Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Lovi24 válasza gzoll (#100) üzenetére


Lovi24
senior tag

Factory resetet csináltál rajta?
Nálam szerencsére eddig semmi gond az Oreo-val.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#102) Zitta válasza gzoll (#100) üzenetére


Zitta
őstag

Vegyél egy Xiaomi-t vagy más kínai mocskot és majd megtudod milyen az igazán szar telefon!

Az Oreo kész tény, hogy egy fos!

De egy gyalulás + új eszközként telepítés megpróbálnék a kalapácsos attrakció előtt.

Vissza android 7-re sajnos nincs opció - ha lehetne már én is visszamentem volna.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#103) gzoll válasza Zitta (#102) üzenetére


gzoll
tag

Volt nekem amúgy low-budget telefonom bőven, de azokkal általában annyi gondom volt, hogy egy másfél év után belassultak, meg az akksi elkezdte magát lefokozni. Meg a tárhely persze elég gyorsan szűkössé vált. Amúgy semmi gond nem volt, sose vittem szervízbe egyet se, pedig volt még nekem ilyen szolgáltatói low-budget telefon is.
Megpróbálom lementeni a dolgokat és újrahúzni ezt a vackot, de engem az se nyugtat, hogy ennyi pénzért ne kelljen már újratelepítgetni, oldjanak már meg egy normális rendszerfrissítést, 2018 van, ez nem Windows 95... Régen még ezek jó mókák voltak, az első androidos telefonommal mennyit szórakoztam, hogy akkor ilyen ROM-ot rá meg olyat... Csak azóta már felnőtt lettem, van rendes munkám, és nincs se kedvem se időm se energiám ilyesmikre. :-D

Kirakom a piacra, veszek inkább egy ájfónt... :D :D na jó, csak vicceltem.

(#104) Zitta válasza gzoll (#103) üzenetére


Zitta
őstag

Ok értelek - és milyen ezeknek a fényképezőjük? :Y

Ájfont nem ajánlom semmiképpen!

Én most fogom kiírtani otthonról az Apple termékeket...

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#105) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Új Moto Appok Z2 Play-re.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#106) ghiottone válasza ghiottone (#105) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Á, Bootloder Unlock és TWRP kell hozzá. :W

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#107) gzoll


gzoll
tag

Motorola weboldalán a hivatalos infó:
moto z2 play

This device will be upgraded to the Android 9 (Pie) release of Android, pending partner support.

Szóval van még remény, remélhetőleg nem fognak egy évig szöszölni a frissítéssel, hanem hamar rádobják a szolgáltatófüggetlen telefonokra. Elvileg a google sokat dolgozott azon, hogy 8-as androidtól kevesebb macera legyen a gyártóknak a frissítés, most kiderül, hogy ért e valamit az erőfeszítés :)

(#108) ArGab válasza gzoll (#107) üzenetére


ArGab
őstag

Sajnos én azt olvastam, hogy az Oreo-nál régebbi OS-sel megjelent Moto készülékeknél nem támogatják a Project Treble-t. Ha tényleg így van, akkor sajnos Z2-nél nem lesz érdemi változás.

[ Szerkesztve ]

(#109) Zitta válasza ArGab (#108) üzenetére


Zitta
őstag

Ezt most viccnek szántad ugye?
Mondjál már nekem Oreo-Fossal kijött Moto telefont a Z3 Playen kívül!?

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#110) ArGab válasza Zitta (#109) üzenetére


ArGab
őstag

Nem: [link]

(#111) gzoll


gzoll
tag

Nos, ma sikerült végre újrahúznom a telefont, szóval nem tudom, hogy ez megoldotta-e a gondokat, jelenleg úgy működik, mint egy 120ezres telefon, remélhetőleg így is marad... Viszont! Nem tudom melyik frissítéssel, de az egyik moto app frissítéssel megoldották, hogy ki lehessen kapcsolni a rémesen idegesítő moto kijelző felvillanást suhintásra, meg fejmozgatásra, meg légyelrepülésre meg minden fisfosra. A Moto appban viszont nem a Moto kijelző, hanem a Moto műveletek utolsó beállításaként került oda mint Moto kijelző felvillanása suhintásra. És most végre úgy működik az értesítési kijelző, mint a korábbi motorolákon, hogy csak akkor villan fel, ha érkezik értesítés, valamint ha felveszed a telefont az asztalról. :C :C :))

(#112) gzoll


gzoll
tag

Jöhet a xiaomi. Az újratelepítés valóban megoldotta a beragadó értesítési sáv meg az alkalmazásváltó gomb problémákat, de most meg az isnetnért se akar lekapcsolni a kijelző telefonálás közben, és ha megnyomom a bekapcsoló gombot, akkor eltűnik a kép de amint a fülemhez teszem visszakapcsol a kijelző. A világ leghülyébb ötlete volt részemről frissíteni oreora...

(#113) fischi válasza gzoll (#112) üzenetére


fischi
tag

Nekem pár napja van meg a telefon, és miután feltettem az összes frissítést sincs semmi ilyen baja... Most csak tippelek, nem lehet hogy a minden mozgásra bekapcsoló moto display letiltása lekapcsolta a közelség érzékelőt? Elég hülye hiba lenne, de el tudom képzelni. Én szeretem ezt a tulajdonságát, így nem tiltottam le:)

(#114) Lovi24


Lovi24
senior tag

Az Alzáról vásárolt valaki Z2 play-t?
Van a csomagban JBL mod?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#115) ghiottone válasza Lovi24 (#114) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs. Max. adnak hozzá. Most incipio aksival láttam.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#116) Lovi24 válasza ghiottone (#115) üzenetére


Lovi24
senior tag

Igen,az Incipio-s variációt én is láttam.
Köszi.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#117) fischi válasza Lovi24 (#116) üzenetére


fischi
tag

Bezzeg múlt héten amikor vettem még semmi se járt hozzá.. :P

(#118) Lovi24 válasza fischi (#117) üzenetére


Lovi24
senior tag

Azért még úgy is jó áron volt:)

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#119) fischi válasza Lovi24 (#118) üzenetére


fischi
tag

Ez tény:)

(#120) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Sziasztok!

Mit gondoltok ez jó vételnek számít annak tekintetében, hogy van még egy 10.000.- forintos kuponom is?
Köszönöm szépen. :R

A rock and roll az nem egy tánc...

(#121) ghiottone válasza zsinnyegtet (#120) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mate 10Pro 69-ért fájdalomkuponja ;]
68-ért szerintem így igen. Pie-t megkapja és még 1 évig jönnek a security patch-ek is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#122) zsinnyegtet válasza ghiottone (#121) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Az bizony... :D
Köszönöm a megerősítést. :)

A rock and roll az nem egy tánc...

(#123) Lovi24 válasza ghiottone (#121) üzenetére


Lovi24
senior tag

Nekem is volt egy kuponom ......:) Szintén Z2 playre lett beváltva ismerősnek. Ennyit nagyon megér.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#124) zsinnyegtet válasza zsinnyegtet (#122) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Megrendelve :K

A rock and roll az nem egy tánc...

(#125) laleeee válasza zsinnyegtet (#124) üzenetére


laleeee
őstag

Megjött már ?

(#126) zsinnyegtet válasza laleeee (#125) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Szia.
Igen megérkezett. Kedvenc unokatesóm már birtokba is vette. :K

A rock and roll az nem egy tánc...

(#127) laleeee válasza zsinnyegtet (#126) üzenetére


laleeee
őstag

Nekem is ma jött meg

(#128) laleeee


laleeee
őstag

Ez a cella készenlét nektek is nagy on meríti A telefont ?

[ Szerkesztve ]

(#129) gzoll válasza laleeee (#128) üzenetére


gzoll
tag

Nálam is hasonló arányt mutat, fogyasztásban az első három helyen ott van a mobilhálózat készenlét. Én a sima power packkal használom, úgyhogy annyira nem taglóz le a dolog :-D Mondjuk két kártyásan használom, és németországban, ahol köztudott, hogy szenved minden mobiltelefon, hogy egy icikepicike kis térerőt elkapjon itt ott....

(#130) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Októberi biztonsági frissítés érkezőben.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#131) Zitta válasza ghiottone (#130) üzenetére


Zitta
őstag

Inkább az Android 9 legyen érkezőben! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#132) ghiottone válasza Zitta (#131) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az még picit odébb van.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#133) Zolás


Zolás
addikt

Miután megdöglött a moto z telefonom, úgy döntöttem adok a márkának még egy esélyt egy z2 Play személyében. Eddig tetszik, és a hívás minőség is jobb lett, mindenki dícsérte akivel beszéltem, hogy milyen tisztán hall.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#134) Zolás válasza Zolás (#133) üzenetére


Zolás
addikt

Na ezt az intelligens gombot nem tudom megszokni, össze vissza nyomkodom. Visszaváltottam az alapfelállásra.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#135) Zitta válasza Zolás (#134) üzenetére


Zitta
őstag

Én már csak az intelligens gombot használom.

Az elején szokatlan volt de aztán ráéreztem és már a másikat nem használnám.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#136) Zolás válasza Zitta (#135) üzenetére


Zolás
addikt

Majd igyekszem, de most csak idegesít...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#137) Zolás


Zolás
addikt

De döglött ez a fórum. Nem sír senki, mindenkinek hibátlan a telefon?
Akkor sírok én. Ha országhatárt lépek, nagyon lassan áll át. Van hogy már Győrnél járok, és akkor lesz kapcsolat. A céges dogee rettenet azonnal kapcsol pár percen belül, ez nem akarja.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#138) gzoll válasza Zolás (#137) üzenetére


gzoll
tag

Nálam se áll át, ha autóval jövök át akkor nem is nézem, van hogy órákkal később látom hogy még mindig nem csatlakozott semmihez. A kis kocka gomb (alkalmazás váltó vagy mi) nálam fél nap után továbbra se működik, csak ha újraindítom, volt már factory reset, meg valami nemtom milyen data törlés is. A világ leghülyébb ötlete volt frissíteni 8-as droidra, persze a kilencest majd valamikor idén karácsonykor talán megkapjuk rá és akkor talán használható lesz ez a hihetetlenül bonyolult funckió is. Nekem továbbra is csak azért van használatban, mert az akku moddal tényleg jó sokáig elzötyög, de úgy istenigazából nem lett a szívem csücske.

[ Szerkesztve ]

(#139) gzoll


gzoll
tag

Hát ez a topic teljesen halott úgy látom...
Nos az én példányom közben teljesen megkergült, az első sim kártya hálózatát folyamatosan ledobálja, ezen kívül random lecsatlakozik az összes hálózatról, wifiről teljesen, mintha repülőgép üzemmódba raktam volna aztán egy perc múlva újracsatlakozik amihez akar, amihez nem akar, ahhoz kézzel kell megoldanom. Legújabban eljutottunk oda, hogy mintha újraindulna a telefon magától de mégse, használat közben benyomja a boot animációt, aztán lezárja a képernyőt, visszanyitom nem kér semmi pinkódot meg semmit, tehát nem indul újra, csak úgy tesz, mintha.
Nos, ennyire fostalicska telefonom még sose volt, tegnap beadtam a szervizbe, merthogy még egy éve sincs, hogy vettem és garanciális, de ma veszek egy másik telefont ezt meg eladom valakinek ellenállhatatlanul alacsony áron. Sajnálom mert ebben pont végre megvolt minden ami kellett, dualsim és memokártya, előlapi ujjlenyomatolvasó, moddal nagy akksi, jack csatlakozó... De ennyi pénzért mindaz, amit a 8-as frissítés óta produkál a szerkezet az szánalmas.a 9-es meg szerintem év végén vagy csak jövőre jön majd, addigra megőrülök tőle, nem várom ki. És megvolt a factory reset többször is, de ha egy 20ezer forintos ócskavas el tud döcögni kétnaponta újraindítás és kéthavonta factory reset nélkül, akkor ez ennyi pénzért működjön már... :W

(#140) ghiottone válasza gzoll (#139) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Bárhol lehet hiba. Nálam a múlt év termése: 1 korábbi X4-em kijelzője behalt, egy G5 alaplap hibás lett és egy G5s vibra motor + kijelzőgond. Az X4 helyett lett új Z3 Play, a G5-nek cserélte a cseh moto szerviz (alzás) az alaplapját a G5s-nél pedig teljes visszatérítés és ment egy G5s Plusra a pénz.
Most épp egy 1. generációs Pixelt gariztatok, mert elszállt a hang - típus hiba sajna.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#141) gzoll válasza ghiottone (#140) üzenetére


gzoll
tag

Tudom, hogy nem minden elektronikai eszköz tökéletes, de én ehhez nem szoktam hozzá, legutóbb az Alcatel 311-esemet kellett szervizbe küldeni, mert elkopott az OK gomb pöcke. És nekem azóta rengeteg puttó telefonom volt, és soha semmi gond nem volt, persze évek alatt elöregedett az akku meg jelentek meg új funkciók, új oprendszerek, de az összes korábbi telefonom megvan otthon, mind bekapcsol, működik, a mai napig használhatóak. Na ezt most nem fogom megtartani emlékbe, a konklúzió az, hogy nem ér ennyi pénzt egy telefon.

(#142) ghiottone válasza gzoll (#141) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Amúgy megmondom őszintén én azt látom a Motorolánál is, hogy a megbízhatóságuk romlott az utóbbi időszakban. 2011 óta rengeteg Moto készülék fordult meg nálam, de igazából csak 2018-ban voltak garanciális problémáim - ez 10 darabból 3, ami már nem jó arány.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#143) gzoll


gzoll
tag

Szoftvert frissítettek a telómon azt ennyi. Pár napja jött egy biztonsági frissítés, mondjuk azóta működik a task switch gomb. :-D

[ Szerkesztve ]

(#144) gzoll


gzoll
tag

Aztán pár napra rá megint ugyanolyan fostalicska. Összeszorított farpofákkal rinyálok hogy ki tudjam várni a 9-es frissítést, hátha használható lesz tőle a telefon.

(#145) ghiottone válasza gzoll (#144) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A használt alkalmazásokról egy listát tudnál mutatni?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#146) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Esetleg van itt valakinek eladó példány, szép állapotban, EU-s, Dual, tartozékokkal, garanciában?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#147) varos válasza gzbotii (#146) üzenetére


varos
tag

Szia Alza.hu 77000 ft két fajta moto modsal.

(#148) gzbotii válasza varos (#147) üzenetére


gzbotii
veterán

Szia,

Van kicsit olcsóbban is, de Alzán csak arany szín van..

Meg ugye, egy használt, egy éves készülék azért olcsóbb tud lenni. :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#149) ghiottone válasza gzbotii (#148) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kár az arany színért, de ha új, akkor inkább az alza + modokkal és 2 év cseh Moto garanciával.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#150) gzoll


gzoll
tag

Állítólag megjelent a pite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.