Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pit stop


pit stop
addikt

Ez tök jó, csak még a Moto G5-ből és Plus-ból sem látunk itthon (és Európában) semmit, az előbbit lehet már néhány helyen kapni.
Veletechen sem lesznek.
A G4-gyel pedig sikerült a legmegbízhatatlanabb mobilok közé is bekerülni.

Én vártam őket vissza, de nem úgy tűnik, hogy annyira tündökölnének :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#2) Matada2.3 válasza pit stop (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ha itthon nem is, külföldön azért a G5 Plust eléggé ajnározzák.

Finn the human

(#3) pit stop válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


pit stop
addikt

Indiában és USA-ban, EU-ban még nem nagyon láttam beszámolót - ez a régi Motorola mentalitás.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#4) Uzi74 válasza pit stop (#1) üzenetére


Uzi74
senior tag

G4-el mi a probléma? A G4 plus eddigi legstabilabb és legjobb telefonom (n5 volt előtte) - főleg a 7.0 upgade után - már a ROM-al is takarékosabban bánik.

(#5) pit stop válasza Uzi74 (#4) üzenetére


pit stop
addikt

Leggyakrabban elromló telefonok listájára felkerült: [link]
Ami nem tudom mennyire releváns, de pl. i6-ról amit írnak az igaz, így gondoltam nem akkora hülyeség..

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#6) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Hátha ettől esik egy kicsit a Moto Z ára, akkor lehet, benevezek rá.
Saturnban kíváncsiságból megnyomogattam, és amennyire nem tetszett renderképeken korábban, most valahogy legalább annyira megtetszett :B :D Na meg Daydream VR, Moto mod, Android nyugágy... :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) Uzi74 válasza pit stop (#5) üzenetére


Uzi74
senior tag

Azon a listán úgy látom crash reportokat elemzik azokon a telefonokon, amelyiken rajta van a szoftverjük, nem csak fizikai meghibásodást néznek alapvetően. "leggyakrabban meghibásodó alkalmazás" kifejezés jól hangzik :DD
Nálam az eredeti moto Defy, defy+, Razr Maxx mentek tönkre, míg a G, G3 , G4 plus mai napig működnek mint új korukban, pár karcolást leszámítva persze...

Dual sim + SD kártya (nem hibrid), nagy akku, B20, csupasz android, nem elszállt árazás (250 eur alatti akciók) miatt vagyok a G széria nagy barátja. (SD kártyáról le tudnék mondani 64GB+ rom esetén).

[ Szerkesztve ]

(#8) kromatika válasza pit stop (#5) üzenetére


kromatika
veterán

Hát nem is tudom,de szerintem ez a lista nem mérvadó.

(#9) jtrencsenyi


jtrencsenyi
csendes tag

Nagyjából egy hónapja vagyok Moto Z tulajdonos és nagyon elégedett vagyok eddig vele. Egy Xperia Z3-mat váltott. Fejlesztőként egyedül az USB-C adatkábel hiányzik még a Debugoláshoz, azt azért adhatták volna a készülékkel, de majd beszerzem. Ezen kívül nem nagyon tudok negatívumot említeni, gondolom a Z2 is jó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.