Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslien


leslien
nagyúr

gratula remek teszt! :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2) Saccco


Saccco
nagyúr

Ebben a cikkben van munka. :K

Én sajnálom, hogy az első X után ennyire megnőttek ezek a telefonok. Jó kis női kézbe valók voltak.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

:R
Várjuk a terméket a boltok polcaira :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

most már van hivatalos motorola garancia Magyarországon?

(#6) Plazmacucci válasza Sanyi.mTs (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mióta hivatalosan lehet kapni, van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Szép képeket csinál a teló, az aksi meg csak átlagos :)
Köszi a tesztet!

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#8) ghiottone válasza Sanyi.mTs (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

TMX - de hajtottak már el Z Play tulajt mert nincs alkatrész. (betört kijelzőt akart cseréltetni)

FireFox1996: először egy 3800-as aksiról szivárogtattak infókat - azzal remek lett volna. :K

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#9) Matada2.3


Matada2.3
veterán

De vártam már a tesztet! :R

Nagyon jól eltalált telefon lett, bár a kamerák minőségét kicsit gyengébbnek érzem. A 630-as SoC tökéletes választás a mindennapokra, és ha az infó helyes akkor 120-ért full korrekt a csomag.

Finn the human

(#10) leslien


leslien
nagyúr

Flossy is meg mondja a frankót

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#11) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kicsit drágának találom a Snap 630 fényében, az akksi is lehetne nagyobb (jóval).a kamera pedig továbbra is meg. :( A formaterv tetszik, meg a szinte érintetlen Android is. Olyan 90 ezer körül megfontolnám a vételét.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) leslien válasza Csapoati (#11) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem ez nem drága főleg h 2 év garit adnak hozzá a Csehek biztos jobban járunk vele mint a beteg TMX el... [link]
ráadásul ajándék fülhallgató...
csütörtökön csinálok (ha megérkezig) S8+ egy kis kamera összehasonlítást...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13) prolad


prolad
őstag

Jó lenne ez a telefon,de a külsejével valamiért nem tudok kezdeni, kicsit úgy vagyok vele, mint az új swifttel vagy egy bmw i3mal, van, hogy ránézek és összeáll az egész, akkor nagyon tetszik,máskor meg pont az ellenkezője. Előző széria (x style) jobban tetszett. A többi rendben van, mint általában a többi motonál, erős, gyors, megbízható készülékek.

(#14) Matada2.3 válasza Csapoati (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Sajnos el kell fogadni, hogy a 6xx-es nem kínából érkező készülékek 100-120 között indítanak mind, és ez még a jobbik eset, mert lehet ezután a röpke akció után még drágább is lesz.

Finn the human

(#15) DonaldJames


DonaldJames
tag

jó lett a teszt köszi

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#16) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Jó írás lett.

Furcsa, hogy QC3-as a töltő, mert a Z-knél átálltak az USB-C gyorstöltésre, és elméletileg azt is támogatja a telefon a QC4.0 miatt.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#17) MK VII


MK VII
veterán

Korrekt teszt, korrekt telefon.
Nem hiszem, hogy vennék, de nem tudok belekötni. Illetve, de! Üveg hátlap. :O

[ Szerkesztve ]

(#18) jeni


jeni
félisten

Így ránézve eltért a Moto dizájntól a gyártó. Korában a híradásban az szerepelt,hogy 1:1-ben tovább viszi a Motorola vonalat.

(#19) Steven


Steven
addikt

Lehet tudni hogy mi lett a tmx és lenevo párossal ...? hova tünt a szervíz?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#20) Szabcsizz válasza FireFox1996 (#7) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Egy nap,több mint hat óra kijelzőidővel átlagosnak számít? Le vagyok maradva. 🤔

(#21) ghiottone válasza Steven (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez egy jó kérdés, itt nem írnak Lenovo, Motorola készülékeket, a Lenovo meg a TMX-re hivatkozik. :U

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#22) atike


atike
nagyúr

Nem rossz, bár egy kicsit drága...

(#23) ghiottone válasza ghiottone (#21) üzenetére


ghiottone
nagyúr

nem néztem, ez pick-up and return szolgáltatás keretében intézik :B

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#24) leslien válasza ghiottone (#23) üzenetére


leslien
nagyúr

Alza.hu nál h megy a garancia ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#25) ghiottone válasza leslien (#24) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Velük kell leegyeztetni, futárt küldenek és a cseh Motorolánál javíttatják, 2 év.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#26) leslien válasza ghiottone (#25) üzenetére


leslien
nagyúr

kérdés h dolgoznak kint a Csehek? a mészárszék Tmx-nél biztos h jobban ....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#27) MK VII válasza leslien (#26) üzenetére


MK VII
veterán

Azért nem általános a mészárszék jelző, de valami olyasmi.. :)
Nekem eddig 6x volt szerencsém a TMX-hez a P9-cem javíttatásában. 4x küldték úgy vissza mintha a kutya szájából lett volna kiszedve, ráadásul valamit megjavítottak, de közben más meg rossz lett...
Kétszer viszont maximális elismeréssel tartozom nekik, úgy álltak hozzá a telefonomhoz és hozzám.
Szóval attól függ, hogy ott a szervizben épp egy bőr díszműveshez vagy egy finommechanikai szerelőhöz kerül a telefonod.

(#28) ghiottone válasza leslien (#26) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs tapasztalatom - nekem egy Motorolám se hibásodott meg az elmúlt 6 évben ;] (Atrix 2, X1, G, Droid Mini, G GPE, G2, X Play, G4 Plus, Z Play, Z2 Play) és onnan csak nemrég vettem 4 E4-et és 1 G5-öt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#29) leslien válasza MK VII (#27) üzenetére


leslien
nagyúr

végül is 6-ból 2 X az jó arány..kezét törném ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30) erahurka


erahurka
félisten

Jó kis telefonnak tűnik, csak a frissítések kérdésesek. A Lenovo ebben nem túl acélos, ha kicsit is rosszul fogy a telefon fél év alatt vége a terméktámogatásnak. :(

(#31) ghiottone válasza erahurka (#30) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A lenovo valóban, de itt jobban megy a frissítés. A Z Play már 1 éve kint van és havi frissítéseket küldik rá egy kis lemaradással(eddigi tapasztalat, hogy 4-6 hét mire engedik az ota-t a frissítési infot követően). Most fog érkezni az októberi. Annyi, hogy a Z és az X kiemelt ebből a szempontból, a többi, alsóbb kategóriás már ritkábban, de pl. a G4/G4 Plus is megkapta a szeptemberi packot, ami tartalmazzta a Blueborne patchet is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#32) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Köszi a tesztet!
Én azért megnéznék pár db képet is RAW-ból dolgozva hogy milyenek :U
Nem csinálsz majd olyat is?

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#33) batai15


batai15
félisten

Jó teszt jó telefon de kicsit drága

(#34) ghiottone válasza Psychopeti (#32) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van ajánlott alkalmazás hozzá? Eddig az opencamera-t néztem, mert ingyenes. :B A Google kamera portolt újabb verziója megy rajta - most néztem, de a hdr+ bepipálása után halvány gőzöm sincs hova menti a raw fájlt, mert csak a jpeg-et találom. Majd ha leslien úgyis csinál összehasonlítást az S8+-al akkor megkérjük prezentáljon már nyers képfájlokat is. :)
Amúgy a Google kamera így első próbálkozásra nekem jobban teljesít, ha azt nézem, hogy gyorsabb például a mentés, szóval a Moto Camera szoftveresen még tényleg javításra szorul.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#35) FireFox1996 válasza Szabcsizz (#20) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ez nézőpont kérdése. Nekem az.
Az én Sony Z3-asom új korában is elbírt 6-7 órát. Több, mint 2,5 év után már inkább 3-4 órát.
(Tudom, a legtöbb telefon 4-5 órát bír...)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#36) ghiottone válasza FireFox1996 (#35) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Olyan használattal, ami a tesztben volt? Nekem átlagba 3 naponta töltés mellett 2 óra telefonálással kijön a 4-5 óra is. Futott már 9 órát is. Sok minden függ attól persze hogyan és mire használjuk.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#37) MrPetya19 válasza ghiottone (#34) üzenetére


MrPetya19
addikt

Lightroom is ingyenes, és az is tud RAW-ban menteni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#38) pengwin válasza ghiottone (#8) üzenetére


pengwin
addikt

"megállapítható, hogy a készülék árazása hozza a felső-középkategóriás átlagot és egyáltalán nincs elszállva"

Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem az egész felső-közép kategória árazása van elszállva.
A gyártók szép lassan hozzászoktatták az embereket az egyre magasabb árakhoz, és ma már olyan áron tudnak középkategóriás készülékeket eladni, amennyiért 3-4 éve még csúcskészüléket lehetett kapni (igaz nem nyitóáron).

A készülék maga ettől még tetszik, és az írás is jó lett, köszönjük!

Üdv, pengwin

(#39) jeni válasza pengwin (#38) üzenetére


jeni
félisten

Nehogy Kartellezés legyen a dologból

(#40) Plazmacucci válasza jeni (#39) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#41) pengwin válasza jeni (#39) üzenetére


pengwin
addikt

&& (#40) Plazmacucci
Lehet rajra viccelődni, de nem kellett ehhez kartellezés.
Egyszerűen a mókusvakítós új fícsörökkel megindokolták az áremeléseket.
"Prémium" külsőt akarsz az S5-öd helyett? S6 drágább.
Kell vízállóság és minden egyéb, az S6-ból kivett funkció is a "prémium" kinézet mellé? S7, de ez is drágább az elődnél.

És a konkurencia ment utánuk árban, mert megtehette.
Pl. LG először behozott valamilyen prémium szériát az addigi csúcsmodell G-k fölé, majd ez a még drágább, "prémium" széria átvette a zászlóshajó szerepkört, nyilván magasabb árakon.
Nyilván a mókusvakítós kinézetet utána le lehetett hozni a középkategóriába is, hogy 60-70 ezres telefonokat el lehessen adni 120-140 ezerért. Amiért cserébe egy sokkal sérülékenyebb, kevésbé praktikus külsőt kap az ember. Fém és üveg... mindkettő karcolódik és kopik, védeni kell, vagyis rögtön tokba kell rakni az "igényes" kinézetű telefont. És akkor már lehetne rajta egy minőségi műanyag boritás is.

Csak hát a technikai analfabétáknak könnyebb eladni valamit, ami csili-vili és jól néz ki, mert ezzel még őket is lehet drágább termék vásárlására ösztönözni, ellenben a szuper képességek csak tájékozottabb vásárlókat és kockákat ösztönöznek vásárlásra.

De tudom én vagyok a hülye, hogy nekem nincs igényem minőségi, kényes, sérülékeny anyagokra. Meg egyébként is vegyem fel az alufólia sapkámat.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#42) batai15 válasza pengwin (#41) üzenetére


batai15
félisten

Jogos amúgy emlékszem még az lg 4x hd idejére mikor annak a NYITÓ! Ára 150 k volt. Akkor az volt a csúcs cucc.
És oké hogy jóval többet tudnak a mostani mobilok de viszont ha azt nézzük nem kerül ma sem már sokkal többe egy mobil elő állítása mint anno mert amiket bele pakolnak itt is kiforrott alkatrészek már.

(#43) vanye válasza batai15 (#42) üzenetére


vanye
senior tag

Nézőpont kérdése. Anno 90-et fizettem rablánc nélküli Lumia 920-as mobilomért; a telefonért, ami premier idején 200k körül volt még beárazva. A 920-as közel 4(!) évig volt használatban, mire idén ősszel ráuntam a WP/WM-re annyira, hogy Nokia 5-re váltsak. Szerencsémre a tarifacsomagomban 30k volt az ötös az előfizetés mellé, szóval a váltás fájdalommentesre sikeredett. Összegezve: eltelt 4 év, és most olcsóbban jobb mobilt kapok (még akkor is, ha a készülék normál árát nézem), mint 2013-ban kaptam. Igaz, hogy a felsőkategória már rég nem 100k környékén keresendő, mint akkoriban, ám a középkategória azóta jelentősen kigyúrta magát. Így hiába szállt el az árazás odafent, közepén minden adott ahhoz, hogy jól érezd magad. 😉

Stern des Südens!

(#44) leslien


leslien
nagyúr

késik a szállítás...talán pénteken lesz már készleten az alza nál...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#45) Fall-N válasza leslien (#12) üzenetére


Fall-N
veterán

Kinek mi éri meg, szerintem is magas az ár. Lásd Mi A1. Abban 4 GB RAM van és 64 gigás tárhely. SoC hasonló. Motorola név nem éri meg a felárat. Főleg, hogy inkább Lenovo az mintsem Motorola.

Szubjektív, de nekem azért is lett A1, mert az fém, nem szeretem az üveg hátlapot. Pedig régen, amikor még a Google-nél volt, mennyire szerettem volna egy Moto X-et...

[ Szerkesztve ]

(#46) ghiottone válasza Fall-N (#45) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A felár nem a név miatt adódik, van jópár különbség...
Én Xiaomi telefont soha többet nem fogok venni az tuti. Volt RN3 Pro, Mi5s, de sok dolgon spórolnak sajnos.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#47) leslien


leslien
nagyúr

akkor lássuk...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#48) ghiottone válasza leslien (#47) üzenetére


ghiottone
nagyúr

😏 üdv a klubban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#49) leslien válasza ghiottone (#48) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi, melyik Google kamera app ot tetted fel?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#50) ghiottone válasza leslien (#49) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt, amit a Z topicban osztott meg Benoe77 kollega.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.