Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

omfg 1gm ddr2 memoria. parasztvakitás?
érdekes igy szétszedve. "többnek" gondoltam volna egy telefon belülröl

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) rankesz


rankesz
veterán

Pentile.... FAIL :(((

(#3) r4z


r4z
nagyúr

Na, sikerült elb@szni az egészet a PenTile-lal, tettek volna bele inkább AMOLED-et :W Az a qHD viszont akkor nem qHD, inkább 640x360 a valóságban. Így már nem kell, pedig a magyar megjelenéskor rohantam volna a boltba érte :(((

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#4) RaveForce


RaveForce
veterán

azért az se mindegy h 480*800as pentile vagy 540x960, mint esetünkben, látni kéne....bogék látták, kiv vok mit mondanak rá

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) Probber


Probber
őstag

Az akkumulátoron sem spóroltak.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) tothmaxy182 válasza .bableWes (#1) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Igazából egy nyomtatott áramkör, egy érintőpanel, meg egy akku az egész... A többi már "csak kiegészítő", pl hangszórók, mikrofonok stb...

Minden szavam magánvélemény!

(#7) skajwa


skajwa
senior tag

+1
Bár én így sem számítok túl hosszú készenlétre.... :U

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#8) z0d1AK válasza r4z (#3) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ne aggódj, jelenleg magyar disztribútora sincs a Motorolának. :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9) r4z válasza z0d1AK (#8) üzenetére


r4z
nagyúr

Akkor Németországból hoztam volna be, na :) A Desire is Hollandiából van :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#10) z0d1AK válasza r4z (#9) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ne aggódj, az én Milestone-om is Németországból való. Mikor a Motoker ment, még aggódtam, hogy gariztatom le, ha esetleg megfekszik. Mióta bebukott, már nem aggódom emiatt...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#11) r4z válasza z0d1AK (#10) üzenetére


r4z
nagyúr

Kicsit más téma, de: jól tudom, hogy a HTC készülékei garancia szempontjából központilag vannak regisztrálva IMEI alapján? Mert én javíttattam már a Speedshopban, és szó nélkül bevették. Az meg, hogy Milestone-ra volt a szerviznek 2.2 frissítése, de nem rakhatták fel a készülékekre, röhej.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#12) z0d1AK válasza r4z (#11) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem tudom pontosan, hogy mi alapján van rögzítve a HTC készülékeknél a gari, de azt tudom, hogy a Motokernél vásárolt készülékeket is lehet vinni az E-care-hez.
A Motorola tulajok pedig pisloghatnak, tudtommal nincs hivatalos Motorola szerviz jelenleg az országban.
A 2.2 tényleg vicc. Elég jó kapcsolatban voltunk a Motokerrel, sokat vásároltunk tőlük, de mikor január közepén kérdeztem, hogy nem-e tolnák fel nekem a 2.2-t, elhajtottak, hogy senkinek sem, mert hát a szerviz joguk bánhatja. Rá 2 hétre lehúzták a redőnyt, most már azt sem tudom megérdeklődni, hogy mist kicsusszantaná-e valaki a frissítést, mivel nem lehet elérni senkit sem. Szóval merő vicc az egész. :((

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13) draco31


draco31
veterán

Tegnap este láttam TV-ben azt a mobilt, és nem nézett ki rosszul a dokkolójával.
Az ujjlenyomat olvasó sem tűnik rossz ötletnek szerintem.

[link]

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14) Bling95


Bling95
őstag

nagyon bejövős ez a telefon, meg eléggé iphone párti vagyok

(#15) Samus


Samus
addikt

Lassan egy mobilnak durvább specifikációi lesznek, mint egy hardcore gamer PC konfignak...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) Thome válasza r4z (#3) üzenetére


Thome
addikt

Az pedig full hd megfelezve. Ergo qHD.

(#17) balojazz válasza r4z (#3) üzenetére


balojazz
tag

A tényleges (effektív) felbontása az Atrix 540x960-as reklámfelbontású kijelzőjének a PenTile mátrix miatt a harmatgyenge 440x784-nek felel meg (440,633x783,35). Pontosan 345600 valódi pixel van rajta. Egy 480x800-as "hagyományos" TFT-n 384000, egy 480x854-esen 409920. Ha figyelembe vesszük a kijelző méreteit is, elég silány képet kapunk. Engem ez arra emlékeztet, amikor először szembesültem azzal, hogy a 4,7 GB-osként mai napig árult DVD-k valójában 4,37 GB-osak, vagyis a hirdetett méretből elhazudtak több mint 7%-ot. Ez akkor érdekes, ha az 1 terabájtos vinyó 72 gigabájttal rövidebb a névleges méretnél. Sok zene meg film az, bizony...

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#18) VIBO


VIBO
őstag

széép specifikációóól :Y

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#19) r4z válasza balojazz (#17) üzenetére


r4z
nagyúr

Én is ezt mondtam, csak ezek szerint rosszul számoltam.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#20) Ricardo


Ricardo
félisten

Határozottan nem rossz. Végre átlépték az 1500mAH-s határt, várom a tesztet mit bír az akku.
A PenTile képpontelrendezés meg szerintem túl van lihegve. Nem annyira észrevehető mint amekkora hangsúlyt kap.

(#21) balojazz válasza Ricardo (#20) üzenetére


balojazz
tag

A Defy akksija vagy 1500-as, vagy 1540-es (nem tudom, melyik), és igen jól bírja. Ennél is jól fogja bírni az 1930-as egy jó energia-menedzsmenttel. Ilyen erős vasat, ecséim... A kijelzőt sajnálom. Lehetne natív 540x960. Sose lesz olyan jó kijelzőnk, mint az iphone-osoknak?

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#22) g3d válasza z0d1AK (#12) üzenetére


g3d
tag

Most tervezek HTC-ről Motorola-ra váltani. Akkor szerinted gondom lehet a jövőben egy esetleges gariztatásnál? A motorola topikokban azt olvastam, hogy a cirma végzi a gariztatást (motokeres, szolgáltatós és egy-két sufniGSM boltosét is).

(#24) g3d válasza z0d1AK (#23) üzenetére


g3d
tag

Köszi!

(#25) Ricardo válasza z0d1AK (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez így elég érdekes lesz :( A Motorola teljesen lejáratja magát nálunk.

(#26) balojazz válasza Ricardo (#25) üzenetére


balojazz
tag

A Motoker mint disztribútor és a Cirma mint hivatalos Motorola-szakszerviz teljesen más tészta. Ha előbbi bukik, utóbbi nem, ugyanis a Motorola-Cirma szerződéshez köze nincs. Ergo ha gyári garanciás Motorolát veszel, azt a Cirma javítja. Be kell vinni hozzájuk, oszt jónapot. Semmi gáz a Motorola környékén. Ha a magyar nyelv támogatására is célozgattál, akkor... hát... Nem szabadna hiányoznia. Manapság már nem lehet alapszintű angoltudás nélkül élni, ez van.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#27) Ricardo válasza balojazz (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Én arra gondoltam hogy a frissítések finoman szólva is kétségesek, most itt a cirkusz a szerviz körül. Nem tudom a Cirma-nak milyen az országos hálózata.

Az magyar nyelv hiánya meg nem érvágás, az egy kényelmi dolog, mert azért valljuk be, sokaknak (köztük nekem is) jóleső érzés ha az anyanyelvemen tudok a telefonnal "komunikálni", ad egy olyan érzést hogy foglalkozik velem is a gyártó, és odafigyel az ilyen "részletekre" is

(#28) Bóti válasza balojazz (#17) üzenetére


Bóti
senior tag

Nem hazudnak, csak kihasználnak egy kiskaput... ami egyébként nekem se tetszik... :(((
Ugyanis az informatikában a váltószám a 2-es számrendszer miatt 1024, viszont a "normál" váltószám az 1000.
Ha a winchester 1 TeB lenne (TeBiByte) akkor tudnád kihasználni a teljes méretét, de itt jön a kiskapu...
1 TB (TeraByte) = 1 000 000 000 000 Byte, viszont
1 TeB (TeBiByte) = 1 099 511 627 776 Byte
De a winchester 1 TB, azaz 1 TeraByte-os, tehát:
1 000 000 000 000 byte, de mivel az informatikában 1024 a váltószám, innentől kezdve 1024-el kell osztogatni, azaz
976562500 KByte, azaz
953674.31640625 MByte, azaz
931.3225746154785 GByte...
Szóval még keveset is írtál mert, ha egy winchester 1TeB-os lenne, akkor 1024 GB kéne hogy legyen... tehát ezt a kiskaput kihasználva majdnem 93 Giga tárhelyet "lecsípnek"... :(
Ki van ez találva, hogy ne legyen jó a júzernek... :C

Bocsika az offért! :DDD

(#29) STé


STé
csendes tag

Kedves Mindenki!

Mérhetetlen szomorú vagyok a kijelző miatt, nézzétek ez:
http://www.anandtech.com/show/4165/the-motorola-atrix-4g-preview/4

üdv: STé

(#30) Aureal


Aureal
senior tag

Asszem ez lesz a Defym helyett! :)
Azért durva az elektronika miniatűrizációja egy 10-15 évvel ezelőtti téglafonhoz képest! :R

(#31) sznyunyi


sznyunyi
tag

Sziasztok!
Kérdésem a következő: javult-e valamit a helyzet az utóbbi pár hónapban amióta ebbe a topicba nem lett írva? Külföldi atrixra magyar nyelvet tudok ugye varázsolni? Ez motorola függő vagy android? Tehát a robot beállításai közt ott van ugye erre a készülékre a magyar? Valamint erről a hibáról (failed to boot 0x1000 majd kikapcsol) tudtok valami infot adni, illetve hogy hogyan lehetne javítani, otthon egy rom csere vagy valahol boltban inkább?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum!

(#32) Tocska


Tocska
tag

motorola atrix 4g-vel lehet ilyen hibaüzenet után kezdeni valamit hogy újra éledjen (mármint valami házi patika érdekelne) mert nem nagyon költögetnék rá???

SVF:105.1:2 Failed to boot 0X1000

előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#33) duni84 válasza Tocska (#32) üzenetére


duni84
aktív tag

így lehet gyógyítani

remélem boltból vetted és a számlád is megvan, ha ezt írja ;)

#metszéspontok

(#34) Tocska válasza duni84 (#33) üzenetére


Tocska
tag

sajnos nem ment vagyis megmondom az igazat nem is próbálkoztam vele mert elkelt a teló!!!JTAG-gel lehetett csak javítani!!!de azért köszönöm a segítséget!

(#35) tvamos válasza Bóti (#28) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, ez valoban nagy veszteseg! Majd' 300'000 DS-es floppy... ;) :K

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36) bazsyka


bazsyka
tag

Sziasztok!
Van egy atrix 4g mobilom kéz alól vettem és akitől veeetem ő nála frissítés közben lemerült a telefon.
Na most a telefon bekapcsolásnál ezt írja "SVF:105:1:2FAILED TO BOOT 0x1000 ENTERING NVFLASH RECOVERY",minden gyári a telefonon!

Ilyenkor mi a teendő merre induljak el,hogyan lehetne legalább rootolni?

Üdv

(#37) duni84 válasza bazsyka (#36) üzenetére


duni84
aktív tag

hibakód alapján hard brick, de pl amiket még olvastam erről (ha tényleg ez a baja), akkor érdemes kipróbálni az akksi feltöltését, aztán nekilendülni rsd lite-féle flasheléssel

#metszéspontok

(#38) nortol válasza balojazz (#17) üzenetére


nortol
senior tag

Én szarok bele konkrétan...

Amennyi pixelt itt emlegettél egy hozzászólásban, nagyon nem érdekel, és messziről le.....

(#39) bazsyka válasza duni84 (#37) üzenetére


bazsyka
tag

És ehhez a flashez kell valami speciális kábel vagy jó a gyári vagy csináljam meg a factory kábelt mert láttam xda-n hogy meg lehet csinálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.