Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Nem lenne hülyeség egy ilyen eszköz, ha híváskor a többi kártya nem esne le a hálózatról. Feltételezem így működik... bár ezzel szerintem a lényege veszik el.
Jut eszembe, ez miért van így a dual SIM-eseknél is? Nem hiszem, hogy hatalmas programozási bravúr lenne a dual active standby a szimpla dual standby-hoz képest.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2) debrejo válasza Rickazoid (#1) üzenetére


debrejo
senior tag

Az általad feltett kérdés engem is foglalkoztat.
A 3 simes telefon nekem teljesen új (hogy a cikkhez is hozzászóljak) :)

(#3) tjb007 válasza debrejo (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor bizony nagyon le vagy maradva mert már négy SIM -es telefonok is léteznek ;]

(#4) Skyne válasza Rickazoid (#1) üzenetére


Skyne
csendes tag

Mert általában csak egyetlen adóvevőt használ a két-három-x kártya, standby módban elvannak milisec.-es váltogatott kizárólagos használattal, de hívás közben nemnagyon lehet megszakítani, ezért a másik kártya addig pihen.

(gondolom én, de ha tévednék javítsatok ki :U )

[ Szerkesztve ]

Star Trek Online: Terran Rebellion (leader), House of K'Reaper (leader)

(#5) pingwin011 válasza tjb007 (#3) üzenetére


pingwin011
aktív tag

12.1 Megapixeles kamerával ráadásul :D :D :D

(#6) Zirowe válasza tjb007 (#3) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na ez nagyon durva! :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) tjb007 válasza pingwin011 (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

A valóságban az inkább 0,121 lesz ;]

(#6) Edenyke

Szerintem már azon törik a fejüket, hogy hová rakják az ötödiket :DDD

(#8) Zirowe válasza tjb007 (#7) üzenetére


Zirowe
nagyúr

El se tudom képzelni mi lenne itt, ha mondjuk áttérnének micro vagy nano simre. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) Rickazoid válasza Skyne (#4) üzenetére


Rickazoid
addikt

Bárhogy is, szerintem pont a létjogosultsága veszik el így. Nem tudom mások hogy vannak ezzel, de én azért akartam nemrég dual SIM-es telefont venni, hogy egy eszközben legyen mindkét SIM a hálózaton, hívás közben is lássam, ha valaki a másik számon keres és fogadhassak SMS-t, e-mailt vele, stb... erre megtudtam ezt az apróságot, amit fura mód kevés helyen emelnek ki, itt meg egy-két angol oldalon pár tesztet leszámítva nem is nagyon találkoztam ilyen figyelmeztetéssel, viszont a marketing az megy mindenhol, hogy mindegyik kártya egyszerre aktív.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.