Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Örüljön akinek van :))

(#2) madstunt válasza Fancy-boy (#1) üzenetére


madstunt
addikt

nem fognak egy elég nagy tény miatt ami kikerült a hírből:
Csak az Egyesüllt Államokbeli BACKFLIPekre lesz elérhető. az összes többi régió (Európa,Ázsia,Afrika,Kanada,Dél-Amerika) konkrétan le van szarva a motorola által.
Augusztus végén megváltoztatták az ütemezést az említett régiókban (kivéve kanadát) arra hogy nem lesz sose Eclair frissítés, aztán picivel több mint egy hónapja a kanadai ütemezést is megváltoztatták arra hogy ott se lesz sose.

(#3) #71321344 válasza madstunt (#2) üzenetére


#71321344
törölt tag

ez komoly?!?! :F :Y

(#4) keIdor válasza madstunt (#2) üzenetére


keIdor
titán

Éljen az Android, ahol megtehetik ezt a gyártók... na a WP7-ben azért bízok, hogy ott nem lesz ilyen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) madstunt válasza #71321344 (#3) üzenetére


madstunt
addikt

igen, elég szép módon szembeköpték a vásárlókat. persze meg van magyarázva hogy csak a vásárlók érdekeit nézik avval hogy 1.5-ös verzión hagyják a készüléket a legtöbb helyen
hivatalos forrás

[ Szerkesztve ]

(#6) RaveForce válasza madstunt (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

1.5 huhh azért az elég gáz :S

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) madstunt válasza RaveForce (#6) üzenetére


madstunt
addikt

engem pluszba felhúzott mert azon gondolkodtam veszek egyet miután kijön rá az Eclair. na így vesz a halál...
legalább akkor a bootloadert feloldanák hogy 3rd party fw-ket lehessen telepíteni ha már ők tojnak az egészre...

(#8) L4mie


L4mie
veterán

Hát ez elég gány így :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9) plus44


plus44
veterán

Kedves gesztus...kb. mindenki le van szarva, mert nincs frissítés... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

A HTC után már a Moto is beszállt a vásárlók szivatásába? Az SE késik egy csomót, + egyre több gyártő egyre több készülékéről derül ki hogy nem lesz rá frissítés. Nem ártana rendet tennie a google-nak az android körül.

(#11) fi:zi'k válasza Ricardo (#10) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Lassan mindent bevetnek azért, hogy a lehetséges vásárlókat megszerezzék. hiába lenne meg rá a lehetőség, ha kell az jobb/frissebb rendszer, vegyél hozzá telefont is.
Üzleti szempontból érthető, pláne a Motorolánál, mivel minél nagyobb eladásokat akar produkálni. Ez rövid távon előnyére is válhat, de kérdéses hogy az ilyen üzletpolitika miként befolyásolja a hosszútávú eladásokat.
Az biztos, hogy valakinek lépnie kellene valamit. A Google megtehetné, de kérdéses, hogy meg is akarja-e tenni, érdekében áll-e?!

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12) madstunt válasza fi:zi'k (#11) üzenetére


madstunt
addikt

szerintem meg evvel vásárlókat veszít mert nem csak a backflip tulajok jártak így hanem az UK DEXT tulajok is.És amúgy az a legnagyobb pláne hogy sokáig ígérgették hogy lesz, már a kiadás előtt is és még utánna is. Ahogy a hivatalos motorola fórumot nézegetem a hoppon maradt emberek nem azt érzik hogy megveszik a motorola köv telóját hanem azt hogy a motorola becsapta őket és soha többet moto-t
ha meg lenne normális eclaires utódja a backflipnek asszondom még akkor megérteném de nincs

(#13) luke.


luke.
aktív tag

Gondolkodtam rajta, hogy amint kijön a 2.1 veszek egyet, de így 1.5-el... Ez gáz, mert amikor kiadták már volt 2.0! :((

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#14) BloodRay válasza madstunt (#5) üzenetére


BloodRay
veterán

Ez azért durva... :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) fi:zi'k válasza madstunt (#12) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ugyan ezt írtam én is, csak rövidebben:
"Ez rövid távon előnyére is válhat, de kérdéses hogy az ilyen üzletpolitika miként befolyásolja a hosszútávú eladásokat."

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16) Glory


Glory
csendes tag

Sziasztok! Most készülök venni egy backflipet és mindenhol az van írva hogy nincs magyar menüje holott androidos a történet, páromnak van sonyericson-ja azon simán magyar minden.
Akinek van, annak mi a tapasztalata érdemes befektetni?
Előre is köszönöm a választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.