoknak a táborához akiknek k*rvára tetszik :D mire bejön ide európába lesz március-április, ami nembaj, mert így ballagásra pont meg tudom majd kapni :DD

(#50) plus44 válasza k_laci (#49) üzenetére


plus44
veterán

Gondoljatok rám is. Bár már nem is tudom mikor ballagtam, de a teló azért jöhet. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.