Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bossyy


Bossyy
tag

Motorola, Nokia az árlistákon, mint a "régi szép" időkben :-) Jöhetne még Siemens, Ericsson, Sharp, Sagem......na jó, ez utóbbi azért inkább mégse :-)

(#2) Graphics válasza Bossyy (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sharpra minden esély megvan, első kettőre nem annyira, utolsót ne is lássam

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) babkukta


babkukta
senior tag

Én örülök ezeknek az új Motoroláknak, meg az összes flagshipnek, de kérem szépen, ha egyszer a felső kategóriába szánják a készüléket (minden gyártó), akkor függetlenül attól, h elég e 4 gb memória vagy nem, miért nem lehet többet belepakolni??? A kínaiak már dupla ennyinél járnak, és majdnem fele annyiért, mint amilyen ez lesz. Félreértés ne essék, tudom h stock droid, mindenre elég a 4 giga, még sok is, de ha egyszer kiperkálok 200 x ezer ft-ot, akkor miért nem kapom az elérhető legjobbat? A Sonyval is ez volt az egyik problémám, nem tudom meddig 3 giga rammal adott ki minden flagshipet, persze aranyáron.

Üdvözlettel, Tibi

(#4) cappa72 válasza Bossyy (#1) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az Ericsson mobilágát fúzionálta/megvette a sony , aztán a Sonyericsson -> sony után már azért nem voltunk nagy boldogságosságnak tanúi, szóval ha visszajönne az Eri, az nagy durranás lenne. Kérdés, hogy ez milyen jogi cuccosmuccossal járna.
(de még a k310, k500i is használatban van a családban :) )

szerk.:
(#3) babkukta
Hát biza' ez Lenovo-based Moto, ha minden igaz. ;)
És hát valljuk be, azér' nem örvend valami nagy közkedveltségnek a Lenyomó... sajnos - tekintve, hogy régebben, míg feltörekvő mobilmárka volt, addig voltak jó dobásaik (A820, P780), aztán jött az ereszkerés a P70-nel, stb.. elqrvulás tipikus esete.
De tényleg remélem, hogy a Moto brand-et nem aljasítják így le.
(Gondold el mekkora csalódás volt A820 után P70-re váltani - nem sebességben, hanem kameraminőségben... regélhetnék asszem')

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Sony Ericsson jöhetne :)

(#6) icp1970


icp1970
senior tag

Igen csak ígéretesnek hangzik.

(#7) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A lenovo Lenovo néven ad még ki új telefont, vagy már csak a Moto márkanév marad?
Csak azért kérdezem, mert Lenovo márkanévvel nem is tudom mikor jött ki utoljára közép-felső kategóriás mobil...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) Graphics válasza tibaimp (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jött ki, P2 pl.

Egyelőre vegyesek a dolgok, valószínű a Moto lesz erősítve.

Hülye volt a Lenovo, elkaszálták a mobilos szegmenst, pedig dinamikusan fejlődött, csak későn nyitottak, majd jött a Moto vásárlás, és sokáig hezitáltak.

Rossz döntéseket hoztak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) tibaimp válasza Graphics (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyetértek. Korábban Lenovo-t néztem ki, de már lemondtam róla. Nagy kedvencem a K900-as volt, majd a Vibe széria, de mára...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) cappa72 válasza Graphics (#8) üzenetére


cappa72
nagyúr

Jaja.
Az a820 alsó kategóriás telefon remek volt.
Az középkategória P780-asa is megállta a helyét.
De aztána közpső szegmens felső részébe szánt P70-nél már elqurvilás látszódott (spórolós kamera), és onnan nem is mertem követni... számomra ott ért véget a Lenovo - felfogásban legalábbis, és sajnos bejött.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.